amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rimavská Sobota RS

Ste v Rimavskej Sobote a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRimavská Sobota

Emeritus M 60 rokov
Muž 60 rokov Rimavská Sobota
Rád by som spoznal milú, prítulnú a vytrvalého šantenia chtivú partnerku, obdarenú prirodzenou túžbou po nežnosti a láskaní, hravú a zmyselnú nebrániacu sa ľúbostným hrátkam. Problémom je moja nenásytnosť, a preto som sám.
hedmeg M 48 rokov
Muž 48 rokov Rimavská Sobota
Neviem čo napísať, pokiaľ bude mať nikto záujem ma spoznať, určite budem rad. Žijem a pracujem v Nemecku. Určite to môže byť prekážka. Ale prekážky sú nato, aby sa prekonávali a pokiaľ človek chce a ma dosť síl a odvahy, prekoná toho viac, než si myslí. Niekedy ta najťažšia výzva v živote môže zmeniť všetko.
1973kati Ž 50 rokov
Ahoj, hľadám muža na vážnu známosť a spoločný život,mám rada prírodu, záhradku, som slobodná bez záväzkov, stredoškolsky vzdelaná, žijem v bytovke, som zamestnaná.
Aaddaamme M 21 rokov
Som Adam, veľa robim, malo spim. Volný čas preživam spaním alebo hraním a pozeranim. Mam rad hororove filmy, ale tak isto aj komedie marvelovky a the family guy.
Iwco1971 M 52 rokov
Muž 52 rokov Rimavská Sobota
Hľadám vážnu známosť, mam vysporiadanu minulosť, od vzťahu čakám dôveru, istotu, porozumenie, lásku, nie pretvárky, falošnosť a zradu. Ostatne čo má prísť, príde samo.
curidlo62 M 68 rokov
Hľadám príležitostný vzťah so ženou, ktorá potrebuje chlapa na potešenie, pár krát do mesiaca, bez záväzkov, dodržiavať diskrétnosť, občas nejaký ten drink, vzájomne si dôverovať, spoľahlivú.
dodors1 M 35 rokov
Muž 35 rokov Rimavská Sobota
Hľadám vážny seriózny vzťah, ktorý bude založený na úprimnosti a spoločných sympatiách. Hľadám niekoho do života, nie niekoho na zábavu a nezáväzný vzťah. Som zamestnaný, zodpovedný človek, ktorý má rád svoju rodinu, má množstvo záľub (poľovníctvo, rybárčenie, zvieratá a varenie). Nakoľko som slobodný a mám trvalé zamestanie, nemám žiadne nevysporiadané dlhy z minulosti. Mojou jedinou snahou je nájsť niekoho príjemného do života, ktorý je rovnako rodinne založený, citlivý a hľadá pravú lásku.
Kiskutya M 47 rokov
Hladam dakoho medzi 25 do 70 rokov, som bi, som trpezlivy, empaticky a diskretny, normalny, byvam sam, pracujem, chcem reál stretko na peknu chvilu, ozvi sa mi, cakam.
Ivanka76 Ž 48 rokov
Hľadám si kamaráta, ktorý môže byť casom partner, všetko to chce čas. Mám dve dospelé deti. Voľný čas trávim v prírode. Milujem zvieratá a to hlavne macky.
Buger M 41 rokov
Muž 41 rokov Rimavská Sobota
Hladam priateľku, mam rad tetovanie, pracoval som v nemecku, teraz som doma, som rozvedeny, mam 3 deti, už su dospeli, rozpravam aj po maďarsky. Byvam sám ...
Richard265 M 19 rokov
Muž 19 rokov Rimavská Sobota
Som mladý chalan, hľadám fajn babu na kamarátstvo možno časom viac,
Som na strednej v Banskej Štiavnici,
Plávam, hrám Airsoft občas aj nejaké to fitko.
Milujem motorky.
Vlado1971 M 52 rokov
Muž 52 rokov Rimavská Sobota
Hľadám vážnu známosť.
Mám rád prechádzky v prírode.
Rád trávim čas varením.
Som rodinný typ
Medzi moje koníčky patrí šoférovanie.
Som slobodný a hľadám si priateľku.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania