amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

7890 Ž 46 rokov
Začala som byť trochu lenivá a preto hľadám kamaráta ,ktorý rád niečo podniká a vedel by ma s tej lenivosti vytrhnúť😊.Mám malého 🐕tekže prechádzky ľúbim .Nehľadám vzťah ,len fajn kamaráta 😉
Tomasko3 M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Bystrica
Som veselí muž mám rád prírodu,prechádzky.varenie,hudbu a hľadám ženu na vážny vzťah s ktorou budem šťastný.Vlastné deti nemám ale raz by som určite chcel
Slnecnickaaa Ž 34 rokov
Rada športujem, trávim voľný čas v prírode, wellness, rodina, kamaráti. Najradšej by som trávila chvíle s človekom v trvalom a jednotnom vzťahu. Hľadám verneho, zodpovedného, stabilného a spoľahlivého človeka, s ktorým by som sa vedela straviť prijemne spoločný čas
KIKAKC Ž 51 rokov
Nie som sto percentná a mám veľa nedostatkov, môj ex si pochvaľoval, že dobre varím, no z ničoho navariť neviem, je mi ľúto, že nie som až tak dokonalá a niekedy si potrebujem aj oddýchnuť, min. 8 hodín spánku.
9Marek M 34 rokov
Muž 34 rokov Banská Bystrica
Medzi moje záľuby patrí práca s drevom. Pracujem v oblasti výroby nábytku na mieru. Vo voľnom čase najradšej chodim do prírody na prechádzky. Rád by som sa zoznamil so ženou s ktorou by som si rozumel. Môže byť aj slobodná mamička. Nehľadám vzťah na jednu noc..preferujem osobné stretnutie .
Lukrad M 31 rokov
Rád by som spoznal zaujimaveho muza na pekne kamaratstvo, s ktorym by sa dalo nieco zaujimave podniknut.
Rad cestujem, sportujem, chodim do wellness. Bolo by fajn keby sme mali spolocne zaujmy. A hlavne niekoho kto dokaze odpisat viac ako jednu vetu :)
daniel613 M 60 rokov
Moje záľuby: šport, automobily, leňošenie, rád varím a pečiem film, kultúra najme hovorené slovo. Nemám rád držkovú, aroganciu, miesta kde sa schádza veľa ľudí.
DodoXL M 56 rokov
Práca v záhrade ako relax. Sem tam volejbal, plávanie, lyžovanie. rád chodím na výlety a dovolenky najmä autom. Vo voľnom čase sa venujem hre na gitare a zborovému spevu. Nie je to kostolný zbor, hoci vystúpenia hlavne vianočné koncerty robíme aj tam.
BBYSTRICA M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Bystrica
Rád spoznám príjemné sympatické dievča z BANSKEJ BYSTRICE či blízkeho okolia. Som priamo z centra mesta, 40 r., 180/80, mladistvého vzhľadu, veselý, skôr skromný, nenáročný, slobodný a nezadaný, samostatný, bez záväzkov, nefajčiar... Vo voľnom čase rád chodievam na potulky po okolí - prechádzky, turistika, cyklistika, zabehať si... Ďalšie koníčky sú história, prírodné vedy, niečo z umenia a ďalšie maličkosti... Pridaj sa, ak nám to do seba zapadá :) Veď keby aj nič, tak aspoň kamoši :)
Evelin1983 Ž 37 rokov
Hladam priatelstvo so zenou.
Som otvorena vsetkym moznostiam.
Som veselej povahy, mam rada hlavne vela optimizmu do zivota a spravne zoradenie priorit.
jezz M 45 rokov
baví ma turistika, hrávam bedminton a baví ma plávanie. Pracujem ako dispečer v nákladnej doprave. A rad trávim volný čas na mojej chalupe. Rad si čítam ked mám čas a vela cestujem. Milujem saunovanie a wellness. Proste všetko čo sa vody týka.
David1199 M 50 rokov
Muž 50 rokov Banská Bystrica
Mám rád život, som rodinne a športovo založený. Vo voľnom čase veľmi rád plávam, chodím na turistiku, bicykel a behávam. V zime milujem bežecké lyžovanie.Samozrejme rád cestujem. Som úprimný, zodpovedný a optimisticky zmýšľajúci. Hľadám sympatickú, milú, úprimnú nežnú bytosť na spoločné chvíle... a neskôr sa uvidí...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania