amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 54 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Buratlino Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Banská Bystrica
Som vysokoškolsky vzdelaná,učiteľka na základnej škole.Vysoká,štíhla blondínka s dlhšími vlasmi.Som rozvedená.Mám ženatého syna,ktorý žije s manželkou vo svojom byte.Som optimistická,veselá.Rada tancujem,počúvam hudbu.Rada si prečítam dobrú knihu skôr romantického charakteru.Mám rada ľudí,rada im pomáham. Som duchom mladšia, svoj vek neriešim.Chcela by som sa zoznámiť s človekom,mužom ,primeraného veku a vzdelania.
Martn M 30 rokov
Ahoj, hľadám príjemnú babu, slečnu na zoznámenie prípadne vztah. Moje koníčky sú hlavne oddych v prirode, kultúrne pamiatky. Samozrejme keď je viac toho voľného času tak ho trávim návštevou u rodičoch.
Mirko7 M 64 rokov
Volám sa Miroslav. K mojim záľubám patria športy ako fotbal, hokej, plávanie. Rád sa aj poprechádzam po prírode. Ako ďalšie mám rád motocykle na ktorých som už precestoval veľa kilometrov. V práci trávim momentálne veľa času za volantom a zároveň podnikám. Keď prídem domov, čakajú ma tam dvaja kocúri ktorých som si zobral z ulice. Radi mi asistujú pri varení ktoré mám ako relax. Hľadám príjemnú ženu s dobrým srdcom.
Beata57 Ž 63 rokov
Hľadám si priateľa pretože som osamelá a samota je zla.Som veselej povahy nekonfliktna mám rada prírodu,rada varím a dúfam že toutou cestovanie si nájdem milého sympatického priateľa predvoľby čas a pohodu.
Kikimbaj M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Bystrica
Veľmi rád trávim čas s milovanou osobou. Keď nie som v robote tak sa najlepšie cítim v prírode. Pracujem ako murár. Čo sa týka zvierat tak mám rád psov, ale len na dvore. V byte ich nemusím. Chcel by som stretnúť spriaznenú dušu, ktorá by ma pochopila a ja by som pochopil ju. Páčia sa mi ženy so štíhlou postavou. Mám 14rocnu dcéru s ktorou som malo, lebo som stále v robote.
oblacik3333 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Banská Bystrica
Pokúšam sa hľadať priateľa, s ktorým mi bude dobre... vo dvojici je život ľahší a krajší. Je dôležité sa podeliť s radosťou aj starosťami...
Rada si "dobíjam baterky" v prírode a s veselými ľuďmi, pri dobrej hudbe aj ľudových pesničkách..., cestovanie, výletíky, ... prechádzky mestom...
Teším sa na zoznámenie.
Nicko77 M 45 rokov
Som spoločensky typ,nenáročný,mám rad prírodu,prechadzky,turistiku v lete bicykel v zime bežky,hľadám niekoho z podobnými zalubami ,Nefajcim,alkohol príležitostne
Cukrik535 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Banská Bystrica
Mám množstvo záľub,mám rada zvieratká,mám 16 ročného syna ktorý chodí na strednú podnikateľskú školu a chodí aj na futbal,mám rada spoločenské výlety,rada sa zabavím,mám rada spoločenský život medzi ľuďmi.
Marian2911 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Som normalny chalan, sportovo zalozeny, priatelsky so zmyslom pre humor. Hladam podobne zalozenu babu do 28 rokov "do voza aj do koca" ktora hlada tak isto ako ja seriozny vztah.
Majdalenka Ž 63 rokov
Moje záľuby,prechádzky prírodou,práca v záhradke,cestovanie,slnko,voda,plávanie,sauna.Zvieratká doma nemám .Rada by som sa zoznámila s partnerom ,kamarátom na dni sviatočné ale aj všedné.Vo dvojici je život krajší a veselší podelená bolesť menej bolí,podelená radosť viacej teší.
pepsi7777777 M 62 rokov
Som normálny clap čo nechce byt sám, hľadám ženu do voza aj do koča,mám rád prírodu šport rád počúvam hudbu pozriem si tv, robim servis výťahov, mám tri dospelé deti majú už svoj život, samota je zlá tak som sa sem prihlásil snáť sa nejaká žena ozve.
dobo65 M 57 rokov
Muž 57 rokov Banská Bystrica
rád chodím do prírody, na hríby, rád cestujem. mám rád hudbu, dobrú spoločnosť, grilovačky a pod... som zamestnaný, mám rád autá, šoférovanie. hľadám ženu do voza i do koča, ktorá má rada život ako ja. najlepšie blízko BB.

1 20 40 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania