amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krupina KA

Ste v Krupine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrupina

Guron M 62 rokov
Príležitostne - obcasne stretnutie, s vzhladovo ... aj duševne zdravou dobre vyzerajúcou zenou - hlavne zo stredného Slovenska - rozumné vyplnenie nadbytočného casu - pracujem - mám aj psa !
matusis M 18 rokov
Hľadám dievča. Nehľadám momentálne žiadny vzťah. Momentalné som na strednej škole.
Rád športujem, pozerám filmy, trávim voľný čas s priateľmi a užívam život.
Erickaa Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Krupina
Som zamestná, vo voľnom čase sa venujem prácam v záhrade a v domácnosti a ručným prácam. Rada hubárčim 🙂 Rada spoznám slušného priateľa, časom možno viac.
Peepii M 31 rokov
Hľadám ženu do konca aj voza milú osobu ktorá vie čo od života chce Ktorá má rada prírodu zvieratá a zábavu Mám rád prírodu zvieratá a zábavu som úprimný
Patricckcc M 30 rokov
Muž 30 rokov Krupina
Úprimnú, skromnu a do života. Hlavne mat rada deti a nové dobrodružstva. Rada cestova. Troska tolerantná voči všetkému. Byt človekom ktorý by chcela aby aj ten človek bol taký.
Pitkis1111 M 31 rokov
Muž 31 rokov Krupina
Hľadam važnu znamosť a nie fifleny, ktore nevedia čo chcu. Hľadam ženu na spravnom mieste, ktora vie, čo je domacnosť. A hlavne vie čo je uprimnost a laska.
innatura M 58 rokov
Čo má prísť, to príde. Čo a koho hľadám? Ideál by bol, ak by som stretol ženu, ktorá je aspoň trochu kreatívna a s ktorou by som dokázal ruka v ruke pozerať jedným smerom.
Slavomir87 M 35 rokov
Hladam dlhodobu znamost, vztahu mozem priniest humor vernost hlavne to musi posudit partnerka, pracujem.... volny cas kino turistika, hory knihy, travenie casu vo dvojici
Xnx M 41 rokov
Muž 41 rokov Krupina
Volám sa Dušan mam 41 som slobodny a touto cestou si hľadám vážnu známosť že i do voza aj do koca som zamestnaný ako szco praca v zahraničí voľný čas trávim na horách
Nika2277 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Krupina
Hľadám kamaráta na trávenie voľnych chvíľ , pracujem, rada počúvam hudbu, pečiem, upratujem, spievam, cestujem, tancujem, stanovanie zábava, disco, upratovanie, príroda, história, filmy, kino ...Do vzťahu rada prinesiem úprimnosť, dôveru, porozumenie, lásku.
Jombo M 36 rokov
Muž 36 rokov Krupina
Som slobodny, pracujuci, zatial bez deti :) rad mam futbal a posedenia s priatelmi.. snad sa mi tu podari niekoho stretnut aj na osobne travenie spolocneho volneho casu :)
Tirzo M 56 rokov
Hľadám úprimnú, priateľskú ženú ktorá vie pomôcť vo všetkom osamelemu, neskúsenemu. Pracujem, voľný čas trávim doma prácou a oddychom, byvam v rod. dome spolu so sestrou a jej priateľom, máme peknú sučku

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania