amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 16 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

leo46 M 48 rokov
Ahoj, zivot ide rychlo, nieco vyslo nieco nie... pozname to vsetci, ale sanca je vzdy... a mozno sa este nieco zadari... a ak najdeme aj spolocne zaluby a zaujmy, tak je ta sanca na nieco nove a pekne este vyssia... opytaj sa viac, rad odpoviem... ahoj.
bekilinka Ž 46 rokov
Ahoj, som jednucha úprimná žena, ktora bohužiaľ nemá vlastné detičky ale zboznuje ich. Mam rada prirodu, zvieratá, akykolvek šport pri ktorom sa mozem zasmiať a zabaviť. Pracujem momentalne ako operka v Rakúsku, ktorá by však kvôli štátnemu a spokjnemu vzťahu zostala pracovať doma. Mám rada spoločnosť, ktora mi velmi chýba, mám rada ľudí a všetko co je pekné... nemyslím tým krásne veci alebo nič materialisticke. Veľmi rada sa smejem. Keďže nemam detičky rada sa zoznam s niekym kto deti má, ale nie je to podmienkou. V prvom rade si želám partnera, s ktorým by sme si rozumeli, milovali sa a vážili si jeden druhého.
Zuza12 Ž 52 rokov
Ahoj, rada by som sa touto cestou zoznámila s milým a priateľským mužom vo veku od 48 do 60 rokov, s ktorým by som mohla tráviť voľné chvíle. Mám rada prechádzky v prírode, welnes, alebo len tak si posedieť a podebatovať pri kávičke...Som zamestnaná a rada by som si našla svoju spriaznenú dušu
kikino1066 M 64 rokov
Ahoj , aj keď som vitálny, som už na dôchdku. bývam sám ,mám psika. moje hoby bicyklovanie ,turistika, plávanie v zime bežky. Rád si zájdem do kina alebo aj divadlo môže byť.
NLP Ž 45 rokov
Ahoj, rada sa zoznámim s mužom, ktorý vie čo chce, ktorý sa chce deliť o svoje city. S ktorým si môžem ísť posedieť na dobrú kávu, slnečný deň si spríjemniť prechádzkou, precestovať celý svet.
Majko01 M 52 rokov
Muž 52 rokov Banská Bystrica
Som normálny chalan, rodinne založený, priateľský so zmyslom pre humor. Hľadá podobne založenú babu približne v mojom veku. Zvieratá nemám, ale mi ani nevadia. Rád počúvam hudbu a pozerám seriály a suťaže a šport.
Wayne15 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Som normálny chalan, rodinne založený, priateľský so zmyslom pre humor. Hľadá podobne založenú babu približne v mojom veku. Medzi moje záľuby patrí stolný tenis, turistika, bowling a iné. Zvieratá nemám, ale mi ani nevadia. Rád počúvam hudbu a kukám seriály.
729 M 20 rokov
Hľadám babu ktorá je úprimná. Mam rad prechádzku a horolezectvo
Rad spoznam nových ľudí a pomôžem ostatným.nemam problém poziciat.som odvážny a rad posilňujem.volny čas trávim v prírode.
Retsom Ž 54 rokov
Hľadám kamaráta na pekné chvíle prežité vo dvojici, časom možno viac.Som veselá , pohodová mám rada prírodu,hudbu,kino,relax,veselých ľudí.Len seriózne.
Ivuska11 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Banská Bystrica
Rada spoznám muža ktorý sa nebude vyhovárať na nedostatok času a pod... Ak si veselý zodpovedný a máš čas na ženu na pekne výlety zážitky máš u mňa veľké plus. Som veselá a priateľská... Hľadám niekoho z okolia nie z diaľky
Tina7777 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Banská Bystrica
Mám rada prácu v rodinnom dome a na záhrade. Straram sa o 12 ročného syna. Veĺmi rada cestujem, počúvam hudbu, mám rada prírodu. Velmi rada by som sa ešte zoznamila s niekym s kym by som si vedela predstaviť spoločnú budúcnosť vedĺa seba v dobrom aj v zlom
Olinocka1 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Banská Bystrica
Rozvedena,zamestnana,vlastne byvanie,mam rada prechadzky,prirodu,hubarcenie,slnko,vodu ,rada varim,peciem,rodina je u mna prvorada,som rodinny typ,(viacej o sebe neskor prezradim)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania