amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Tisovec

Ste v Tisovci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTisovec

Lion812 M 36 rokov
Ahoj hľadám milú, sympatickú ženu čo má rada aj šport 😉 som slobodný. Dúfam že si niekde tu 😉zmena je život a ja som na zmenu pripravený 😉konečne nastal čas mať život príjemnejší
xxlkubo M 67 rokov
Muž 67 rokov Tisovec
Hladam zenu do voza aj do koca na priatelstvo mozno aj viac nieco, mam rad prirodu zahradkacenie a kutilstvo, nemam rad falos a pretvarku, minulost vysporiadana, deti dospele samostatne. Venujem sa rybickam a mam papagaja.
Jarmilka58 Ž 60 rokov
Som vdova už dlhšie a až keď odrástli deti som zistila, že samota je zlá. Hľadám úprimného muža na priateľstvo, časom možno i viac.
Nemám rada klamstvo, faloš a alkohol.
Viac o mne v správe.
Nepoviem2 M 41 rokov
Mám rád pekné veci, milých ľudí, hľadám vernosť a oddanosť. Neodmietnem prechádzku, ani posedenie s priateľmi.Viac informácií o sebe a o svojich predstavách poviem radšej osobne.
vlk7773 M 42 rokov
Muž 42 rokov Tisovec
mám rád turistiku,rybarčenie,plavanie,divadlo.pracujem v strojarenskom priemysle v košiciach.rád by som sa stretol so sympatickou slecnou ktorá je spoločenská,priatelská a ftipná.
289 Ž 65 rokov
Na dôchodku. Hľadám niekoho na pekné priateľstvo, prípadne spolužitie. Upredňostnujem skôr pobyt v prírode ako kúpaliská. Hladám niekoho kto rád varí a je nekomfliktnej povahy.

viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania