amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dudince

Ste v Dudinciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDudince

Henrik999 M 38 rokov
Som slobodný hľadám slobodnú maminu 2 deťmi ja som na dôchodku trávim môj voľný čas pri rybárčeni alebo cyklistika mam psov aj domáce zvieratá zajace sliepky kačky.
Duribartal M 26 rokov
Muž 26 rokov Dudince
Hľadám vážnu známosť, niekoho kto vie čo chce :)
Pracujem v zahraničí
Minulosť neriešim, domáce zvieratko nemám ale v blízkej budúcnosti chcem psa
Toť vše
Camel777 M 52 rokov
Hľadám vážnu známosť, milú, sympatickú a rozumnú ženu, s ktorou by sme si rozumeli. Hnedo alebo čiernookú. Som skôr introvert. Som ateista. Som živnostník .
Vali1952 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Dudince
Som žena do voza aj koča. Rada cestujem a spoznávam nové krajiny. Voľný čas trávim s vnúčatami a v záhrade. Hľadám niekoho na trávenie spoločného času.
Srichard M 44 rokov
Muž 44 rokov Dudince
Hladam spriaznenu dusu do voza aj do koca. Do 42 r, ktora sa o seba primerane stara. Mam rad sport ako beh, bike, lyze a korcule, rad chodim do kina a divadla
Kat101 Ž 47 rokov
Najprv kamarátstvo...časom sa uvidí..
Do vzťahu prinášam dôveru
Pracujem, so svojou prácou som veľmi spokojná.
Volný čas - prechádzka so psíkom
Minulosť vyriešená.
Muzny M 43 rokov
Lásku vztah porozumenie komunikácia humor spoločne vzájomne rozhodovanie výlety do prírody a kupalisko práca na rodinnom dome práca v záhrade a sadenie rôznych zelenin
1531956 Ž 67 rokov
Z blízkeho okolia rada spoznám inteligentného vdovca s ktorým je možné sa slušne na úrovni porozprávať, poprechádzať, vypiť kávičku - a čas ukáže. Do vzťahu viem priniesť kľud a pohodu - samota neprospieva nikomu.
MKL M 62 rokov
Som na invalidnom dochodku, hladam vaznu znamost, nepijem, nefajcim, mam rad zvierata, prirodu, pracu v zahrade a okolo domu a obcasne vikendove vylety.
tutuli3 M 63 rokov
spriaznenú dušu na samotu, na rodový statok, šport, čitanie , pohyb, viac babenku do voza než do koča, tých 150 znakov je poriadne veľa ešte, že nie 250, to by bol celý román
NAJDISIINU Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Dudince
byvam v starsom rodinnom domceku, hladam sikovneho pana, ktory rad pracuje, nielen chodi po vyletoch, ma rad zvieratka. som na dochodku, prace okolo domu je dost, mam psika. vsetko mam vysporiadane.
Muzpohodak M 64 rokov
Vážnu známosť do vzťahu uprednostňujem rodinnú pohodu teplo domova úprimnosť dôvera a vernosť som na predčasnom starobnom dôchodku a som všestranný čo sa týka práce mám malého psíka a s minulosťou som vysporiadany

1 2 3 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania