amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Banská Bystrica BB

Ak ona hľadá jeho v Banskej Bystrici alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Kubikula M 66 rokov
Muž 66 rokov Banská Bystrica
Som na dôchodku, priateľskej povahy, mám rád spoločnosť, rád cestujem. A touto cestou si hľadám priateľku na trávenie voľného času.Moje hobby sú vlaky a zaujímam sa o šport.
Mimkales Ž 45 rokov
Som rozvedená a už viem ako sa vo vzťahu cítiť nechcem... Čo tak zistiť ako by to bolo fajn... Záujmy knihy, príroda, záhrada, bylinky, rozhovory na tému medzi nebom a zemou...
8Martine7 M 34 rokov
Hľadám ženu na všetko dobré aj zlé, tak dúfam že sa nájde :) do vzťahu prinesiem len seba :) pracujem, môj voľný čas venujem pohybu v prírode :) takže tak
Katka0202 Ž 39 rokov
Som 39 ročná žena s 2 ročným synčekom a hľadám partnera na trávenie spoločných chvíľ, ktorému nebude vadiť môj syn. Momentálne som na Rodičovskej dovolenke viac info cez sms alebo osobne.
Mi111 M 63 rokov
Som pozitívne zmýšľajúci realista .
Mám rád prírodu a poznávanie nových miest.
Rád športujem - bicykel, plávanie, bežecké a zjazdové lyžovanie ...
Hľadám príjemnú partnerku, pre naplnený, romantický, partnerský vzťah.
Ariete3Martan M 47 rokov
Muž 47 rokov Banská Bystrica
Ahoj
ak rada tráviš čas v prírode na biku, s batohom, na skialpoch, so špekačkou v ruksaku, v objatí pri západe slnka tak sme sa práve našli 🙂 a môžeme sa skamarátiť, spriateliť a časom byť aj viac a práve to "viac" hľadám.
Čo ty na to🤔
Samému sa túlať je otupno.
To boli len voľnočasové chvíľky v živote máme aj povinnosti, ktoré sa ľahšie zvládajú vo dvojici
Lacow M 46 rokov
Uvidíme čo sa tu nájde.
Rád športujem, trávim život v prírode,
Rád cestujem spoznávam zaujímavé miesta.
Nemám rád falošných ľudí, ľudí čo sa nevedia zabaviť
Mrkvicka1234 Ž 68 rokov
Hĺadám priatela na spoločne stretnutia. Život uteká a chcela by som ho ešte prežiť s niekym podobným ako ja. Rada pracujem v záhrade, ale nie som jej otrok. Využivam moznost navštevovať termalne kúpaliská. Viac o mne a mojich záĺubách neskor.
Pecienkar M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Hladam dlhodoby vztah som romanticky typ rad sa zabavam sportujem mam rad deti fanusik hokeja mam rad spolocnost pracujem v stavebnictve a rad by som uz konecne spoznal niekoho skym budem stastny.
Faustina Ž 42 rokov
Ahoj hladam svoju druhu polovicku na pokojny a laskyplny vztah, aby sme sa spolu viedli ku svatosti, tj zili pre toho druheho v duchu a pravde a modlitbe.
Vdova33 Ž 61 rokov
Ahojte, som pracujuca vdova s troma samostatnymi detmi. Rada sa zoznamim s nenarocnym a tolerantnym panom do 66 rokov. Mam rada kulturu, sutazne kvizy, kupele, more a svoje vnucata. Dufam, ze ta najdem.
Kelino M 58 rokov
Muž 58 rokov Banská Bystrica
Hľadám spoločensky aj športovo založenú ženu, má rada prírodu aj kultúrne podujatia, najlepšie nefajčiarku.
Som pracujúci... Vo voľnom čase rád chodím na turistiku, mám rád bicykel, plávania, mám rád zvieratá... ale žiadne nevlastním.. Žijem sám v byte..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 54 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania