amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Banská Bystrica BB

Kresťania a veriaci v Banskej Bystrici majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

avastik M 53 rokov
Muž 53 rokov Banská Bystrica
Som ITčkár, ktorý vie, že život je viac ako len kód a dáta - je to kombinácia korenistých, štipľavých a zároveň sladkých chutí. Od techniky si chodím oddýchnuť na hory, vo wellness a pri varení.
Danter570 M 52 rokov
Muž 52 rokov Banská Bystrica
Ahoj hľadám ženu na cestu spoločným životom z láskou a porozumením. Pracujem a cez voľné chvíle rád chodím na výlety a venujem sa koníčkom. Samému je smutno je krajšie pre niekoho žiť a ľúbiť ho.😊
Simon11111 M 52 rokov
Muž 52 rokov Banská Bystrica
Hľadám úprimný vztah so ženou do 55 rokov som s banskej Bystrice.. ďakujem a budem čakať na odpoveď.. pekný deň.. záujmy motocykle, hokej a iné športy, rád si pozriem dobru kriminálku, prechadzka prirodou a dobra a uprimna spolocnost ludi.. pekný den Vám prajem.
Jozinko77 M 46 rokov
Muž 46 rokov Banská Bystrica
Hľadám polovičku, predsa vo dvojici je to krajšie, som obyčajný chlap, ktorý túži byť ešte šťastný. Takže skúsim zoznamu, hádam sa podarí a Boh mi ťa pošle
Marian1976 M 47 rokov
Muž 47 rokov Banská Bystrica
Hľadám niekoho na Venuši z planéty Mars. Najprv na postupné zoznamovanie a spoločné zabíjanie voľného času. Aby sme zbytočne zase nezhoreli v galaxii.. Som z polovice totálne uletený oslík a druhá je zodpovedný drak.. Tak nejaký opak
Gabrielll M 36 rokov
Ahoj hľadám dlhodobý vzťah. Som nefajciar a apstinent. Pracujem ako šéf kuchár. Mám jedného psíka celkovo mám rád zvieratá. Vek čo od života očakávam a za tím si idem.
Meggyn Ž 54 rokov
Hľadám priateľa, ktorý bude priateľom na potulkách prírodou aj s mojim zvieracim miláčikom
Som dosť sklamaná s predchadzajuceho vzťahu, tak to so mnou nebude až také ľahké 😀
Do vzťahu môžem priniesť priateľstvo, dôveru a aj úsmev
Áno, pracujem
Seherezada12 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Banská Bystrica
Kedze deti odrastli, clovek zrazu zistil, ze je mu samemu smutno. 😔. Hladam nejaku spriaznenu dusu, s ktorou by sme mali rovnaky pohlad na zivot.. na volne chvile...a casom sa uvidi.. mozno spolu aj zostarneme..😊
Mam rada prirodu, filmy, relax.
Bez foto neodpoviem... je podla mna fer, ked vidite mna, aby som videla ja Vas.
FALCONNE M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Na začiatku spoznať nového človeka, časom sa uvidí, čo sa vyvinie. Pracujem a mám rád wellness, kúpalisko, chatu občas bike alebo turistika. Tak isto bojové športy najmä WT. Som za reálne stretnutie. Som bláznivej povahy, varujem dopredu a iný už nebudem. Hľadám jednoducho ženu, ktorá by ma brala takého, aký som, bez chybičky nie je nik.
miro128 M 51 rokov
Vážna známosť. Slobodný - bez záväzkov - bezdetný. Pracujem - finančne zabezpečený. Rád športujem a chodím do prírody. Je toho naozaj veľa o čom by som mohol písať.
Lenalen22 M 30 rokov
Muž 30 rokov Banská Bystrica
Mám za sebou ťažké životné obdobie, keď som prišiel o všetko a teraz začínam od začiatku. Dúfam, že to zlé mám už za sebou a teraz ma čaká len to dobré. Hľadám nové začiatky trebárs aj mimo Slovenska, a niekoho, kto má túžbu niekedy vypadnúť a odísť.
Miji Ž 64 rokov
Hľadám zaujímavého priateľa. Vo dvojici je vždy lepšie. Voľný čas rada trávim na horách. Nevyhýbam sa ani iným aktivitám. Minulosť je za mnou, teším sa na budúcnosť. Som optimista.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania