amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kremnica

Ste v Kremnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKremnica

DominikaNika1 Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Kremnica
Mám rada mladších chlapov, čo majú radi krv a mlieko. Ideálne rozumný a so zmyslom pre humor. O žiadne krátkodobé vzťahy mi nejde, ideálne niekto, s kým si budem mať aj čo povedať.
Jan8897 M 35 rokov
Muž 35 rokov Kremnica
Som normálny človek, ktorý miluje prírodu, ziť v prírode, mám rád zvieratá, keďže ich aj veľa mám, hľadám niekoho na zoznámenie, môže byť aj slobodná mamička.
Rendy44 M 44 rokov
Muž 44 rokov Kremnica
Hľadám slobodnú, rozvedenú ženu do života. Do vzťahu viem priniesť úprimnosť,komunikatívnosť, lásku, objatia, nehu, zodpovednosť. Som zamestnaný. Voľný čas trávim prechádzkami do prírody, občas na ryby, výlety atď. Zvieratko žiadne nemám. Mam vysporiadanú minulosť.
lentilka344 Ž 48 rokov
Som pohodová, veselá baba a rada by som sa zoznámila s pohodovým, vtipným, sympatickým mužom, s ktorým by som trávila voľné chvíle. Vo voľnom čase chodím do kina, na koncerty, turistika, bike, plávanie, v zime korčule.
Disco61 M 62 rokov
Hľadá ženu zoznámenie, vážna znamost, do vzťahu pohodu a hlavne kľud a istotu, pracujem, turistika a prechádzky v prírode, zvieratko nemám, minulost mám vysporiadanu
Antonio17 M 54 rokov
Muž 54 rokov Kremnica
Hľadám si ženu, môze byť aj mamička na vzťah lásku spolocny rodiny život v dobrom aj v zlom. Mám rád prechádzky, opekacky, prírodu a návštevy v kostole. Hľadám lásku úctu a dôveru. Pracujem v domove dôchodcov ako opatrovateľ. Som rozvedený, deti sme nemali. Bývam sám ale momentálne je dočasne u mňa môj brat.
Jozito1 M 65 rokov
Ahoj. Som pracujúci dôchodca a väčšinu času trávim na chate.
Hľadám priateľku ktorá má podobné záujmy.
Najradšej zo Žiaru nad Hronom a okolia ale nie je podmienka .
Moje záujmy: chata, turistika. Wellness a a nebránim sa aj iným aktivitám.
Boob M 37 rokov
Ahoj. Nieze by som hladal ale rad sa zoznamim s neobycajne - obycajnu slecnou, ktora uz trosku tusi o com tento zivot je. Pracujem, byvam sam (so psom).

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania