amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Brezno BR

Ste v Brezne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBrezno

misko113 M 30 rokov
Hľadám si mile dievca, ktorá je slobodná a čistom srdcom nemám rád klamstvá hľadám okolí Brezno, Banska Bystrica, Zvolen do veku 18 do 36 keď aj na jeden deň.
milaann123 M 54 rokov
Muž 54 rokov Brezno
Hľadám milú, sympatickú žienku. Vo výťahu hľadám vzájomné porozumenie. Som zamestnaný. Môj zvieraci miláčik je psík. Svoju minulosť mám vysporiadanu. Píšte...
Milan1988brezno M 34 rokov
Ahoj 🙂 hľadam tu správnu vyzretu ženu z Brezna a okolia som slobodný otecko dvoch detičiek . Pracujem v banskej bystrici takže na osobné zoznámenie mi nezostáva veľa času. Ak hľadáš vážny vzťah tak mi napis
Ghost75Hunter75 M 46 rokov
Muž 46 rokov Brezno
Hľadám dámu ktorá vie pochopiť aj mužov. Od vzťahu čakám uprimnost. Ja niesom dlžník, vraciam 100 krát. Robil som v lese teraz robím v zeleznarniach. Rád kreslím keď mám čas. Ale pri robote a domácnosti je málo času. Syn je v zahraničí, chýba mi, ale je dospelý. Ale rád chodím po nákupoch, aspoň teraz. Niekedy som to neznasal.
Momi M 57 rokov
Muž 57 rokov Brezno
Hľadám len vážnu známosť.
Voľný čas trávim na rybách alebo hubarčenim.
Venujem sa práci z drevom.
Zvieracieho miláčika nemám.
Zato mám vysporiadanú minulosť.
Chcem milovať a byť milovaný.
Eiva Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Brezno
Hľadám vyzretého muža ktorý vie čo chce :) Som hlavne normálna myslím že IQ sa tiež nájde pozitívna priateľská ale občas potrebujem aj ja svoj deň pre seba. Tolerantná ale uprednostňujem vernosť a hlavne komunikáciu. Ak hľadáš vzťah píš.
Sonicka13 Ž 37 rokov
Nehľadám nič povrchné, ale to čo v tejto dobe nie je už bežne. Čas plynie veľmi rýchlo a život si užívam, chcela by som niekoho kto by si život užíval somnou, nič povrchné nehľadám.
Niečo o mne : plávam, lyžujem, bežkujem, bicykľujem, korčuľujem ale nebránim sa ani iným športom. Mám rada prírodu a milujem knihy. Nemám rada nudu a život žijem, je príliš krátky aby sme ho len prežívali. Keď chceš vedieť viac napíš.
Borka4241 Ž 55 rokov
Rada by som sa zoznámila so sympatickým mužom s dobrým srdcom a úsmevom na tvári. Mám rada prírodu. Nešportujem, ale rada by som.. Pracujem. Vo voľnom čase sa venujem rodine, záhrada a čokoľvek čo príde. Zvieratká nemám.
miroslav1983 M 22 rokov
Ahoj, hľadam priateľku na vážny vzťah okolie Brezno, Banská Bystrica.Vek 18- 25 rokov. Pracujem ako SZČO v stojárskej firme. Po vzájomných sympatiách určite viac..
7954 M 43 rokov
Muž 43 rokov Brezno
Hľadám si priateľku na spríjemnenie dlhých dní ktorá vie čo je to sklamanie. Čo môžem priniesť do vzťahu? Lásku, porozumenie a úprimnosť .
Pracujem v preprave osôb. Voľný čas rád trávim v prírode a pri dobrej knihe.
Miro175194 M 35 rokov
Hľadám ženu ktorá má naplní láskou rozkošou zohreje ma v tychto studených večeroch chcel by som znova zistiť aké je to byť milovaný a milovať znamená sa k sebe túliť
323pravo M 29 rokov
Muž 29 rokov Brezno
Hľadám si tu vzťah ktorý bude založený na vzájomnej dôvere a tolerancii. Ak hľadáš to isté budem rád ak začneme písaním a ďalej sa uvidí. Mam rád úprimnosť

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania