amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Banská Bystrica BB

Ak ona hľadá jeho v Banskej Bystrici alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBanská Bystrica

Rimobul2 M 69 rokov
Mam rad komunikáciu, výlety, cvičenie, divadlo, tanec, chalupa, záhrada. Som na dôchodku a robil som v ekonomike. Hľadám milú, nežnú dušu. Pocit porozumenia a spolupatričnosti. Pocit ze niekto ta má rád a zároveň ten pocit dávať , vrátane toho ze tá duša je pre mňa priorita a princezná, lebo bez toho pocitu je život prázdny a len prežívanie, aj keď inak máš všetko.
Mathew0112 M 34 rokov
Muž 34 rokov Banská Bystrica
Mám rád umenie, fotografiu, cestovanie, turistiku.

Mám psíka z útulku menom Fox :)

Rád by som sa zoznámil s niekým s kým sa budem cítiť príjemne a niekým kto je ochotný investovať nie len do seba ale aj do vzťahu. Vie rozprávať o svojich problémoch, potrebách a je otvorený.

Mám dcérku.
Lenkalilienka Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Banská Bystrica
Hľadám správneho muža na spoločné prechádzky v prírode aj na život. mám rada psov jedného mám. Už žiadne sklamanie ani stres len pohodu a príjemné chvíle. Milujem svoje dcérky a prácu. Chodím na jednej proteze.
Iveta60 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Banská Bystrica
Rada by som sa zoznámila s inteligentným a príjemným pánom, ktorý má rád prírodu. Nehľadám flirt, ale vážnu známosť. Deti mám už samostatné a chýba mi priateľ, ktorý by vyplnil môj život svojou milou prítomnosťou.
robino57 M 63 rokov
Muž 63 rokov Banská Bystrica
Chcel by som konečne stretnúť žienku ktoré vie čo chce, ktorá nekladie zbytočné otázky, nehovorí do vetra a je schopná urobiť niečo konkrétne, ktorá si stojí za svojim slovom.
marienka108 M 48 rokov
Muž 48 rokov Banská Bystrica
hladam zenu na vstach nezalezi ci mate deti dobrim srcom a uprimnost jeto nadosetko rat sa zpoznam zo zenov comam na srci ato sami nato paci dakujem za pochopenie a budem rat ket sa najde zena dobrim srcom pracujem v zahranici a som v belgicku
David01 M 49 rokov
Muž 49 rokov Banská Bystrica
Som muz s pozitivnym pohladom na svet so zaujmami o sport a turistiku. Milujem psov. Mam 21 roc who syna ktory nezije si mnou. Som zamestnany a moju pracu mam rad. Rad by som sa zoznamil so sebavedomou , milou a ambicioznou sebou s podobnymi zaujmami.
Dagmar47 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Banská Bystrica
Som milá,veselá a priateľská žena,mám rada hudbu,varenie,vychádzky do prírody,cestovanie po svete.Rada trávim čas v záhradke,mám rada športy plávanie a dobrou komédiou v kine určite nepohrdnem.Mám 21 ročnú dcéru ktorá žije a pracuje v Holandsku.Ja pracujem ako opatrovateľka i ked mám ukončenú hotelovú školu.Chcela by som tu nájsť zodpovedného,úprimného a rodinne založeného muža,ktorý mi bude v živote oporou.
Erika123456789 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Banská Bystrica
Rada chodím do prírody a na prechádzky so psom. Mám 18 ročného syna s ktorým byvam. Pracujem ako ošetrovateľka v sociálnych sluzbach. Hľadám niekoho vtipného s kým si budem rozumieť :)
Julka05 Ž 48 rokov
Som milá,priateľská a úprimná žena rada cestujem,varím a rada trávim čas vo svojej záhradke...Víkendy rady trávim zo svojimi priateľkami,rada nakupujem i rada sa prechádzam v prírode.
Bobo1992 M 28 rokov
Muž 28 rokov Banská Bystrica
Som energický a plný života mám rád prírodu vesmír a hudbu .
Chcem milovať a byť milovaný .
Chcel by som spoznat milú a láskavú ženu . Som.dost ukecany niekedy až príliš
delideli M 57 rokov
Som jednoduchý človiečik z domom záhradou psom a kocurom ktorých móžem a majú svoj vek tak sa mi treba o nich aj postarať.. Lebo mi boli oporou
Som na voľnej nohe... Žijem ako chcem
Môžem Chorvátsko. kde som aj 3 krat v roku
Slnko teplo môžem.. V zime si teplo robím v krbe
Deti sú moje zvieratá

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania