amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rimavská Sobota RS

Ste v Rimavskej Sobote a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRimavská Sobota

Janko125 M 35 rokov
Muž 35 rokov Rimavská Sobota
Hľadám príjemnú dámu, s ktorou si budem mať čo povedať. Som mladý, zábavný chlap ... mám rád prechádzky, prírodu, zvieratá, dobré jedlo a hlavne príjemnú spoločnosť
Erik9900 M 21 rokov
Hľadám vážny vzťah dievča ktore vie čo chce..
Mam zlu minulosť a dnes sa hľadá ťažko poriadne dievča.
Dúfam že sa mi tu niečo podarí normálne nájsť čo má urobí šťastným
Pedro175 M 41 rokov
Slobodný, sklamaný, ktorý už ani neverí, že ešte niekde môže nájsť tú pravú. Úprimnosť, slušnosť a láskavosť ponúkam, ale aj očakávam. Hľadám ženu, ktorej by som mohol venovať svoj čas, lebo len prácou sa žiť nedá. Dúfam, že tu nájdem spriaznenú dušu.
martip Ž 68 rokov
Rada spoznám pána (pani ) za účelom kamarátskeho vzťahu. Občas zájsť na kávu, do divadla, počúvať hudbu. Môcť sa porozprávať na prechádzke prírodou. Urobiť si spoločný výlet. Stráviť spolu voľné chvíle. Minulosť mám vysporiadanu. Bývam v Košiciach.
hero1468 M 46 rokov
Rendezett multtal rendelkezek, 24 eves lanygyermekem van.
Dolgozok, hazias vagyok, szeretem az allatokat, termeszetbe jarni.
Komoly kapcsolatot keresek, 40-50 eves korig.
Gabi571121 M 65 rokov
Muž 65 rokov Rimavská Sobota
Hľadám vážnu známosť, som na dôchodku, ale ešte robím, mám vysporiadanú minulosť, nefajčím, alkohol len sviatočne.. som spoľahlivý.. čestný.. mám rád prírodu a viem sa prispôsobiť..
Gvintla Ž 58 rokov
Hľadám priateľa na voľné chvíle, možno z toho vznikne časom aj niečo viac. Som rozvedená, žijem sama. Mam rodinný dom na dedine. Pracujem, doma sa starám o záhradu, o hydinu. Mám rada zvieratá. Mám psíkov jazvecikov aj mačky. Deti sú dospelé samostatne a s vnúčatami trávim víkendy. Minulost mám vysporiadanú. Chcela by som spoznať muža, ktorý má zmysel pre humor, rád robí okolo domu a rád chodí do prírody a nejakú dovolenku pri mori.
Esculap M 65 rokov
Hľadám ženu, ktorá vie ľúbiť, ktorú môžem ľúbiť, dvoriť jej, chodiť na prechádzky, kúpať sa, romantické večere, vtipkovať, smiať sa, byť k nej galantný, erotické hradky. Prijímať a dávať radosť.
Pracujem popri dôchodku sbs.
Žijem v nešťastnom 2. manželstve 20. rok, z toho poslednych 5 rokov bez telesnej lásky od ženy, trpiacou chorobonou tvrdohlavostou a frigiditou. Žijeme spolu vo veľkom dome s jej invalidnou 42 ročnou dcérou. Deti s rodinami z 1. manželstvá mám trvalé v zahraničí.
Chcem sa rozviesť a byt ešte šťastný, ľúbiť a byť lubeny.
Murko11233 Ž 22 rokov
Ahoj som Murko tvoja mačička a mám záujem o vážny vzťah . Chcem spoznať lásku môjho života a splniť si svoj sen. Získať vysnívaného muža s ktorým by som chcela neskor deti a možno aj svadbu. Som mila prítulná zena s veľkou vášňou v knihách. Rada študujem a rada sa učím nové veci.
Bremeno M 59 rokov
Muž 59 rokov Rimavská Sobota
Som normal, mam rad otvorenost, uprimnost, rozhovory a este vela, vela, krasnych veci
Každý mi te lasko závidí,
Když jdem,ulicí k nám,
Já vím že každý mi te lásko závidí
Milos0307 M 36 rokov
Muž 36 rokov Rimavská Sobota
Hľadám spriaznenú dušu, ženu, ktorá mi bude rozumieť a s ktorou budeme mať podobne záujmy. Som učiteľ na gymnáziu. Som za každú srandu, rád sa zabávam.
Maluna81 M 41 rokov
Mam rad prechadzku v prirode. Nemam rad klamstvo. Som len obyčajný chalan. Rad sa rozpravam s ludmi. Mam rad uprimnost . Mam rad, ked zena je romantická a vie co chce.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania