amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Brezno BR

Ste v Brezne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBrezno

bystrica12ab M 25 rokov
Ešte mám rok štúdia na druhom stupni VŠ v Banskej Bystrici. Hľadám vážnu známosť Brezno, Banská Bystrica, Zvolen. Byt mám k dispozícii od rodičov, ktorí sú služobne v ČR.
Kurgas M 55 rokov
Hľadám priateľku na začiatok a potom sa uvidí, možno niečo viac. Som úprimný, no veľa toho nenarozprávam. Nemám rád faloš, klamstvo. Som nižšej postavy a trochu s nadváhou, ale tá sa dá zmeniť :). Rád chodím do prírody a vo dvojici by to bolo lepšie a zábavnejšie ...
Dirgni71 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Brezno
Hľadám vážnu známosť. Pracujem v oblasti zdravotníctva. Slobodná, bezdetna. Mam vysporiadanu minulosť. Nehľadám úlet. Mam rada prírodu, filmy, knihy, tanec.
kompala M 42 rokov
Muž 42 rokov Brezno
Hlľadam partnerku prežitie spoločných chvíľ, s ktorou prežijem dobré aj zlé veci.
Nehľadam jednorázovku, hľadám dievča na spoločné výlety a na spoločné dobrodružstvo.
mxxx M 29 rokov
Ahoj, moje meno je Miroslav hľadám kamarátku pre spoločné chvíle, zábavu a dobrodružstvo z Brezna a okolia... Pracujem ako Szčo v strojárenskej firme.
Maria1968x Ž 54 rokov
Som rozvedená, životom sklamaná, ale stále milujúca žena a týmto si hľadám milujuceho partnera na príjemne chvíle. Bývam sama a minulosť mám už vysporiadanú. Čakám na Tvoju správu :-)
JulianaJulka Ž 55 rokov
hľadám priateľstvo na spoločne výlety, trávenie volneho času, deti mám samostatné, mám psíka, rada sa prechádzam lesom, lúkami pri vode ak máš rád prírodu napíš...
8Andrej8 M 27 rokov
Hľadám slobodnú úprimnú milú ženu bez záväzkov. Do vzťahu chcem priniesť lásku, úprimnosť, porozumenie, pochopenie sa. Moje záujmy sú: auto, moto, hudba, turistika, a mnoho iného . Mám jedného kocúrika.
Padesko M 32 rokov
Muž 32 rokov Brezno
Skromný sympaťák ktorý sa snaží byť lepším a lepším v tomto ťažkom svete 😊 komunikatívny rozumný zábavný chlap do koča aj do voza. Záľuby mám ako každý šport prechádzky či do lesa alebo celkovo kniha, filmy, PS5, vychutnať si dobré jedlo v správnej spoločnosti v skratke zhrnuté.
Nepsik M 32 rokov
Muž 32 rokov Brezno
Ahoj hľadám ženu na vzťah... mam rád ženy ktoré vedia čo v živote chcú a nie žiadne priliehavé. A co sa týka minulosti tak aby bola vysporiada a šla do vzťahu s čistým štítom.
Trudy123456789 Ž 49 rokov
Rada trávim čas v prírode, bicykel, korčule, plávanie, lyžovanie. Mam rada rýchlosť a adrenalín. Som zamestnana v zdravotníctve. Som človek ktorý rád pomáha iným.
Jerry21 M 37 rokov
Uvidíme čo prinesie osud. Radšej sa nechám milo prekvapiť niečím čo sa mi zapáči. Niečo v duchu normálnosti. Netreba sa hrať na niečo, čo nieje pravda.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania