amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dudince

Ste v Dudinciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDudince

Cibo9999 M 52 rokov
pracujem, voľný cas priroda, minulosť ok, zviera zajac, nepijem, nefajčím, moja známa by mala byt úprimná, veselá ...
Peter141062 M 51 rokov
Ich suche eine nette Frau für mein Leben!
Ich habe ein neues Haus und mehrere schöne Autos!
Ich habe viel Zeit und ich Reise gerne in Urlaub!
Ich suche dich!
für eine feste Bezeihung!
Danke
Cvoko M 39 rokov
Muž 39 rokov Dudince
Hľadám serióznu partnerku, nepracujem, bol som živnostník až doteraz, moja minulosť bola pestrá, no už je to za mnou. No a do vzťahu čo prinesiem? čas ukáže .
Duribartal M 27 rokov
Muž 27 rokov Dudince
Hľadám vážnu známosť, niekoho kto vie čo chce :)
Pracujem v zahraničí
Minulosť neriešim, domáce zvieratko nemám ale v blízkej budúcnosti chcem psa
Toť vše
Camel777 M 53 rokov
Hľadám vážnu známosť, milú, sympatickú a rozumnú ženu, s ktorou by sme si rozumeli. Hnedo alebo čiernookú. Som skôr introvert. Som ateista. Som živnostník .
Vali1952 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Dudince
Som žena do voza aj koča. Rada cestujem a spoznávam nové krajiny. Voľný čas trávim s vnúčatami a v záhrade. Hľadám niekoho na trávenie spoločného času.
Muzny M 44 rokov
Lásku vztah porozumenie komunikácia humor spoločne vzájomne rozhodovanie výlety do prírody a kupalisko práca na rodinnom dome práca v záhrade a sadenie rôznych zelenin
1531956 Ž 68 rokov
Z blízkeho okolia rada spoznám inteligentného vdovca s ktorým je možné sa slušne na úrovni porozprávať, poprechádzať, vypiť kávičku - a čas ukáže. Do vzťahu viem priniesť kľud a pohodu - samota neprospieva nikomu.
tutuli3 M 64 rokov
spriaznenú dušu na samotu, na rodový statok, šport, čitanie , pohyb, viac babenku do voza než do koča, tých 150 znakov je poriadne veľa ešte, že nie 250, to by bol celý román
lupy M 55 rokov
Moje zaluby sport,turistika,prace okolo domu a v zahrade a potom aj nejake tie dovolenky momentalne podnikam zivnostnik rad by som sa spoznal zo zenou do voza aj do koca deti nie su prekazkou , dosť času trávim v prírode nakoľko poľujem

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania