amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Štiavnica BS

Ste v Banskej Štiavnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Štiavnica

jarino68 M 59 rokov
Moje záľuby športovanie, kultúra, cestovanie. Zijem sám v spoločnosti fenky írskeho setra. Rad trávim čas v prírode, túlam sa pešo i na biku, hladam niekoho, kto by zdieľal prírodu so mnou.
Nostek Ž 44 rokov
Rada spoznám sympatického muža z okolia. ( dieťa nie je prekážkou). Moje hobby je plávanie, práca na záhrade.. Ak som trochu zaujala, viac v sprave. Ďakujem.
Marec123456 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Štiavnica
Hľadám lásku svojho života, spriaznenú dušu a niekoho, s kým môžem travit spolocne chvíle, napríklad na prechádzke, alebo pri romantickej večeri, mam rad spolocnost.
Majjkys M 44 rokov
Rád spoznám sympaticku dámu z okolia (deti niesú prekážka) moje hobby plávanie, všeobecne športové aktivity v rámci voľného času. Ak som trochu zaujal, viac v správe, Ďakujem.
Cukrik5 Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Banská Štiavnica
Hľadám muža, ktorý má bude mat rad a vážiť si ma a niečo spoločne budeme spolu zdieľať a mat sa radi laska je požehnanie a znak tvorivosti a niečo nového nájsť to čomu sa hovorí vzťah tak dúfam že to nájdem :-)
Sut691 M 35 rokov
Hladam kamaratsku znamost. Neskor mozno aj nieco viac.
Cenim si pokoj, humor, pohodu.
Pracujem.
Citam knihy, aj nieco pisem. Chodim na prechadzky. Rad sa bicyklujem.
Minulost je uz za nami.
Lucia56 Ž 50 rokov
Hľadám muža s ktorým budem cestovať a užívať si život. Rada trávim rána na terase pri káve s mojim psom. Milujem zvieratá. Pracujem ako realitná maklérka.
RedHARD1 M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Štiavnica
Mám rád úprimnosť, sex a flirty ... všetko mám, akurát mi chýba prijjemná a milá žienka, s ktorou by som mohol tráviť čas, mám rád prírodu, výlety pamiatky
Shark333 M 47 rokov
Som sice zadaný, ale osamelý. Preto hľadám kamošku, ktorej tiež chýba neha, objatia, bozky, vášeň a milovanie. Ak to chýba aj tebe tak budem rád keď napíšeš.
xperius M 46 rokov
hladam dobru priatelku lasku, na prechadzky prirodou, spolocne blaznovstva, rad citam knihy, pozeram filmy, samota ma uz prestava bavit chyba objatie a prehodit pekne slovo
samino592XP M 19 rokov
Muž 19 rokov Banská Štiavnica
Ahoj hladam peknú a slušnú babu tu v bš, som študent, študujem tu.
Hladam vztah alebo kamaratstvo.
Niečo o mne: som štihlej postavy rad sa zabavam, kedže som dj.
Mam rad baby s humorom a s atraktivitou. Minulostou sa netrapim.
Milovnik1 M 38 rokov
Muž 38 rokov Banská Štiavnica
Ahojte baby hľadám si vzťah a hlavne zábavnú a lubeznu ženu svojho šťastia len prosím vážny záujem ďakujem nemám rád klamstvá a neznášam neveru ktorá mi už ublížila

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania