amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Fiľakovo

Ste vo Fiľakove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaFiľakovo

Moncek Ž 57 rokov
Som pozitívne naladená. Rada plávam, maľujem, mám rada slnko, vodu, prechádzky, západ slnka. Hľadám slušného priateľa zo Žilinského kraja. Športovo založeného s pozitívnym pohľadom na život.
Okeyno M 31 rokov
Hľadám ženu na zoznámenie, pôjdeme na kávu alebo niekde, porozprávame sa ,a potom uvidíme.Len také ženy hľadám, ktoré majú radi humor :-) S pozdravom
Kati499499 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Fiľakovo
Ismerkedni szeretnék, elsősorban csak baráti alapon. Az őszinte, egyszerű embereket kedvelem. Mit is írhatnék még? Aki gondolja, írjon, meglatjuk lesz-e közös utunk.
Betka111 Ž 41 rokov
Ahojte! 😉 Hľadám muža, ktorý rád chodí do prírody, rád športuje, má rád hudbu, tanec, spoločnosť.🙂 Rada varím, pečiem, športujem, cvičím, stretávam sa s priateľmi. Mám dve dospelé deti, bývam s nimi.
Juro95 M 25 rokov
Ahoj kočky. Hľadám milú zábavnú úprimnú a hlavne takú čo má v hlave poriadok 😉 Mám rad hudbu humor prechadzky v prirode cestovanie :) domaceho milacika nemam ale nie som proti. Zatial som pri rodicoch ale urcite by som sa rad osamostatnil :) čakam na tvoju správu 😉
Dudek98557 M 22 rokov
Muž 22 rokov Fiľakovo
Volám sa kristian rád športujem rad chodím do prírody. Mám rad vojenské filmy atd... bývam na dedine ešte zatiaľ nemám vodicak robím murarskú robotu na stavbe
IbaPeto M 41 rokov
Muž 41 rokov Fiľakovo
Touto cestou hľadám milú,sympatickú a pohodovú ženu do 45 rokov. Zatiaľ len na popísanie a uvidí sa časom čo ďalej. Mám rád prírodu zvieratá. Mám 2 malé deti. Dievča a chlapca.
Sterco M 23 rokov
Hladam zenu na vztah. Mam 22 rokov. Som Kamionista. Byvam v Lucenci. Hladam zenu max do 30 rokov. A nie romku. Keby nieco kludne ma kontaktujte :)
jelszo12 Ž 43 rokov
Egy kedves ,türelmes ,szorgalmas ,becsületes ferfit keresek,komoly kapcsolatra.Akinek a hūseg es az öszinteseg meg erteket jelent.Magyarul beszelö
es környekbeli legyen max.50eves korig. Dolgozom,van egy nagy fiam.Szeretem a termeszetet ,a testmozgast ,futok itt ott.
balint40 M 40 rokov
Muž 40 rokov Fiľakovo
byvam s rodicmi a hladam vaznu znamost
janvrba999 M 58 rokov
Voľný čas travim v záhrade mám psa a zajaces uprimnou peknou a pracovitoujeden neplnoletý 17ročný a druhý má vlastnú rodinku rád chodievam na rybačku leto si uživam pri vode.
muzicek M 51 rokov
ahoj, som slobodny a bezdetny, chcem sa spoznat so slobodnou a bezdetnou zenou podobnych zaujmov ako ja. Mam rad prirodu, zvierata, prechadzky, knihy..

1 2 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania