amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Banská Bystrica BB

Kresťania a veriaci v Banskej Bystrici majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Ecibambo58BB M 63 rokov
Muž 63 rokov Banská Bystrica
Som spolocensky mam rad humor slnko more sport, som 3 roky rozvedený deti velke samostatne byvam v B.bystrici tu aj pracujem hladam sympaticku ženu ako sa hovori do koča aj do voza nefajčím
Gyzmo M 39 rokov
Rad by som spoznal uprimnu, usmievavu a milu zenu. Na oplatku ponukam vernost, zodpovednost, velke srdce atd. Mam rad prirodu, zvierata, sport a dobre filmy.
777dadi Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Banská Bystrica
Hľadám partnera, ktorý má rád rodinný život, pre ktorého je aj práca zábavou, ktorý rád relaxuje nielen na dovolenke ale aj v záhrade, partnera, o ktorého sa môžem oprieť v každej situácii. Rada s ním pôjdem na výlet, na nenáročnú turistiku, bicykel ale aj do kina alebo divadla. A čo prinesiem ja? Rada sa dozviem od neho, čo očakáva od mňa. Som čerstvá poberatelka dôchodku ale stale aktívna. Minulosť je vysporiadana .
Astra24 Ž 37 rokov
Niekoho normálneho, do voza aj do koča. Som vtipná úprimná spoločenská. Mam rada prírodu, zvieratá. Rada chodím na turistiku na bicykli. Hľadám muža ktorý má bude ľúbiť takú aká som. Nebude klamať a podvádzať
Cool78 M 44 rokov
Muž 44 rokov Banská Bystrica
Stále hľadám tú pravú. Som verný a loajálny partner. Pracujem v Holandsku a bývam v Nemecku na hranici s Holandskom. Voľný čas trávim v posilovni, pozeraním filmov a s mojim malým psíkom. Rád by som našiel spriaznenú dušu na zvyšok života, ktorá by bola ochotná za mnou vycestovať, žiť a pracovať v zahraničí so mnou.
Overen M 41 rokov
Hľadám dlhodobú známosť, milej, staršej pani, ktorej chýba spoločnosť a kamarát. Najradšej z okolia , no nejaká kratšia vzdialenosť, nieje prekážka. Uprednostnil by som osobné stretnutie, pred písaním.
lenonfree M 49 rokov
Hľadám preto som tu. Normálny sebestačný chalan, ktorý by sa rád zoznámil. Ostatné je ad astra.
Som sám sebou a iný nebudem. Bývam, jazdím, telefonujem bez hypo a pod. ;)
Palec221 M 43 rokov
Hľadám príjemnú a milú partnerku s dobrým srdcom, ktorá ma rada život. Je úprimná, má rada zvieratá, spoločné prechádzky v prírode, ktorá chce nájsť šťastie v živote.
1965f Ž 57 rokov
Som rozvážna, ale zároveň veselá. V práci tolerantná a spravodlivá. S ľahkosťou zvládam domáce práce a popritom aj rada šoférujem. Mám viacero záujmov, bližšie po telefóne...
Bubik59 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Banská Bystrica
Hľadám milého a seriózneho pána nefajčiari, som myslím dosť úprimná občas prehnane cistotna ale veselá však ostatné uvidíš. Som na dôchodku pomáham dcéram s vnucatami rada chodom k vode aj keď plávať sa bojím kedysi som plavala,milujem slniečko aj sneh a dážď čiže každé počasie ma svoje čaro. Zrejme som romantická a asi veľa snívam o všetkom možnom o com môžeš zistiť.
Ledlinko M 59 rokov
Hľadám priateľku kamaradku do voza i do koča Mam rad kultúru wellnes trochu sportu aj trochu turistiku podnikám s potravinami ktoré dodávam do velkoobchodov
Zlatina Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Banská Bystrica
Inteligentného, sympatického muža.
Pracujem v ekon.oblasti a v cestovnom ruchu, SZČO.
Voľný čas trávim najradšej v prírode, na ihrisku a na lyž.svahoch. Zvieratko nemám.
Mám vysporiadanú minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 40 54 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania