amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

rados77 M 53 rokov
Mám 52 rokov a nehľadám zatiaľ ženu na vážny vzťah. Som rozvedený. Foto pošlem, žene z okresu BB, BR, ZV, ZH, ktorá by mala záujem chcela ísť na kávičku a pokecať.
Matko6699 M 23 rokov
Ahoj, hladam ženu ktorá bude so mnou chodiť rada na výlety, welness. Žena, ktoru hľadám, musi vedieť, čo chce od života, viem že ťa nájdem 😉 Nedám si foto sem, koli anonymite, ale pošlem ti do správy
realplayboy M 21 rokov
Muž 21 rokov Banská Bystrica
Nehľadám nič vážne. Som mladý človek, ktorý sa v momentálnej dobe nechce viazať. Preto dúfam, že stretnem niekoho kto to bude vnímať rovnako. So svojou minulosťou problém nemám.
Daavidov1812 M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Bystrica
Som stále úprimný, priamy , otvorený.

Žijem vo Švajčiarsku momentálne a hľadám ženu, na veku nezáleží, ktorá hľadá zmenu do života , či sa niekedy vrátim na Slovensko na trvalo alebo kde budem v budúcnosti žiť ešte sám neviem.

Ak máš seriózny záujem a hľadáš niekoho ambiciózneho a cieľavedomého, tak mi napíš.
Jozef1984 M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Bystrica
Hľadám úprimnú milú babu do života. Mám rád úprimnosť a humor. Som otvorený priateľstvu ale určite aj láske. Pracujem ako operator CNC. Vo voľnom čase rad pozrem nijaký film alebo rád vybehnem aj do prírody alebo na bajk. Mám vysporiadanú minulosť a viem čo chcem.
uvidimecopride1 M 39 rokov
Hľadám vážnu známosť.
Som ťažko pracujúci štátny zamestnanec.
Rád športujem futbal, hokej, bedminton.
S minulosťou som vysporiadaný a pripravený na budúcnosť.
ajusak Ž 59 rokov
Po poslednej rane od života, keď mi pred dvoma rokmi zomrel manžel, chcem dúfať, že nájdem spriaznenú dušu, muža, ktorý mi pomôže prekonať chvíle samoty, a s ktorým aj keď budeme mlčať, bude nám spolu dobre a budeme si vzájomnou oporou.
Mám 58 rokov, som bezdetná a bývam v rodinnom dome kde som zostala sama so psíkom. Moje záľuby hubárčenie, záhrada, domácnosť.
Len vážne
EJMI02 Ž 50 rokov
Hľadám si partnera na voľný cas, som sama, mám jedného syna, čo to prinesie ešte neviem, ale skúsim, som obyčajná, skromná, možno, že budem mať stastie,
Ady18 M 59 rokov
Muž 59 rokov Banská Bystrica
Viem že existuješ a si niekde blízko, možno sme sa už v živote stretli, prešli okolo seba ale nepoznali sme sa. Tak dajme tomu šancu aby sme sa spoznali, nech je každý deň dokonalý...
Kozorozec246 M 52 rokov
Muž 52 rokov Banská Bystrica
Rád sa spoznám so samostatnou ženou 37-47 ročnou, z okolia BB prípadne Zva, môže byť aj plnoštíhla. Najprv kamarátstvo a čas ukáže. Som primerane komunikatívny a optimistický zo zmyslom pre humor, ale aj zodpovednosť. Mám zamestnanie ktoré ma baví. Vo voľnom čase mám rád prechádzky do prírody, bicykel, hudba a staršie kvalitné filmy. Ďalšie foto pošlem po vzájomnej komunikácii. (FOTO DOPORUČUJEM KAŽDÉMU KTO SA CHCE NAOZAJ ZOZNÁMIŤ)
Mat3j777 M 19 rokov
Som chalan čo hľadá milé dievča čo by rado trávilo čas spolu, či už von alebo dnu na kamarátstvo, po čase aj na vzťah. Rád pozerám filmy, hrám sa hry, chodím na prechádzky, rád pozorujem nočnú oblohu, počúvam hudbu. Chodím na strednú do 3. triedy
Koki356 M 42 rokov
Som zamestnaný pracujem v gastronómii moja práca ma baví je to zároveň aj moje hobby.. na zoznamke hľadám ženu pre začiatok priateľstvo čas ukáže čo bude ďalej..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania