amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krupina KA

Ste v Krupine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrupina

gladius M 57 rokov
Možno tu nájdem zrelú ženu, ktorá ešte stojí o lásku a oporu... Som zachovalý, realistický optimista s vysporiadanou minulosťou, ktorý uprednostňuje tradičné hodnoty.
Dragana Ž 30 rokov
Žena 30 rokov Krupina
Hľadám muža ktorý je rodinné založený ma vzťah k deťom a k rodine. Hľadám úprimný vzťah založený na láske a porozumeni. Rada trávim čas v prírode a rada varím a pečiem, rada si pozriem aj dobrý film. Som slobodna matka mám jedno dieťa po dlhej samote skúšam šťastie tu..
28peto05 M 45 rokov
Ak Ťa niekto odmietol netráp sa , ľudia často odmietajú to čo si nemôžu dovoliť. Človek si niekedy zamieňa lásku z chviľkovým pobluznenim a to trvá len dovtedy,kým si nenájde nový objekt sympatie.
Majclok Ž 38 rokov
Hľadám vážnu známosť. Krupina a okolie. Pracujem z domu. Mám psíka a mám rada prírodu. Do vzťahu rada prinesiem lásku a porozumenie. Nemám deti a som slobodná.
Cerberos1982 M 39 rokov
Ženu lásku pracujem ako strechar v prírode áno psíka ano vo vztahu očakávam úprimnú ženu potrebujem byt z niekym abi som nebol sám veľa pracujem veľmi.
BONATO Ž 48 rokov
Mam za sebou tazku minulost. Zacinam od nuly. Som laskava, dobrodrdecna, ludia ma maju radi a som az nadmieru tolerantna. Som na inval.dochodku, ale na per hodim aj pracujem. Volny cas? Milujem hory, napr.Tatry, prechadzky, knihy, dobry film. Casto pomaham nasim, teda otcovi s druzkou, jeho. Nemam zviera. Mam uz vysporiadanu minulost, bola tazka.
Ttomrep M 29 rokov
Muž 29 rokov Krupina
Osobne som sa sklamal v laske a život ide ďalej a dufam že osud mi niekoho na kom mi bude zaležať prihra😀. citim sa osamelo ale sa nevzdavam. kde si? slečna mojho srdca
Merii Ž 49 rokov
Nájdem ráz svoju Spriaznenú dusu.. Som obyčajná žena... Mám rada prírodu. Pracujem ako opatrovateľka u nas., Som sama a je mi smutno. Samota je zla.. Nemám šťastie, tak aspoň touto cestou hladam
Meggy33 Ž 55 rokov
Mozno mi osud posle do cesty muza, ktory sa bude o mna zaujimat po vsetkych strankach a bude chciet stravit so mnou, co najviac casu. Nehladam flirt, alebo ulet, hladam vztah. Z BB, alebo NR kraja.
Miro246 M 31 rokov
Ahoj, hľadám si nejaké dievča/ženu na spoločnú cestu životom. Nemám v podstate žiadne nároky na fyzickú stránku, skôr ma zaujíma tvoja osobnosť. Ja som skôr kľudnejšej povahy, niekto by povedal, ze introvert, kľudne môžeš byt aj slobodná mamička, pre viac info napíš:)
Peter8765 M 41 rokov
Hľadám vážnu známosť, pracujem,svoj voľný čas trávim napríklad počuvaním hudby,pozeraním tv, bicyklovaním...od vztahu očakávam trávenie volného času napríklad na turistike...
sunnyyy Ž 39 rokov
Som 37 ročná žena ktorá pozná hodnoty života, a hľadá muža ktorý ich pozná taktiež. Mám rada prírodu, dobré jedlo a humor. Ak nie si idiot, kľudni sa ozvy.

1 2 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania