amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rimavská Sobota RS

Ste v Rimavskej Sobote a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRimavská Sobota

Katy717 Ž 51 rokov
Som obyčajná žena, ktorá ešte nestratila chuť do života.... rada trávim čas v prírode, v lete bicyklujem, v zime rekreačne lyžujem, ale zbožňujem aj leňošenie doma a posedenie pri dobrej káve v príjemnej spoločnosti. Touto cestou hľadám muža, ktorý sa cíti osamelý a tiež hľadá spriaznenú dušu....
michaela152 Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Rimavská Sobota
Hľadám rodine založeného partnera, keďže mám dve deti, ktoré sú pre mňa prioritou v mojom živote. Momentálne som na materskej dovolenke 🍼👶🤱.
Medzi moje záľuby patrí plávanie korčuľovanie príroda.
Síce už neverím, že sa nájde moja spriaznená duša, ale no skúsim to, veď ako sa vraví nádej umiera posledná.
Bagr M 43 rokov
Rád by som si našiel spriaznenú osobu do ďalšieho života. Deti nie su prekážkou, keďže ja deti nemám. Veľa neočakávam od zoznamky tohoto typu, ale prekvapenie môže byť.
Bombarderjonny M 45 rokov
Fuuu je to ťažké písať len tak od veci som slobodný stala zábava somnou mám rád srandu nemám rád nudu jednoducho povedané každý deň nák stojí zato treba život žiť naplno
tedybear15 M 25 rokov
Hladam niekohona spolocne chvile, na vek mi nezalezi:) som otvoreny clovek. Rad chodim do prirody, rad kukam serial a taktiez futbal. Dufam ze najdem niekoho.
gtrider M 31 rokov
Hľadám priatelku z okolia rs. Ak si to ty napíš. Som milý a mám kreatívnu fantáziu.
Voľný čas trávim v záhrade alebo vykonávam domáce práce. Neváhaj a napíš.
zuzana316 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Rimavská Sobota
Hľadám si spriaznenú dušu, inteligentného muža s vysporiadanou minulosťou. Nehľadám flirt, ale dobré priateľstvo, čas ukáže či sme aj v tomto veku ešte prístupný a otvorený láske. Som samostatná, pracujúca žena, ktorá si vytyčuje ešte stále ciele, aby mohla obstáť aj na pracovnom poli, snažím sa vzdelávať, rada čítam, mám rada dobré filmy, hudbu. Neviem sa dočkať leta, vody slniečka, rada plávam, prechádzky v prírody, dobrý welness, posedenie pri káve. Minulosť už mám dávno vysporiadanú, žijem pre prítomnosť, preto by som aj partnera prijala s vysporiadanými vzťahmi a s chuťou do nového života, príjemného spoločníka v dobrom aj zlom.
Kvetka210551071 Ž 70 rokov
Žena 70 rokov Rimavská Sobota
Bývam sama v dvojizbovom byte.
Rada by som chcela mať muža ktorý by býval so mnou a rozumeli by sme si, pomáhali by sme si a žili v pohode a kľude.
Samota je zlá
VMarika Ž 57 rokov
Zivot je velky dar, kazdy den je dolezity..
Mat niekoho doleziteho pri sebe v zivote - vycarovat mu usmev na tvar je to, co sa nazyva stastie... Mat ho je to najdolezitejsie co clovek k zivotu potrebuje...
Erik7799 M 20 rokov
Muž 20 rokov Rimavská Sobota
Hľadám vážnu známosť čím skorej tým lepšie .
Pracujem ako pilčik v lese.
A hľadám priateľku z môjho okolia.
Keď nie priateľku aj kamarátku.
Ferko35 M 35 rokov
Ahojte. Hladam vážnu znamost. Som milý a hľadám si milu babu s ktorou si porozumieme. Mam rad bicyklovoanie a turistiku. Milujem zvieratka, sice nemám ziadne ale chcel by som mat psika.
123Aivlys Ž 48 rokov
Hľadám úprimného muža s ktorým sa môžem smiať, tešiť, ale aj sa podeliť o trápenia a bolesti. Som nefajčiarka, aktívna žena. Milujem prírodu, rada sa hýbem. Som spoločenská, avšak nepotrebujem byť stále niekde v dave.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania