amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Štiavnica BS

Ste v Banskej Štiavnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Štiavnica

Jozo71 M 53 rokov
Hľadám tu ženu na trvalý vzťah. Najlepšie nezamestnanu bez záväzkov, není podmienka. Hľadám ženu, čo by chcela žiť v zahraničí čo by pre ňu nebol problém vycestovať. V čase august budem na Slovensku. Žena, ktorá má záujem, môže mi napísať správu.
gsrdgdr Ž 61 rokov
Co tu hladam? Dobru kamosku, ktora ma bude brat takeho, aky som, ktora bude so mnou travit volne vikendy, bez alkoholu, v dobrej pohode, zakladam si na uprimnosti.
Mqwert M 42 rokov
Muž 42 rokov Banská Štiavnica
Ahojte, hľadám známosť, pracujem v Banskej štiavnici, kde aj bývam, chcel by som nájsť ženu, ktorá bude mojou polovicou sdca.
Ak máš deti, nie je problém, mám rád hudbu, smiech a úprimnosť.
Lili8111966 Ž 57 rokov
Hladám váznu známost, do vzťahu prinesiem vernosť, uctu a lasku. Pracujem, mám niekolko zvieracich miláčikov. Rada sa prechadzam, možno trochu aj bike. Hladám partnera, ktorý mi už neubliži
Kiko10 M 37 rokov
Muž 37 rokov Banská Štiavnica
Normálnu ženu, pohodacku, vzťah až časom, pracujem ako cestár, chodím do lesa, rybárčenie, minulosť vysporiadana, som z dediny, obyčajný človek za každú srandu.
Krpec94 M 29 rokov
Ahojte, hľadám si ženu na krásny vzťah, mam rad prírodu, komédie rad chodím na kone a mam rad srandu a budem rád, ak si tu niekoho nájdem.
Bercik11 M 52 rokov
Hľadám normálnu žienku na kávičku, možno aj viac. rad chodím do prírody a sem tam turistika, som za každú srandu, som zamestnaný, dúfam, že ťa niekde nájdem...
Honko M 35 rokov
Áno, mam minulost vysporiadanu.. voľný čas trávim pozeraním filmov.. pracujem vo firme technogym company, som zástupca manažéra, takže si užívam väčšinou v kancelarii
Romantycka M 47 rokov
Sám som zvedavý čo ma tu čaká. Pracujem v zahraničí. Vo voľnom čase sa veľmi rád hýbem akýmkoľvek spôsobom. Mám rád všetky zvieratá. Najradšej na pekáči :-D. Minulosť mám vysporiadanú. Už len opät vrátiť život do zabehnutých kolají normálnosti.
tajomstvoduse Ž 55 rokov
Rada spoznám možno práve Teba.
Úžasné by bolo mať rovnaký pocit pre úsmev, radosť, smiech, že patríme k sebe. Stačí tak málo k dokonalému šťastiu ... milovať a byť milovaný. Postupným spoznávaným sa vybudovať si vzťah kde dominuje vzájomná láska, dôvera, empatia, úprimnosť, tolerancia.
Užiť si volný čas najradšej v prírode: turistika, hory, hubárčenie, plávanie, cestovanie, bicykel, wellnes ...
Každý máme prežitý svoj životný príbeh. O to vzácnejšie je v dnešnej uponáhľanej dobe najsť si dostatok času jeden pre druhého.
Minulosť mám uzavretú, žijem prítomnosť, teším sa na budúcnosť možno práve s Tebou ... :-)
Lolofon458 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Štiavnica
Mam rad auta a kone a som romantik a rodinny typ, milujem prechadzky v prirode a mam vysporiadanu minulosť, byvam sam na dedine v podnajme a mam vlasne auto.
Darina50 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Banská Štiavnica
Hľadám niekoho, s kým by som si najskôr písala a potom, podľa vzajomnych sympatií aj stretla. Od športových aktivít sa vyslovene neodhodím, aj bicyklujem, aj plávam, aj lyžujem, aj chodím do prírody so psom. Do kina zájdem, ale nie na romantické filmy, skôr dobrodružné alebo fantasy.

1 2 3 4 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania