amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Tisovec

Ste v Tisovci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTisovec

IvanD M 31 rokov
Muž 31 rokov Tisovec
Hľadám ženu, ktorú budem milovať, zábavu, pracujem dovolenkovo, nie nemám zvieracieho miláčika, áno mám vysporiadanu minulosť .... Neviem ešte čo teraz tak rýchlo napísať mám hobby hory posilka
Lion812 M 37 rokov
Ahoj hľadám milú, sympatickú ženu čo má rada aj šport 😉 som slobodný. Dúfam že si niekde tu 😉zmena je život a ja som na zmenu pripravený 😉konečne nastal čas mať život príjemnejší
xxlkubo M 68 rokov
Muž 68 rokov Tisovec
Hladam zenu do voza aj do koca na priatelstvo mozno aj viac nieco, mam rad prirodu zahradkacenie a kutilstvo, nemam rad falos a pretvarku, minulost vysporiadana, deti dospele samostatne. Venujem sa rybickam a mam papagaja.
Jarmilka58 Ž 60 rokov
Som vdova už dlhšie a až keď odrástli deti som zistila, že samota je zlá. Hľadám úprimného muža na priateľstvo, časom možno i viac.
Nemám rada klamstvo, faloš a alkohol.
Viac o mne v správe.
Nepoviem2 M 42 rokov
Mám rád pekné veci, milých ľudí, hľadám vernosť a oddanosť. Neodmietnem prechádzku, ani posedenie s priateľmi.Viac informácií o sebe a o svojich predstavách poviem radšej osobne.
vlk7773 M 43 rokov
Muž 43 rokov Tisovec
mám rád turistiku,rybarčenie,plavanie,divadlo.pracujem v strojarenskom priemysle v košiciach.rád by som sa stretol so sympatickou slecnou ktorá je spoločenská,priatelská a ftipná.
289 Ž 66 rokov
Na dôchodku. Hľadám niekoho na pekné priateľstvo, prípadne spolužitie. Upredňostnujem skôr pobyt v prírode ako kúpaliská. Hladám niekoho kto rád varí a je nekomfliktnej povahy. Prosím niekoho kto je aktívny šofér.

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania