amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 20 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Nikusa118 Ž 25 rokov
Žena 25 rokov Banská Bystrica
Ahoj hladam partnera v mojom veku ktorý zaplni miesto v mojom srdci a bude somnou v dobrom aj zlom...pár rokov naviac alebo mladší to je jedno veď ako sa hovorí vek je len číslo ak sa chceš vedieť o mne viac stačí napísať a porozprávame sa prosím nepíšte mi muži starší ako 26 rokov ďakujem
PererBB M 36 rokov
Považujem sa za úprimného, empatického... obyčajného chalana, mám rád prírodu a zvieratá, nemám rád konflikty, faloš, náladovosť, klamstvo, ľudskú hlúposť, záujmy cestovanie, plávanie, dobrý film, záhrada... rád zájdem do kina, na koncert, múzea, omrknúť kultúrnu pamiatku... a raz by som chcel žiť šťastný život v domčeku so záhradkou a deťmi, po boku s partnerkou najlepšou kamarátkou, spriaznenou dušou, tou pravou...
45bb Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Banská Bystrica
Som vysporiadania z minulosťou.. Hľadám úprimného zodpovedného, veselého muza
Ktorý má bude mať rád a budeme spolu tráviť voľný čas... Prechádzky, plaváreň, tanec
fear92 M 30 rokov
Som normalny muz. Sportovo zalozeny so zmyslom pre humor. Mam doma psika. Hladam normalnu zienku. Vo vztahu som vacsinou ten konervativny ale obcas nieco vyparatim :)
tangoargentino Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Banská Bystrica
...hľadám parťáka na túry, športovanie, zdieľanie radosti z dobrej muziky, cestovania... súputníka....so zmyslom pre humor, krásu umenia...
rumik87 M 34 rokov
Muž 34 rokov Banská Bystrica
Hľadám si žienku na vážnu známosť, ktorá má bude mať rada, už dlho som sám a chcem to zmeniť, som bez záväzkov, pracujem a viac sa dozvies, keď mi odpíšeš alebo napíšeš
barca777 Ž 51 rokov
Nezabudla som ľúbiť, ale nemám chuť na bezvýznamný vztah. Rada spoznám sympaťáka s ktorým sa môžem smiať aj plakať, držať sa za ruku, deliť sa o radosti aj starosti. Mám racionálny pristup k životu, ale sú chvíle keď hľadím na svet cez ružové okuliare. Mám rada prechádzky v prírode no aj v úzkych starých uličkách miest. Čas trávim aktivne ale viem si užiť aj relax a pohodu.
mudrost8010 M 41 rokov
Nehľadám nič konkrétne, nechám sa prekvapiť, čo život prinesie. Som pokojný a vyrovnaný, mám rád cestovanie a všetko s tým spojené, milujem svoje deti a samozrejme čas strávený s nimi. Taktiež mám rád moju prácu a ľudí s ktorými pracujem a vediem ich :) Od budúcnosti očakávam len to povestné máličko, čo asi chýba všetkým, ktorí sa rozhodli zaregistrovať na tejto stránke.
Katkalinduska Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Banská Bystrica
Zena hlada zenu. Touto cestou sa rada spriatelim so zenou, ktora nechce prezivat samotu, resp.nema kde byvat. Ponukam vsetko, byvanie v peknom dome, zahradku, auto..., fin.som zabezpecena. Som prakticka, rada cestujem vl.autom, fotim, malujem, zahradka. Mam rada faunu, floru a prijemnych ludi. Som empaticka, vraj sympatikaa aj pekna. PC...ovladam. Tak ze sa nestratime v tomto bludnom svete. Mozete u mna podnikat, pomozem aj s tym/ napr.on- line. Odovzdala by som vsetky skusenosti aj z ezoteriky, mozete vyuzivat zahradu na posedenia pre ludi s dobrym ❤. Ponukam kludne prostredie, zdravy vzduch a skvelych susedov. Nebojme sa zmenit zivot...Len prosim o seriozne ponuky.Dakujem.
Katka
Jake31 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Hĺádám ženu, ktorá je úprimná, má rada prírodu a chce si v budúcnosti založiť rodinu. Ktorá vie, že život síce nie je rozprávka, ale stojí za každú sekundu. Ktorá nepotrebuje miliardy, aby sa vedela ráno usmiať. Ženu ktorá vie, o čom je život!
Zachi98 M 24 rokov
Muž 24 rokov Banská Bystrica
Som mladý cieľavedomý muž a vzdy si idem po tom čo chcem. Som úprimný a neveru nemám rád. Hľadám partnerku s pozitívnym pohľadom na život. A čo má rada dobrodružstvá.
martin1120 M 40 rokov
Hľadám milú žienku na šport s možnosťou trvalejšieho vzťahu. Užívať si život a neriešiť hlúposti. Bolo by super ak by si mala rada cestovanie, more a vietor vo vlasoch.

1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 40 54 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania