amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hriňová

Ste v Hriňovej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHriňová

dialka M 66 rokov
Zatial hladam priatelstvo a ostatne ukaze cas. Som nefajciar nealkoholik a moja povaha je kludna. Nerad sa hadam a taku zenu aj hladam. Az sa chces dozvediet viac tak napis.
PatrikAsss M 18 rokov
Muž 18 rokov Hriňová
Chcem tu nájsť dobrú priateľku, nech si rozumieme, alebo nejakú kamarátku, ktorá vybehne na drink alebo niekam na prechádzku, na krásu nehľadím, dôležitá je krása vo vnútri srdca.
miro8001 M 49 rokov
Muž 49 rokov Hriňová
Hľadám milé, slušné, dobré dievča, ktoré ma nepodrazí a nesklame. Som pracovitý, slušný, zabezpečený s vlastným domom, bývalý vojak. Mám prácu aj dôchodok. Momentálne som v rozvodovom konaní.
Milujem prírodu, turistiku, záhradníčenie, práce okolo domu, gitaru, motorku a mnoho iného a samo, moje deti
Yoku M 61 rokov
Čo viac by som mohol očakávať, než to, čo sám ponúkam. Trvalý, rovnocenný, nehou, láskou a porozumením naplnený vzťah. Bez strachu a predsudkov, s dôverou, verne, jeden pri druhom stáť, v dobrom aj zlom.
Tvorím nové veci, ktoré potešia aj iných, avšak vyhýbam sa hlučnej spoločnosti. Venujem sa ozdravovaniu prírodou.
Mám rád muziku aj tancovať som kedysi vedel, no už dávno nebola príležitosť.
Hľadám vysokoškolsky vzdelanú ženu s nadhľadom, ale so srdcom, ktorá túži po harmónii, dôvere a vernosti na celý život.
majo1966 M 56 rokov
Hľadám stálu známosť. Porozumenie môžem priniesť. Pracujem. Záhrada a hubárčenie. Mám vysporiadanú minulosť. Mám radosť zo života a teším sa z každého nasledujúceho dňa.
zuzanak445 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Hriňová
Ahojte volám sa Zuzana mám 34 rokov pochádzam z Hriňovej a hľadám partnera, ktorý by ma chápal a to isté ponúkam aj ja. Som síce nevidiaca od narodenia ale aj takí ľudia majú právo na vzťah či nie?
bobrik123 M 48 rokov
mám zvieracieho miláčika mačku. Hľadám vážnu známosť. Môžem priniesť lásku porozumenie súdržnosť a úprimnosť.Športujem a cvičím. Minulosť mám vysporiadanú
statusquo M 58 rokov
Som dávno rozvedený, veselý chlap, no je mi bez ženy smutno.

Bývam v rodinnom dome a hľadám veselú, sympatickú, ženu do voza aj do koča. Pracujem ako SZČO. Viac napíšem keď bude záujem.
maco288 M 51 rokov
Muž 51 rokov Hriňová
Hladam si ženu na spoločne chvile po čase spoločne byvanie spolužitie. Moja partnerka by mala byt miernej povahy s dobry srdieckom a uprimna. Uvital by som nefajčiarku najlepsie aj abstinentku
Julia123456 Ž 49 rokov
Hľadám pre začiatok kamaráta vo veku 47-52 rokov na trávenie spoločných chvíľ. Samota je zlá a čas ukáže či kamarátstvo časom prerastie v niečo viac. Vsetko ukáže čas.
10031974 Ž 48 rokov
Hladám muža korý vie dat cit a lásku. Mám vysporiadanú minulosť. Som zamestnana a mam pracu ktorá ma bavý. Mame menšie hospodárstvo. Robím spoločne aj zo synom ktorý ma 27r. Najdem si aj čas na výlet do prírody. Byvam v rod.dome mamka, syn a ja.
trangoska Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Hriňová
Som vdova dlhšiu dobu, má dospelú dcérku, bývam v dome a hľadám si priateľa možno neskôr aj viac, aby sme spolu trávili spoločné voľné chvíle. Ďaľšie info na spoločnom stretnutí, alebo najskôr elektronicky a potom na stretnutí ....

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania