amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Brezno BR

Ste v Brezne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBrezno

Trix1111 M 26 rokov
Muž 26 rokov Brezno
Hľadám tu vzťah, chcel by som sa usadiť, verím, že by som tu mohol nájsť sympatickú žienku, s ktorou by sme si navzájom rozumeli a tak ďalej.. uvidíme ako ...
Rover79 M 44 rokov
Pochadzam z brezna, rad spoznam dobru, milu a uprimnu zenu, ktorej nezalezi na vyzore, ale na čistote duse a srdca. Ak mas zaujem sa porozpravať, tak mi napiš.
Hess1 M 54 rokov
Muž 54 rokov Brezno
Hľadám milú, veselú priateľku so zmyslom pre humor. Ja som po tridsiatich rokoch manželstva v rozvodovom konaní a dosť ťažko znášam samotu. Mám dve krásne deti a dvoch krásnych vnukov, s ktorými sa snažím tráviť čo najviac času, ale spriaznenú dušu to aj tak nenahradí.
5719 Ž 67 rokov
Slušný, spoločenský, má rád humor. Vie sa zasmiať. Niekoho, kto má rád prírodu. Som na dôchodku, ale ešte stále pracujem. Mám rada prechádzky v prírode, ľudovú hudbu a podobne
mangoX M 52 rokov
Muž 52 rokov Brezno
Hladam jednoduchu ženu do pohody aj nepohody, so zmyslom pre humor :) . Hľadám dámu, ktorá by rada so mnou zdieľala chvíle všedné, ale aj tie neopakovateľné.
RADOVANRadovan M 47 rokov
Rád by som stretol ženu nealkoholičku a nefajčiarku medzi 42 až 48 rokov, s triezvym pohľadom na svet a samostatnými deťmi. Viac napovie vzájomná komunikácia.
Bubij50 M 50 rokov
Hladam k sebe milu zenku, ktora bude pekna, bude pri mne v dobrom i zlom, budeme sa lubit, spolu chodit na vylety, do kina, divadla, dovolenky a bude mat zaujem aj o sex.
bajojajo7 M 28 rokov
Hľadám ženu na trávenie voľného času od 20-33 rokov. Mám rád turistiky, obyčajné prechádzky, miernu jazdu na bike. Mám rád zvieratá. Som milý, láskavý, trošku hanblivý.
Peter4677 M 46 rokov
Muž 46 rokov Brezno
Hľadám si životnú lásku, ktorá by bola ochotná so mnou ísť do budúcich slnečných a dažďových dní, ktoré určite prídu v našom vzťahu. Som slobodný, nefajčím a nepijem.
kamos210 M 63 rokov
Muž 63 rokov Brezno
hladam zenu, ktora ma rada leto a kupaliska, dovolenky a more, rada cestuje, mam rad zabavu, ak sa taka najde, budem rad a hyckat si ju, zeny ozvite sa, dufam, ze taka existuje
Koubo007 M 32 rokov
Hľadám dievča na celý život čo by chcela sa presťahovať na západné pobrežie v USA
Podnikam a chcem si založiť firmu
Chcel by som pracovat na lodi ako námorník
Nemám zvieratká, ale chcel by som ranč a psíkov
Minulosť sa nerieši, ale veľa ľudí už je het a veľa ešte je a dluzia.
Petko73 M 50 rokov
Muž 50 rokov Brezno
Už ma nebaví byť sám. Hľadám si k sebe babu. Nie som náročný. Skúsim nájsť šťastie tu na tejto stránke. Budem veľmi rád ak sa tu nájde babenka z Brezna alebo z okolia Brezna.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania