amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Štiavnica BS

Ste v Banskej Štiavnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Štiavnica

Dianka654 Ž 21 rokov
Hľadám známeho na pokecanie a skrátenie dlhých chvíl. Mám rada bicyklovanie plávanie a slnenie sa. Mám záujem si pokecať s chalanom aj babou 🙂 napíšte ak máte záujem 🙂 foto nemám na profile z osobných dôvodov 😂
jozefe17 M 63 rokov
Hľadám milú, úprimnú ženu na priateľstvo. Možno časom viac. Som vdovec a mám dve dospelé deti a tri krásne vnúčatá, ktoré mám tak veľmi rád. Mám rád svoju rodinu, prírodu, modernú hudbu.... Život vo dvojici je krajší :-).
Heidi30 Ž 43 rokov
Som obyčajná žena nohami na zemi 🙂 Nehľadám vážnu známosť skôr rozumného a veselého kamaráta, ktorý má rád turistiku a cestovanie.
Mám rada spoločnosť, hudbu, tanec, ale aj pokoj a ticho.
lubo1980 M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Štiavnica
Hľadám príjemnú a milú ženu bez záväzkov na vážnu známosť. Som slobodný, pracujúci a bez záväzkov. Nepijem, nefajčím, som lojálny. Viem oceniť inteligenciu a humor. Rád sa chodím prechádzať alebo plávať, športovo aktívny inak nie som. Zaujímam sa o minerály a ich opracovanie. S ľuďmi vychádzam dobre (aspoň teda s príčetnými), ale viem oceniť aj samotu. Pracujem sa deťmi a veľmi rád by som sa raz venoval aj vlastným.
Sonyboy M 51 rokov
Hľadám lásku, pracujem, mám rád zvieratá, prîrodu a úprimnosť. Voľnêho času nemám pretože je stále čo robiť, rád robím s drevom a kameňom, mám psa a rodina je nadovšetko.
mrnorth M 37 rokov
Muž 37 rokov Banská Štiavnica
Hľadám dlhodobé stretnutia... za účelom zábavy, som športovo založený, nemám rád nudu a stále musím niečo robiť... obľúbená hudba progressive Trance a house
Andi786 M 43 rokov
Hľadám partnerku s dieťaťom nakoľko mám dvoch chlapcov som rodine založený. Rad športujem turistika domáce práce okolo domu zahradi . Voľný čas travim z deťmi detí mám veľmi rada.Minulost mám vysporiadanu.Som zamestnaný.
Kikus1234 Ž 41 rokov
Nájdem ťa? Hladám vzťah na spoločné dobrodružstvá 😉
Ak si môj typ, ozvi sa svojej stratenej polovičke.
Budúcnosť ma zaujíma, minulosť je dávno za mnou.
Jozefsi3 M 25 rokov
Som tichý človek, rád sa držím bokom a to je aj dôvod prečo som ešte nikoho nemal a zmeniť sa
veľmi nechcem tak hľadám si niekoho kto by ma pochopil a kráčal somnou. Nerád o sebe klamem
tak sa nechcem na niečo hrať čo nie som, nemám veľmi čo ponúknuť hlavne čo sa týka hmotných
veci a preto je to o niečo ťažšie si niekoho nájsť. Budem rád ak ma niekto bude chcieť bližšie
spoznať. Viem som ten posledný kto by chcel somnnou niekto písať ale stále chcem veriť v nádej :)
mck M 53 rokov
Muž 53 rokov Banská Štiavnica
Hľadám štíhlu, vysokú rovesníčku, najlepšie z okolia, ktorá nechce byť už sama. Mala by vedieť čo znamenajú slová mám ťa rád, chýbaš mi, som rád že si.....
Janik800 M 41 rokov
Hľadám ženu na spoločné chvile strávené spolu. pracujem v statnej správe uz 21 rokov. som pracovitý a veľmi rad sa zabávam. len mi je samému smutno. byvam sam vo vlastnom byte.
Masa12 Ž 61 rokov
Som na inv. dôchodku. Mám rada prírodu a psíkov. Som rozvedená. Bývam na strednom Slovensku. Nemám rada klamstvo a falošných ľudí. Nefajčím a nepijem.

1 2 3 4 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania