amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Banská Bystrica BB

Máte záujem o zoznámenie v Banskej Bystrici? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

patrik5021 M 25 rokov
Záľuby mám prechádzku chodiť von s priateľmi ,pracujem ,doma nemám žiadne zvieratko možno časom
Osoba by mala mať vnútornú krásu,nemám deti .. možno časom...
ivetazirafa Ž 43 rokov
Hľadám si seriózneho muža s vysporiadanou minulosťou.
Som vysoká, pracovitá, spoľahlivá žena, pracujem, študujem.
Mám dospelého syna.
V mailoch sa určite viac spoznáme.
Patulino M 28 rokov
Muž 28 rokov Banská Bystrica
Som slusny nehram sa nikoho mam rad ked sa veci vyvinu spontane mam stale svoje ciele a zabrany a stojim si za svojim v kutiku som ale jemny clovek. Necham sa prekvapit co sa tu vyvinie
Macsag M 52 rokov
Ako kazdy mam svoje pozitiva aj negativa,zivot je hlavne o tom najst kompromis medzi tymi dobrymi a horsimi vlastnostnami a akceptovat osobnost druheho.To co tu hladam uz asi ani nedufam ze niekedy pride.ale co ked predsa?Vsetko je o spravnom nacasovani .stasti a osude.Co ma cely zivot sprevadza je priroda zaujmami aj profesne.
Katarinayah777 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Banská Bystrica
Mam rada prirodu,zvierata a vsetko pekne.Rada by som sa zoznamila s muzom ktory ma tiez rad prirodu,dlhe duchaplne rozhovory a vsetko pekne.
Som slobodna bezdetna,pracujem v gastronomii.Mam psika,zahradu.
Rada citam pocuvam hudbu
Julco6666 M 26 rokov
Muž 26 rokov Banská Bystrica
Moje záľuby sú relaxovanie v prírode, kone, starostlivosť o zvieratá, športovanie... Rád chodím na dovolenky, výlety... Mám 2 psov a 3 mačky. Rád by som sa zoznámil s osobou, ktorá bude mať podobne záujmy ako ja, ktorá bude mať rada zvieratá a v prvom rade mňa. Hľadám úprimného človeka, s ktorým sa budem môcť porozprávať, a vzájomne sa chápať. Momentálne som bezdetný ale do budúcnosti by som si prial osobu, ktorá bude chcieť dieťa ako ja a spoločnú budúcnosť.
Amira423 Ž 37 rokov
Pracujem vo Švajčiarsku a tu žije somnou aj 5 ročná dcéra, hladam niekoho kto by chcel vyskúšať zmenu a prísť za nami. Rada upratujem, peciem, chodím na prechadzky.
Petronelka Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Banská Bystrica
Hladam muža na spoločne aktivity,šport a zábavu. Som slobodná,mám rada literatúru ,prírodu a turistiku. Rada spoznam muža,s ktorým môžem zdieľať spoločne záujmy a tráviť čas.
Nikuska123 Ž 23 rokov
Mojimi záľubami sú hudba, spev, tanec, zvieratá, líčenie. Svoj voľný čas trávim rada v prírode a doma na dlhých a príjemných prechádzkach. Momentálne som nezamestnaná. Deti nemám. Rada by som sa zoznamila s chalanom alebo mužom, ktorý ma bude chápať a sprevádzať životom.
Hladana1234 Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Banská Bystrica
Moje zaluby su motorka a rychlost. Pecenie varenie a potesenie z toho co bude chutit a potesi. Moja praca je narocna ale bavi ma . Zvieratka mam moc rada.
MiaRia74 Ž 46 rokov
Rada spoznám romamticky a rodinne založeného muža na vážny vzťah.
Záľuby-príroda, turistika, záhradníčenie, zdravé varenie, atd.
Mám pedagogické vzdelanie.
Tinus33 Ž 33 rokov
Keďže nemám čas rada si tu nájdem nových kamarátov. Chcem prísť na iné myšlienky a prečítať si viac názorov. Veľmi rada cestujem a spoznávam nových ľudí. Mám jednu úžasnú dcéru ktorej venujem všetok svoj voľný čas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania