amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Brezno BR

Ste v Brezne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBrezno

Julko55 M 65 rokov
Muž 65 rokov Brezno
Hľadám niekoho na spoločné chvíle v spoločnosti i osamote. Trvalý vzťah. Mám rád dobrú zábavu s dobrou spoločnosťou, športové aktivity, prechádzky do prírody, volejbal, divadlo.... Neznášam samotu a nudu.
Dudo138 M 39 rokov
Muž 39 rokov Brezno
Hľadám vážnu známosť.
Som domáci kutil. Nezľaknem sa žiadnej výzvy. Som precízny a obetavý.
Vážim si históriu a predkov.
Jedno dieťa nie je prekážkou.
Nájdeme sa???
junec1 M 44 rokov
Rád spoznám dobré žieňa od 30 do 40 rokov. Som slobodný a bezdetný, fajčiar. Pracujem ako vodič nákladného auta a moja práca je aj mojím koníčkom. Milujem motory a proste všetko, čo vrčí a smrdí od benzínu a nafty :-) Ak si slobodná alebo rozvedená teším sa na stretnutie.
Adika15 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Brezno
Ahoj, hľadám spriaznenú dušu... citlivého, zodpovedného muža.. oporu a lásku v dobrom aj zlom. Možno, práve teba... Mám rada prírodu, turistiku, dobrú hudbu, tanec.. rada si zahrám bedminton, pozriem dobrý film... ak som ťa zaujala ozvi sa... okres BR, BB
Banann158 M 47 rokov
Muž 47 rokov Brezno
Hľadám ženu, prevažne žijem v zahraničí. Svoju minulosť som si vysporiadal, už pred 20 rokmi. Som slobodný a nemám deti. Žijem bez stresu a zhonu. To je fakt.
Sempres M 51 rokov
Muž 51 rokov Brezno
Ahoj.. Hľadám niekoho úprimného do voza aj do koča.. Mam rad pohyb a prírodu.. Turistika.. Zber húb... Cyklistika... Opekanie v prírode... Minulosť je ok
Maro84 M 36 rokov
Hľadám slečnu na pokec, osobne alebo online, na výške, váhe, atď., nezáleží hlavne nech je to dobrý človek, so zmyslom pre humor... a s dobrým srdiečkom.
dvorka M 51 rokov
Ahoj mám rád ludí prírodu a rád cestujem.. Hladám niekoho skym by som mohol tráviť spoločné chvílky 🙂 niesom ten čo musí byť za každu cenu reklamovať svoj profil..
Margaret61 Ž 60 rokov
Hľadám muža so zmyslom pre humor, úprimnosťou a toleranciou voči iným. Mám rada prechádzky prírodou, plávanie a čítanie. Pracujem ešte, takže toho času je dosť málo, ale viem sa prispôsobiť. Zvieratká mám rada, ale momentálne ich nepestujem. Moja minulosť je vysporiadaná.
6b82 Ž 54 rokov
Hľadám kamaráta so zmyslom pre humor, veselej povahy. Voľný čas rada trávim relaxom v prírode, tiež spoznavaním pamiatok /hrady, zámky, jaskyne atď/ Pracujem v zahraniči, minulosť mám vysporiadanú, syn a dcéra su zaopatrení. Samozrejme,že mám rada zvieratka a hlavne úprimné smutné psie očka. Vážny vzťah nehľadám, nemám na to čas ani náladu.
Lyon11 M 33 rokov
Hľadám normálnu ženu z ktorou sa dá aj porozprávať pekne o všetkom moje zaluby sú rad chodím do prírody na prechádzky rad počujem hudbu mam rad dobre jedla
Jakub888 M 28 rokov
Hladám niekoho na písanie a travenie volneho času.
Som veselej povahy a rad športujem.
Rád trávim čas von ale ked prši rád si pozriem film alebo niečo prečítam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania