amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rimavská Sobota RS

Ste v Rimavskej Sobote a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRimavská Sobota

Z1234567890 M 38 rokov
Muž 38 rokov Rimavská Sobota
Zdravím vás som slobodný chalan mam 38 rokov hľadám si priateľku. Som zamestnaný na stavbách. Vo voľnom zase mam rad bicyklovanie prechádzka po prírode. Záľuby šport všetko. Moja minulosť je vysporiadana na kamarátstvo.
Gogo37 M 38 rokov
Muž 38 rokov Rimavská Sobota
Rad by som nasiel podobnu priateľku podobnej povahy nehladam zase nic vážne, partnerka by mala mat velku fantáziu na smiech a zabavu, a samozrejme na.... sex
stanislavv M 41 rokov
hladan vaznu známosť milé dievča hlavné aby malá zmysel pre humor aby vedela ze co vlastné od života chce nebránim sa keby malo aj dieťa mám rád detí snad ta nájdem
tvojestastie21 M 26 rokov
Hladam priateľku na spoločne trávenie času, držím sa toho že vek je len číslom čiže mi stačí napísať, doštudoval som vysokú školu a momentálne pracujem z domu, voľný čas trávim v prírode a v kruhu známych.
Ladislav4 M 29 rokov
Svoj voľný cas rad trávim prechádzkami, čítaním kníh. pozeranim dobrych filmov. spolocnosti dobrých ludi. hladam dlhodoby vztah a mozno casom rodinu.
1234098 M 64 rokov
Som na dochodku minulosť ok zijem v R.D. mam 2 hafanov. Hladam spriaznenu osobu nežneho pohlavia. Ktora ma rad zvierata hudbu atď. Ve dvou se to lepe tahne toš.
JEDNAVODNARKA Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Rimavská Sobota
Bolo by fajn tu stretnut muza duchom mladeho, rozhladeneho sympataka na potulky zivotom. Intelekt, humor, odvaha su dobrym bonusom do vztahu. Myslis to nejak podobne?? Tak uz len tu odvahu nabrat...
carmelisa Ž 58 rokov
Hladam prijemneho, mileho muza na priatelstvo, na travenie volneho casu a vzajomnu pomoc. Rada varim, robim okolo domu, v zahrade, chyba mi spolocnost.
Makuci M 20 rokov
Muž 20 rokov Rimavská Sobota
Som mlady muž ktorý hlada prijemnu milu kočku na vzťah kočky ozviťe sa bývam v Rimavskej Soboťe a veľmi rad by som chcel spoznať jednu kočku ktora byva v Rimavskej Soboťe.
Kamil91 M 25 rokov
Muž 25 rokov Rimavská Sobota
Ahoj hladam znamost vztah partnerku z ktorov budem mat spolocny zivot a deti a budeme sa mat radi chcem aby bola dobra a aby sme boli spolu stastni a mali sa radi
Dzein Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Rimavská Sobota
Hľadám spriaznenu dušu na dlhe chvíle. Čas rychlo leti a tím aj zovot a samota je zlí spoločník a vo dvojici su lepšie nápady na zabitie nudy. Pri zoznameni sa dozvieš o mne viac.
Felko M 42 rokov
Pracujem ako mäsiar v masokombinate, voľný čas trávim cvičením mam jedného psíka. Som veľmi empaticky, tolerantný, milý a dobrosrdecny. Hladam ženu, ktorá má bude ľúbiť.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania