amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rimavská Sobota RS

Ste v Rimavskej Sobote a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRimavská Sobota

Vlado1971 M 52 rokov
Muž 52 rokov Rimavská Sobota
Hľadám vážnu známosť.
Mám rád prechádzky v prírode.
Rád trávim čas varením.
Som rodinný typ
Medzi moje koníčky patrí šoférovanie.
Som slobodný a hľadám si priateľku.
Rikon9322 M 30 rokov
Muž 30 rokov Rimavská Sobota
Napis a uvidíš, ale som slušný a milý ... mam rad hudbu, automoto šport ... vo voľnom case rozoberám kadeco ... sem tam sa aj daco pokazi, ale to patrí k tomu
evzen11111111 M 48 rokov
ahoj, som aky som. ked sa spytas, tak ti poviem aky som, hladam prijemnu, milu zenu na zoznamenie, pracujem. byvam sam, ak som ta zaujal, tak pis
Majky1083 M 46 rokov
Hľadám ženu, ktorá je inteligentná
Pracujem ako živnostník
Mám dvoch synov
Som celkom spoločenský
Mám rád prírodu a športy
Rád relaxujem pri vode aj pri dobrom filme v dobrej spoločnosti
20Alex20 M 29 rokov
Hladam si vazny vztah, ak si to ty, tak nevahaj a ozvi sa, budem rad. Rad sa zoznamim a na veku nezalezi. Rad chodim na kavu a este radsej si ju vychutnam v tvojej spolocnosti.
beluska8293 Ž 23 rokov
hladam daku zlatu babu :-D študujem.. vo volnom case kreslim :-) mam psika a zajaca, mam rada zvieratka. hladam niekoho, kto by ma neodsudzoval za to, ako vyzeram :-)
Lacooo9 M 39 rokov
Hľadám príjemnú ženu na spoločné chvíle, kamarátku a časom aj možno viac...
Deti nie sú prekážkou.
Blond71 M 52 rokov
Muž 52 rokov Rimavská Sobota
Obyčajný, tichý, nekonfliktný hľadá priateľku. Časom sa ukáže, čo ďalej. Som chovateľ, pestovateľ, kutil sro. Mam rád prírodu a turistiku. Neznašam faloš a pretvárku. Srdiečko mám otvorené pre nejakú spriaznenú dušičku.
Ladislav99 M 20 rokov
Hladam vážny vzťah, som pracujuci človek a chcel by som s dakou normalnou dievkou sa zoznamiť. Vyštudoval som pred rokom a teraz pracujem.
Prcko007 M 62 rokov
ja pracujem, vo voľnom čase sa venujem turistike, prechádzkam v prírode, minulosť mám vysporiadanú . Rád sa zoznámim s príjemnou dámou z okolia Rimavskej Soboty
Medovka1963 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Rimavská Sobota
Hľadám si známosť (ženy) na dni všedné aj nevšedné, spoznať spriaznenú dušu -kamarátstvo, priateľstvo na pokec, stretko, voľný čas, neskôr možno i niečo viac.
Je potrebná komunikácia, dôvera, empatia, chémia, romantika, láska .
Aká som ? Vraj komplikovaná ako teória relativity.... a zároveň taká jednoduchá, obyčajná žena - veď aj v jednoduchosti je krása.
Voľný čas, keď nepracujem rada trávim napr. v kine, posedenie na káve, vychádzky na zaujímavých miestach...... hrady, zámky, ale i wellness....
Milujem úsmev na tvári 😀😉
PS; Píše sem hodne žien ohľadom zoznámenia, spoznania a to ste všetky také krásne, mladé a tým pádom staršie ani nemajú šancu aby im niekto napísal, lebo sú príliš staré, alebo škaredé?
Rada by som poznala odpoveď........
eliska56 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Rimavská Sobota
Hľadám vážnu známosť, mam moc rada život na dedine a už by som chcela spoznať muža pre život, s ktorým chcem prežiť svoj život, nájsť moju druhú polovičku, moju spriaznenú dušu.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania