amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Štiavnica BS

Ste v Banskej Štiavnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Štiavnica

Honko M 35 rokov
Áno, mam minulost vysporiadanu.. voľný čas trávim pozeraním filmov.. pracujem vo firme technogym company, som zástupca manažéra, takže si užívam väčšinou v kancelarii
Bercik M 51 rokov
Hľadám normálnu babu na normálny vzťah, rád chodím do prírody, pracujem, stretko napovie viac, dobrá kávička, dobrý koláčik, dufam že sa dočkám, už teraz sa teším ...
Romantycka M 47 rokov
Sám som zvedavý čo ma tu čaká. Pracujem v zahraničí. Vo voľnom čase sa veľmi rád hýbem akýmkoľvek spôsobom. Mám rád všetky zvieratá. Najradšej na pekáči :-D. Minulosť mám vysporiadanú. Už len opät vrátiť život do zabehnutých kolají normálnosti.
tajomstvoduse Ž 54 rokov
Rada spoznám možno práve Teba.
Áno, pre vážny vzťah: opätujem lásku, dôveru, empatiu, úprimnosť, toleranciu ...
Úžasné by bolo mať rovnaký pocit pre úsmev, radosť, smiech, že patríme k sebe, milovať a byť milovaný.
Volný čas: príroda, turistika, hory, hubárčenie, bicykel, plávanie, cestovanie, wellnes, more, romantika, hudba ...
Domácich miláčikov nemám, ale sú vítaní.
Áno, pracujem, ale rada si nájdem čas aj na Teba.
Minulosť je uzavretá, žijem prítomnosť, teším sa na budúcnosť ... možno práve s Tebou ...
Lolofon458 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Štiavnica
Mam rad auta a kone a som romantik a rodinny typ, milujem prechadzky v prirode a mam vysporiadanu minulosť, byvam sam na dedine v podnajme a mam vlasne auto.
Darina50 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Banská Štiavnica
Hľadám niekoho, s kým by som si najskôr písala a potom, podľa vzajomnych sympatií aj stretla. Od športových aktivít sa vyslovene neodhodím, aj bicyklujem, aj plávam, aj lyžujem, aj chodím do prírody so psom. Do kina zájdem, ale nie na romantické filmy, skôr dobrodružné alebo fantasy.
Lubos1985 M 38 rokov
Muž 38 rokov Banská Štiavnica
Opýtaj sa a možno sa spoznáme. Vzdy je to o dvoch, nie o jednom. Deti nie sú prekážka, som ústretový, komunikativny. Nemam problém odpovedať na otázky, nič neskryvam.
1jendo M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Štiavnica
Hľadám si vážnu známosť, ktorá bude mať rada mňa a moje dieťa, som slobodný otecko a o syna sa starám sám, preto si chcem nájsť tú pravú, aj keď sa to ľahko hovorí.
Slavci1506 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Štiavnica
Hladam vaznu znamost. Pracujem zaluby mam prechadzky v prirode dobry film priatelia. Domaceho milacika nemam. Touto cestou budem rad ak najdem spriaznenu dusu a lasku.
Whiskacik M 55 rokov
Muž 55 rokov Banská Štiavnica
Hľadám si partnerku na dobré aj zlé časy, minulosť mám vysporiadanu, som pracovne aktívny, v lete bicykel, turistika, v zime skialpinizmus, domáce práce nie sú mi cudzie
Jonasjesef M 20 rokov
Hladam mladu a peknu kamaratku, ktora by mala zaujem o spolocne vylety, ktore by sme si financovali spolocne, lebo vztah ma byt vzdy patdesiat na patdesiat.
Michaela858585 Ž 43 rokov
Niečo o mne, som normálna baba, mám rada prechádzky v prírode, termálne bazény, hľadám kamaráta a časom aj viac, uvidí sa, či si budeme rozumieť, som cestná, úprimná, citlivá, ale mám rada ludi vtipnych a v pohode

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania