amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hriňová

Ste v Hriňovej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHriňová

Hric M 45 rokov
Hladam slobodnu zenu, moze byt aj rozvedena na vazny vztah. Pracujem v strojarskej firme a medzi moje zaluby patri turistika, hory. Dalsie zaluby mensie gazdovanie.
medved222 M 69 rokov
Hladam nekonfliktnu, prijemnu zenu, nefajciarku, ktora rada chodi po horach a lyzuje. Ked si napiseme, dozvieme sa viac. Najlepsie v okoli Zvolena. Pred rokom som sa rozviedol a minulost mam vysporiadanu. Som nefajciar a alkoholu neholdujem.
tecaraz12345 M 48 rokov
Muž 48 rokov Hriňová
hladam si priatelku, milenku na voľný čas užívať plniť si svoje sny túžby casom lasku, zivotnu partnerku, napis, som 48r, slobodny, nehladam krasu tela, ale vnutorne hodnoty
tulipan47 M 77 rokov
Muž 77 rokov Hriňová
Abstinent na dôchodku, samostatný. Bývalý výtvarný fotograf, romantik, gitarista, cestovateľ. Mám rád kvety, západy slnka. Rád fotografujem prírodu a ženy v kvetoch. Potomkov nemám, ani auto. Minulosť je vysporiadaná. Bývam vo svojom byte. Hľadám, aj ponúkam spoľahlivú, trvalú známosť. Ak si vysporiadaná s minulosťou, ak nemáš psa, môžem sa Ti o to viac venovať. Vítaný je hudobný cit. Neustále počúvam hudbu, Zn : Zaspievame si spolu na dôchodku ?
Mimon121 M 29 rokov
Muž 29 rokov Hriňová
Hladam vaznu znamost, nebranim sa mat v buducnosti deti
Pracujem ako fasadnik v stavebnej fitme
Volny cas travim s priatelmi a kamaratmi
Minulost ma vysporiadanu
PatrikAsss M 19 rokov
Muž 19 rokov Hriňová
Chcem tu nájsť dobrú priateľku, nech si rozumieme, alebo nejakú kamarátku, ktorá vybehne na drink alebo niekam na prechádzku, na krásu nehľadím, dôležitá je krása vo vnútri srdca.
statusquo M 59 rokov
Som dávno rozvedený, veselý chlap, no je mi bez ženy smutno.

Bývam v rodinnom dome a hľadám veselú, sympatickú, ženu do voza aj do koča. Pracujem ako SZČO. Viac napíšem keď bude záujem.
trangoska Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Hriňová
Som vdova dlhšiu dobu, má dospelú dcérku, bývam v dome a hľadám si priateľa možno neskôr aj viac, aby sme spolu trávili spoločné voľné chvíle. Ďaľšie info na spoločnom stretnutí, alebo najskôr elektronicky a potom na stretnutí ....
Miron1 M 43 rokov
Som spoločenský veselej povahy, rád chodím do prírody, turistika, šport. Pracujem v zahraničí a hľadám si ženu, s ktorou si budem rozumieť a založím rodinku.
jano242 M 42 rokov
Muž 42 rokov Hriňová
Som taký normálny mladý chlap, rozvedený, mám 5 ročného syna. Bývam v podpoľaní, mám vlastný rodinný dom, kde som momentálne sám. Mám rád výlety do prírody. Hľadám sympatické dievča, s počiatku na stretávanie, spoločné výlety a neskôr možno aj na spoločnú budúcnosť :-)

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania