amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 21 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

sethiel63 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Milujem cestovanie, spoznávanie nových miest a zákutí. Na ľuďoch si cením najviac úprimnosť na ktorej si zakladám. Oklam ma raz hanba tebe, oklam ma druhý krát hanba mne... Inak som veselý typ chalana, ktorý je za každú hovadinu a čím väčšia tak tým lepšia 😃
adeonko M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Ahojte, hľadám mladú ženu, ktorá má záujem o dlhodobý vzťah, žiadny flirt, keďže tieto veci už máme za sebou :) samozrejme ako každý boli aj sklamania ale dali mi aspoň ďalšie skúsenosti. Samozrejme chyby mam aj ja, ale rad ich pre milú slečnu zmením. Mam veľmi rad psíkov hlavne menšie a stredné plemená, jedného yorkshirika aj mam. Velmi ma baví pestovanie a celkovo záhradka.
Ivuska30041997 Ž 26 rokov
Žena 26 rokov Banská Bystrica
Hľadám zodpovedného chlapa ktorý vie čo v živote chce keď som sa už veľa krát sklamala a chcem nájsť šťastie v láske.
Momentálne som skončila materskú dovolenku a začala som pracovať.
Celý svoj voľný čas trávim s dcérkou.
Michal06 M 36 rokov
Muž 36 rokov Banská Bystrica
Ahojte!! Rád sa zoznamim s nejakou ženou. Na začiatok pokecame či budeme mat nejakú spoločnú budúcnosť)) som z Ukrajiny ale dosť dobré viem slovenský jazyk))
Zuzana197 Ž 44 rokov
Ahoj, hľadám niekoho kto vie pokecat a možno hľadá aj niečo viac..., som úprimná, všetko na rovinu a to isté hladam, zbožňujem šport, knihy ale iba kriminalne... Čakám...
Pali1977 M 46 rokov
Hľadám stabilný a dlhodobý vzťah, založený na obojstrannej dôvere a porozumení. Vzťah v ktorom si vie jeden na druhého vyhradiť čas. Spolu tráviť voľné chvíle či už rozprávaním, pozeraním filmu alebo prechádzkou v prírode.
Turek0321 M 46 rokov
Muž 46 rokov Banská Bystrica
Hľadám si milú príjemnú babu na vážny vzťah. Túžim si založiť rodinu. Moje záľuby rad si prečítam dobrú knihu pozriem dobrý film. Deti u partnerky mi nevadia
JohnCenaWWE M 37 rokov
Muž 37 rokov Banská Bystrica
Hľadám svoju polovičku, ktorá mi neublíži, hľadám lásku na celý život, láska je ten najkrajší dar čo človek môže dať, ešte krajší dostať. Dvom sa vždy kráča ľahšie.
Lunalana Ž 26 rokov
Tak, hľadám niekoho kto má rovnaké alebo ešte lepšie hodnoty ako ja. Dobrého človeka.
Výzor nieje dôležitý.
Niekoho kto má rád hudbu a aj prírodu.
Niekoho kto uvažuje reálne a nežije mimorealitné životy.
Banská Bystrica bližšie okolie.
Veve0891 Ž 43 rokov
Hľadám človeka ktorý bude úprimný. Do vzťahu prinesiem pokoj lasku. Pracujem. Milujem hory turistiku lyžovanie. Zvieratko nemám. Minulosť mám už dávno vysporiadanú.
Janik300 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Mám rád prírodu a kuchyňu myslím že niesom sám skym to budem môcť zdieľať a jasné že si tiež rád aj zamakam na sebe ale zas večer patrí na to aby sme za tým dňom urobili krásnu bodku
lufthanza M 57 rokov
Muž 57 rokov Banská Bystrica
Hladam normalnu pohodovu zensku so zmyslom pre humor do voza aj do koca proste zensku v rokoch od 35-55.
Este stale pracujem dokial budem vladat. Volno mam vacsinou cez vikendy snazim sa relaxovat pozeram filmy, internet, kupanie a co pride. Bez fotky nepiste neni to fer k nikomu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania