amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Romica M 55 rokov
Muž 55 rokov Banská Bystrica
mám vysporiadanú budúcnosť, mám veľa záujmov. Hľadám inteligentnú žienku z dobrým srdcom. ktorá má rada zvieratká, prírodu, cestovanie, dobré filmy, umenie.
Peter2103 M 55 rokov
Muž 55 rokov Banská Bystrica
Som muz, 54 rocny, hladam zatial kamaratku, casom po vzajomnych sympatiách vaznu znamost, som rodinny typ, pracujem, som zodpovedny. zaluby- hudba, zahrada, varenie, vylety, filmy. Bol by som rad keby si bola z BB pripadne z blízkeho okolia
Cvrcok1966 Ž 56 rokov
Nehľadám chvilkovú spoločnosť. Som veselá kopa a rada spoznávam príjemných a veselích ľudí. Mám rada zvieratá. Som rozvedená. Matka jedného skoro dospelého syna.
Zkub Ž 52 rokov
Som veselá, spoločenská, pozitívne mysliaca s vysporiadanou minulosťou, hľadám partnera s rovnakými vlastnosťami. Rada cestujem, prechádzam sa v prírode, Viac osobne.
anna1946 Ž 51 rokov
Šťastie má rado pripravených, spoločnosť príjemného , tak trochu na kultúru, tak trochu športovo založeného.....som veselá, rada sa venujem záhrade, turistike..
zefduri M 67 rokov
Som dôchodca, techn. typu čiže rád sa vrtam v rôznych zariadeniach. Nemám vyhranené koníčky, všetko je moje hobby. Hľadám ženu, chýba mi ruka ktorú by som mohol držať keď mi je smutno. Samota je zlá.
Teo245 M 47 rokov
Muž 47 rokov Banská Bystrica
Hladam prijemnu, milu, veselu, inteligentnu damu. Ktora ma rada kupanie v mori, prechadzky v lese aj vietor vo vlasoch na moto vyletoch po Slovensku.
Dontomas63500 M 26 rokov
Muž 26 rokov Banská Bystrica
Milá pekná sympatická ktora milujem život ❤️ som kuchár a hľadám ženu ktorá má v čo to v hlave je verná oddaná a úprimná miluje šport hudbu prírodu a zábavu
Hellblue67 M 55 rokov
Chcel by som investovať svoj voľný čas na základe tvojho voľného času.
Nehľadám krátkodobý úlet ale ani spoločné bývanie (spoločnú domácnosť).
Ak si naozaj dozrela tak sa ozvi... aj ja by som chcel dozrieť :)
Evelina57 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Banská Bystrica
Hľadám seriózneho muža vekom primeraného so zmyslom pre zodpovednodť.
Ktorý ale nepoužíva vulgárne výrazy, je komunikatívny. Ja rada športujem, plávam obľubujem turistiku a behanie, cyklistiku vo vhodnom počasí.
Kuubo M 27 rokov
...čím začať
Volám sa Jakub pracujem ako vodič
Hľadám si do života nejakú milú slečnu ktorá má bude rešpektovať takého aký som
Hneď na začiatku mam syna o ktorého sa každý víkend starám
tomito55 M 34 rokov
Mladý, veselý chalan, úprimný, viem čo chcem v živote, na nič sa nehrám a rád spoznám ženu, ktorá je taktiež úprimná, veselá, milujúca. Takže hľadám ihlu v kope sena ......

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 40 55 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania