amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Brezno BR

Ste v Brezne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBrezno

rapi M 58 rokov
podobné chute a vlastnosti ako mám ja
myslím si, že veľa zaujimavého
neštudujem, nie som na materskej a nie som na dôchodku
veľa pracujem, ale mám rád šport ale aj oddych
snažím sa ju vyriešiť
Galose M 37 rokov
Muž 37 rokov Brezno
Hľadám partnerku na všetko, som zamestnaný mám rád hudbu, šport, turistika a rád chodím do welnesu. Som za každú srandu. Najdem ženu na voľné chvíle? potešilo by
macicka18 Ž 34 rokov
Rada sportujem, malujem a som obycajna baba. Chcela by som sa spoznat a najst kamaratku, kamarata a cas ukaze. Ked sa ti bude pacit moj profil, kludne sa ozvi rada sa zoznamim.
Sonja8 Ž 51 rokov
Hľadám dobrého priateľa a možno aj partnera. Rada športujem a cestujem, keď je prilezitosť. Zaluby záhrada a zvieratá. Byvalý vzťah bol veľký omyl, ale život ide ďalej.
Jackdaniels1983 M 39 rokov
Muž 39 rokov Brezno
Hľadám normálnu slečnu s ktorou sa dá o všetkom sa porozpavat, potom časom možno viac, nemám rád nudu, som spoločenský, som po dlhoročnom vzťahu troška sklamaný.
Palinko98 M 24 rokov
Muž 24 rokov Brezno
Hľadám vážnu známosť, ženu, ktorá má bude milovať. Pracujem v lese. Mam rad zvieratá. Každý mame svoje koníčky, tie moje sú stroje. Mam rad romantiku a kľudne večere
LM69 M 31 rokov
Muž 31 rokov Brezno
Rad si popišem o hocičom, hocikedy a s hocikym, myslim si, že som celkom v pohode. Rad spoznam niekoho, s kym si budeme rozumiet a nadviazeme nove priatelstvo.
rikaE Ž 44 rokov
Hľadám muža primeraného veku, s dieťaťom okolo sedem rokov na spoločné chvíle, radosti a starosti, na víkendy prispôsobené deťom. PS: spojme 2+2 a uvidíme 😉
tomas566 M 37 rokov
Ahojte hľadám príjemnú mladú dámu, ktorá vie, čo chce. Rád trávim voľní čas v prírode, prechadzky so psom, turistika, plávanie a pod... Som sebavedomý, spoľahlivý a nechýba samozrejme zmysel pre humor. Budem rád, keď sa ozveš.
Zubarko M 33 rokov
Hľadám aktívnu ženu. Mam rád prechádzky a turistiku som aktívny človek, ktorý trávi strašne veľa času v dielni pri výrobe všakovakých predmetov z kovu a dreva
Bubo2306 M 42 rokov
Muž 42 rokov Brezno
Rád by som stretol polovičku do voza a do koča. Hlavne s dobrým srdiečkom, ktorá dokáže úprimne milovať a dokáže občas pochopiť mužské myslenie. Mám rád všetky zvieratá okrem hlodavcov.
Matejko133 M 39 rokov
Muž 39 rokov Brezno
Hľadám osamelú dušu. Chýba mi spoločnosť, mám rád zábavu som spoločensky typ, rád športujem, v minulosti som sa veľmi sklamal, tak by som si to chcel vynahradiť. Najdem ťa?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania