amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Brezno BR

Ste v Brezne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBrezno

Kozubos M 43 rokov
Muž 43 rokov Brezno
Hľadám babu, s ktorou budeme mat veľa spoločného, a čas ukaze... vo voľnom čase plávam, lyžujem, rad jazdím na aute a motorke, chodím na turistiku, hriby
Hronka Ž 64 rokov
Hľadám vzťah s pánom v mojom veku z blízkeho okolia. Nemám rada cigaretový dym, preto môj priateľ musí byť nefajčiar. Rada cestujem. Zvieratá mám rada, ale na dvore pri dome.
John31 M 31 rokov
Hľadám si ženu, na spoločné dobrodružstvá. Turistika, poznávanie krajiny, zážitky vo ubytovni.
Rád sa venujem foteniu.
Vo voľnom čase, športujem. Rád príjmam nové športové výzvy...
keby tu niečo chýba a chceš vedieť, jednoducho napíš, popíšeme toho viac..
Jessicavierka Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Brezno
Hľadám priatela na spoločne chvíle, mám psíka, pracujem ako predavačka, rada relaxujem, byvam sama na dedine, kde je život osamote náročný, preto by si mal mať rad prace okolo domu.
luky198 M 53 rokov
Hľadám dlhodobý vzťah. Pracujem, bez toho sa nedá. Volny čas trávim väčšinou nejakými aktivitami, či už prácou v záhrade alebo nejakými športovými činnosťami, hlavne v lese alebo si rád zahrám hokej, keď je zlé počasie, tak nejaká kniha hlavne krimi alebo tv, internet.
Babagq M 18 rokov
Muž 18 rokov Brezno
Som sám a chcem si užívať život, mám rád šport, nie som moc pekný, ale snažím sa ním byť, som vtipný, milý.... trochu ironický, študujem chémiu, a ostatné poviem, keď sa stretneme
Pastrcak69 M 36 rokov
Muž 36 rokov Brezno
Ahoj, hladam super babu na travenie volneho času, ci viac .. Volny cas travim v prirode, na festivaloch a kadecim inym .. Minulost mam vysporiadanu, no ciastocne.
Paveldo M 24 rokov
Muž 24 rokov Brezno
Ahoj, hladam babu / ženu, ktora mi da lasku a bude so mnou do smrti, najdem ta? Som sklamany z predoslej lasky a potrebujem zahojit srdiecko. Odvaz sa, napis mi, alebo odpis. Tesim sa na teba.
Ivetababeta333 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Brezno
Hľadám veselého, dobrého, chapaveho muža, ktorému by nevadilo moje ťažké postihnutie, mám Detsku Mozgovú Obrnu. Ťažšie chodím a pri chôdzi potrebujem pomoc. Mám dve deti. Bývam s otcom mojich detí kvôli deťom a pomoci. Ale nie som šťastná.
Pre vzťah chcem priniesť lásku nech som šťastná a milovaná. Som na invalidnom dôchodku. Voľný čas trávim doma s deťmi . Nemáme zvieratko. Minulosť nemôže byť vysporiadana, keďže som s ním kvôli detom a pomoci.
Taniana Ž 55 rokov
Zodpovedného a spoľahlivého partnera, pracujem, mám rada prírodu a prechadzky, rada sa zoznamim s niekým s podobnými zalubami, rada plávam a mám rada vylety.
Dobrabasen111 M 43 rokov
Hľadám vášnivú ženu na milovanie, seriózne a slusne. Som slušný zdravý muž, ktorému to doma chýba. Ak som zaujal napíš mi a skúsime niečo vymyslieť a uvidime.
paviel8891 M 35 rokov
Hľadám vážnu známosť, rád chodím do prirody, rád varím, rád si pozriem dobrý film, keď mám na to čas, pracujem ako obsluha cnc stroja, rád pracujem v záhrade

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania