amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Banská Bystrica BB

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Banskej Bystrici? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Meggyn Ž 54 rokov
Hľadám priateľa, ktorý bude priateľom na potulkách prírodou aj s mojim zvieracim miláčikom
Som dosť sklamaná s predchadzajuceho vzťahu, tak to so mnou nebude až také ľahké 😀
Do vzťahu môžem priniesť priateľstvo, dôveru a aj úsmev
Áno, pracujem
dondiego333 M 38 rokov
Hľadám babu / ženu / dámu na pokec... budem rád, ak sa ozveš 💋
Som extrovert. Som optimista, ctiziadostivy, zodpovedny, sportovo zalozeny..
Extrémne čistoty 🤣🤣🤣
Seherezada12 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Banská Bystrica
Kedze deti odrastli, clovek zrazu zistil, ze je mu samemu smutno. 😔. Hladam nejaku spriaznenu dusu, s ktorou by sme mali rovnaky pohlad na zivot.. na volne chvile...a casom sa uvidi.. mozno spolu aj zostarneme..😊
Mam rada prirodu, filmy, relax.
Bez foto neodpoviem... je podla mna fer, ked vidite mna, aby som videla ja Vas.
Paloruzin M 39 rokov
Hľadám vážnu známosť na pekny vztah, dievča, ktore by som veľmi lubil a mala by ma rada. Moje záľuby - veľmi rád chodím na prechádzky alebo na turistiku, veľmi ma bavi robiť okolo záhrady, sem tam si zájdem do kina alebo do cukrárne. Som podnik chemik labaku som vyuceny sanitar.
adambpd M 29 rokov
Muž 29 rokov Banská Bystrica
Hľadám dievča na trávenie voľného času a akékoľvek aktivity, poprípade rozhovory. Pracujem. Mám mačku. Nemám rád faloš, som úprimný človek. Bývam celý život v BB.
kurci M 18 rokov
Muž 18 rokov Banská Bystrica
Ahoj, hľadám niekoho na zoznámenie. Nič od toho neočakávam a nechávam tomu voľný priebeh. Na veku mi nezáleží. Budem rád ak sa tu nájde milá, láskavá a usmievavá žena.
FALCONNE M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Na začiatku spoznať nového človeka, časom sa uvidí, čo sa vyvinie. Pracujem a mám rád wellness, kúpalisko, chatu občas bike alebo turistika. Tak isto bojové športy najmä WT. Som za reálne stretnutie. Som bláznivej povahy, varujem dopredu a iný už nebudem. Hľadám jednoducho ženu, ktorá by ma brala takého, aký som, bez chybičky nie je nik.
miro128 M 51 rokov
Vážna známosť. Slobodný - bez záväzkov - bezdetný. Pracujem - finančne zabezpečený. Rád športujem a chodím do prírody. Je toho naozaj veľa o čom by som mohol písať.
Lenalen22 M 30 rokov
Muž 30 rokov Banská Bystrica
Mám za sebou ťažké životné obdobie, keď som prišiel o všetko a teraz začínam od začiatku. Dúfam, že to zlé mám už za sebou a teraz ma čaká len to dobré. Hľadám nové začiatky trebárs aj mimo Slovenska, a niekoho, kto má túžbu niekedy vypadnúť a odísť.
holanderos M 34 rokov
Rád spoznám nejakú milú, inteligentnú, sympatickú ženu s ktorou by som si rozumel. Láska a vernosť je vo vzťahu prvoradá. Chcem vážny vzťah.
Pracujem, rád lyžujem a vôbec nepijem alkohol.
Miji Ž 64 rokov
Hľadám zaujímavého priateľa. Vo dvojici je vždy lepšie. Voľný čas rada trávim na horách. Nevyhýbam sa ani iným aktivitám. Minulosť je za mnou, teším sa na budúcnosť. Som optimista.
BARON500 M 48 rokov
Ahojky dámy.. Som normálny chlap a hľadám iba normálnu ženu.. so všetkým, čo k normálnosti patrí.. bez konfliktov.. nefajčiarku.. pohľadnú.. usmievavú.. úprimnú, ktorá vie mať poriadok okolo seba vo všetkom.. manekýnku na ukazovanie nehľadám... som v očakávaní..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20 40 60 64 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania