amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Štiavnica BS

Ste v Banskej Štiavnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Štiavnica

Kiko10 M 37 rokov
Muž 37 rokov Banská Štiavnica
Normálnu ženu, pohodacku, vzťah až časom, pracujem ako cestár, chodím do lesa, rybárčenie, minulosť vysporiadana, som z dediny, obyčajný človek za každú srandu.
Krpec94 M 29 rokov
Ahojte, hľadám si ženu na krásny vzťah, mam rad prírodu, komédie rad chodím na kone a mam rad srandu a budem rád, ak si tu niekoho nájdem.
Bercik11 M 52 rokov
Hľadám normálnu žienku na kávičku, možno aj viac. rad chodím do prírody a sem tam turistika, som za každú srandu, som zamestnaný, dúfam, že ťa niekde nájdem...
Honko M 35 rokov
Áno, mam minulost vysporiadanu.. voľný čas trávim pozeraním filmov.. pracujem vo firme technogym company, som zástupca manažéra, takže si užívam väčšinou v kancelarii
Romantycka M 47 rokov
Sám som zvedavý čo ma tu čaká. Pracujem v zahraničí. Vo voľnom čase sa veľmi rád hýbem akýmkoľvek spôsobom. Mám rád všetky zvieratá. Najradšej na pekáči :-D. Minulosť mám vysporiadanú. Už len opät vrátiť život do zabehnutých kolají normálnosti.
tajomstvoduse Ž 54 rokov
Rada spoznám možno práve Teba.
Úžasné by bolo mať rovnaký pocit pre úsmev, radosť, smiech, že my dvaja patríme k sebe. Milovať a byť milovaný. Postupným spoznávaným sa vybudovať vzťah kde je vzájomná láska, dôvera, empatia, úprimnosť, tolerancia.
Spoločný volný čas v prírode, turistika, hory, bicykel, plávanie, cestovanie, wellnes ...
Samozrejme pracujem, ale rada si nájdem čas aj na Teba.
Minulosť mám uzavretú, žijem prítomnosť, teším sa na budúcnosť možno práve s Tebou ... :-)
Lolofon458 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Štiavnica
Mam rad auta a kone a som romantik a rodinny typ, milujem prechadzky v prirode a mam vysporiadanu minulosť, byvam sam na dedine v podnajme a mam vlasne auto.
Darina50 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Banská Štiavnica
Hľadám niekoho, s kým by som si najskôr písala a potom, podľa vzajomnych sympatií aj stretla. Od športových aktivít sa vyslovene neodhodím, aj bicyklujem, aj plávam, aj lyžujem, aj chodím do prírody so psom. Do kina zájdem, ale nie na romantické filmy, skôr dobrodružné alebo fantasy.
Lubos1985 M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Štiavnica
Opýtaj sa a možno sa spoznáme. Vzdy je to o dvoch, nie o jednom. Deti nie sú prekážka, som ústretový, komunikativny. Nemam problém odpovedať na otázky, nič neskryvam.
1jendo M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Štiavnica
Hľadám si vážnu známosť, ktorá bude mať rada mňa a moje dieťa, som slobodný otecko a o syna sa starám sám, preto si chcem nájsť tú pravú, aj keď sa to ľahko hovorí.
Slavci1506 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Štiavnica
Hladam vaznu znamost. Pracujem zaluby mam prechadzky v prirode dobry film priatelia. Domaceho milacika nemam. Touto cestou budem rad ak najdem spriaznenu dusu a lasku.
Cukrik54 Ž 29 rokov
Ahoj, hľadám dobrého muža, ktorý ma bude mat rad, život je vzťah, láska a krásny zivot.
Mám psíkov a mačky, mám vyspiriadanu minulosť a budúcnosť riešim teraz !

1 2 3 4 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania