amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krupina KA

Ste v Krupine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrupina

Fireman7 M 46 rokov
Muž 46 rokov Krupina
Hľadám ženu, ktorá ma búde milovať a pri mne stať. Voľný čas venujeme práci okolo rodinného domu. Som rozvedený a žijem so svojimi troma dcérami, ktoré sú dospelé.
bedo197 M 53 rokov
Muž 53 rokov Krupina
Hľadám priateľku na občasné trávenie voľného času. Prechadzky, velnes a samozrejme pekneho milovania. Som štíhlej postavy. Hladam podľa možnosti tiež štíhlu ženu.
MarkWolf M 45 rokov
Hľadám milú a hlavne charizmatickú ženu. Nenávidím klamstvo, ktoré rozbíja všetko naokolo. Nehladam modelku, pretože pozlátko a obal sú klamlivé. Čistota srdca je pre mňa skutočná krása ženy. Môžem ti do vzťahu priniesť lásku, nehu, porozumenie bez faloše, pretože faloš z duše nenávidím. Vo voľnom čase rád chodím do prírody, na bicykel a pod. Rád hrám na gitare, knihy a sem tam dobrý film. Rád cestujem po Slovensku a spoznávam nové čarovné miesta. Som charizmatický empatický muž, ktorý nezrádza.
Oravak533 M 45 rokov
Hľadám sympaticku ženu, s ktorou zažijeme príjemné chvíľky. Tesim sa na zoznámenie s príjemnou ženou, ktorá vie, čo od života chce. Som sympatický chlap v pokročilom veku.
Dodo225 M 21 rokov
Hľadám známosť na vážny vzťah. Niečo o mne, mladý milý chalan, športujem. Znažím sa pohybovo žiť. Chodievam do prírody na prechádzky, dúfam že to dievčati, ktoré bude so mnou, nebude prekážať.
Pavlik75 M 48 rokov
Muž 48 rokov Krupina
Hľadám ženu na vážny vzťah, s ktorou by som rád trávil voľný čas. Mám rád prírodu ale hlavne psíkov. Svoj voľný čas trávim buď vonku alebo pri šporáku, lebo rád varím.
Ati111 M 53 rokov
Muž 53 rokov Krupina
Hľadám sympatickú žienku na kávičku, na prechádzky, časom aj viac. Pracujem, bývam sám! Mám nedávno rozchod za sebou. Minulosť mám vysporiadanú! Zvieratko nemám žiadne!
Rav4 M 53 rokov
Pracujúci, VŠ vzdelaný, výsluhový dôchodca hľadá priateľku, ktorá má rada prírodu. Vo voľnom čase sa venujem poľovníctvu. Mám poľovného psa. Rád chodím do prírody.
Kaliapeterpan M 36 rokov
Hladam niekoho na pravidelne stretavanie z okolia a priamo s mesta krupina. Lebo z neviem akeho dovodu, na pokec chodia ludia z celeho slovenska, ale z Krupiny tam nikto nechodi.
Guron M 63 rokov
Príležitostne - obcasne stretnutie, s vzhladovo ... aj duševne zdravou dobre vyzerajúcou zenou - hlavne zo stredného Slovenska - rozumné vyplnenie nadbytočného casu - pracujem - mám aj psa !
matusis M 19 rokov
Hľadám dievča. Nehľadám momentálne žiadny vzťah. Momentalné som na strednej škole.
Rád športujem, pozerám filmy, trávim voľný čas s priateľmi a užívam život.
Peepii M 32 rokov
Hľadám ženu do konca aj voza milú osobu ktorá vie čo od života chce Ktorá má rada prírodu zvieratá a zábavu Mám rád prírodu zvieratá a zábavu som úprimný

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania