amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Banská Bystrica BB

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Banskej Bystrici? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

AndrejKanka M 26 rokov
Muž 26 rokov Banská Bystrica
Moje záluby sú autá, polovníctvo, príroda, oddych. Pracujem ako automechanik na autovrakovisku. Zvieratká mám len včely a psa. A chcel by som spoznať niekoho mne podobného ktorý bude hlavne verný, spolahlivý a ostatné sa už spraví samo :)
20061976 Ž 44 rokov
Všetko sa má opýtaj osobné moje záľuby sú štvorkolka pracujem v obchode mám psa mačku a rybycky rada by som spoznala milujúceho muža ktorý vie oceniť lásku
xMarekBBx M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Rád by som spoznal zrelú, sympatickú ženu, ktorá vie čo chce od života. Deti nie sú prekážkou sám jedno malé mám. Mala by mať aspoň 170 cm a byť samostatná.
Loriana72 Ž 48 rokov
... Ak sa cítiš sám, si seriózny sympaťák, úprimný nezadaný muž primeraného veku, ktorý si váži tradičné hodnoty napíš, rada si Tvoju správu prečítam. Podstatná nie je vzdialenosť ale vzájomná sympatia a zhoda. Foto výmenou, ale osobné stretnutie napovie viac... :-)
Jogi22 M 64 rokov
Muž 64 rokov Banská Bystrica
Som veselej povahy, rád športujem, baví ma turistika, bicyklovanie, domáce práce a všeličo iné čo je
potrebné pre život. Voľný čas trávim v prírode a ak rastú huby tak na hubách, mám rád more a rád si pozriem dobrý film
Pepus M 27 rokov
Muž 27 rokov Banská Bystrica
Mám 27 rokov,hĺadám ženu ktorá bude chápať to aký som pracujem v kuchyni vo volnom case rád poćúvam hudbu prechádzam sa momentálne hĺadám ženu s ktorou by som ostal
Sukulent M 34 rokov
Muž 34 rokov Banská Bystrica
Dobrý film, hudba, kniha. Práca tak rôzne väčšinou sklad, výroba a pod. Niekedy na voľnej nohe. Zviera nemám ale chcem psa. Deti nemám. S kým by som sa chcel zoznámiť.. Hmm nejaká milá, hodná holka ktorá netravi všetok voľný čas v obchodakoch.
teraz123456 Ž 49 rokov
ahoj, si vysporiadany normalny chlap, bez exekucii a mozno trochu realista? tak sa ozvi mne:) som takmer 50 rocna normalna baba byvajuca rada v pohode, lubim rekreacne sport, kulturu a pohodu:)
Damilos1 M 70 rokov
Záľuby príroda práce pri dome na chate emeritný lesník na dôchodku deti dospelé samostatne bývajúce ,priateľstvo a možno viac so ženou primeraného veku do voza aj do koča normálnu slovenku.
milanmilan1 M 30 rokov
Muž 30 rokov Banská Bystrica
Moje záľuby : varenie,cestovanie,výlety. Mám rád šport plávanie tenis bicykel..voľný čas tiež rad strávim pri aperitíve dobrom koktaili a v poho sa rád zabavim na disco ked je fAjn akcia. Pracujem v advokátskej kancelárii administratívu robím. Mám rad aj psíkov. Rodičia majú psa. Rád by som sa zoznámil so ženou ktorá ma podobne záľuby ako ja.ma pozitívny pristup k životu a je pozitívna aj keď život není vždy ľahký.. JE úprimná férová rodinné založená a mala by ma rada takého aký som. Budem sa tešiť ak ta nájdem..:)
Richael M 29 rokov
Ahoj som mladý chalan ktorí zbožňuje svoje záľuby

Mám rad všetko pekne a dobre, úprimnosť, rodinu, priateľov, šport, pohyb, beh, bike, fitness, prírodu, hory, túry, lyžovanie, slnko, more, cestovanie, výlety, kultúru, zábavu, hudbu, tanec.

Voľný čas rad trávim pri športe, pohybom, v prírode, spoznávaním nových miest, či aj
oddychom vo wellness, alebo v divadle či kine.

Mam záujem iba o vážny vzťah, ktorý vychádza z priateľstva a buduje sa vzajomnym spoznávaním, sa.Ahoj.
OrdMan M 49 rokov
športovo založený, zmysel pre humor, dá sa baviť skoro o všetkom, chuť s niekým zdieľať radosť a smiech...v kľude a v pohode plávať životom...rád by som spoznal niekoho s podobným prístupom k životu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania