amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nová Baňa

Ste v Novej Bani a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNová Baňa

Dany1999 Ž 23 rokov
Žena 23 rokov Nová Baňa
Hladam niekoho zatial na pisanie po čase nieco aj viac. Som baba do voza aj do koca. Mam rada hudbu, dobre filmy, rada sa smejem. Napis mi a zisti o mne viac ak som ta zaujala.
Husky12 M 43 rokov
Hľadám, možno aj priateľku na voľné chvíle sympatickú dobre naladenú, usmievavú babu. Nemám rád faloš drzosť. Ak má byť vzťah tak by mal byť úprimný vyhovujúci pre všetkých.
Lili1978 Ž 44 rokov
Hľadám priateľa a časom aj niečo viac. Od vzťahu očakávam úprimnosť a hlavne aby mi partner neklamal a nepodvadzal ma. Prcujem. Vo voľnom čase rada chodím do prírody na huby a všetko čo nám príroda ponúka zbieram rada rôzne minerály. Mám rada deti tie moje sú už dospelé ak by mal môj partner deti určite sa skamartime, zvieratá, kvety, záhradu pestujem BIO zeleninku. Minulosť mám vysporiadanu treba ísť dalej.
mato7178 M 27 rokov
Muž 27 rokov Nová Baňa
Hladám známosť s ktorou si budem uplne rozumieť hlavne aby boli sympatie a aby sme si rozumeli ak sa budeš ku mne správať pekne určite sa budem aj ja.
Tomi17 M 47 rokov
Hladám partnerku na vážny vztah. Som zamestnaný. Mám rád šport turistiku a dobré jedlo. Rád sa prispósobim mám rád deti. Niesom náročný mám rád srandu a pravdu.
Libuska28 Ž 53 rokov
Hľadám dobrého kamaráta na všetko pekne. Život je boj a preto chcem v boji s niekym bojovať a zvládať tento náš život... Ak máš podobný pohľad na boj a život napíš mi a sam zistíš kto som
Kocur2200 M 38 rokov
Muž 38 rokov Nová Baňa
Chcel by som spoznať milu žienku. Pracujem bývam sam a rad chodím na výlety ak si tu kľudne sa ozvi😉 Budem rad ak nejaká napíše prajem peknú nedeľu 😉😉🙂 Ale nemusíte toľké písať. Ja si myslím ze keď niekomu napíšem je slušnosť odpísať nie ?😉😀 Srandujem 😉😄
Dzanes420 M 25 rokov
Hladam vaznu známost.
Pracujem v zahraničí.
Ak máš zaujem o mladého chalana plného energie tak mi napiš budem rad .
Volný čas trávím vacsinu času na bike
Minko123321 M 38 rokov
Muž 38 rokov Nová Baňa
Ahoj hľadám ženu na zoznámenie časom možno viac ak si tu ozvi sa. Budem rad keď NAPÍŠES. Ak si tu ozvi sa. Budem rad cmuk. Som slobodný a nemám deti.😀
Mink1234 M 38 rokov
Muž 38 rokov Nová Baňa
Ahoj som Milan a hľadám slušne dievča na zoznámenie. Ak taka je a chce sa zoznámiť kľudne napíš budem rad. Moje záľuby sú prechádzky po prírode. Teším sa na teba
Temur M 53 rokov
Hľadám priateľku na občasné stretnutia, nechcem sa už viazať, mám malú stavebnú firmu, rád športujem, bicykle, bežky, plávanie,... Rád by som spoznal ženu, ktorá má rada pohyb, cestovanie..
MersedesML M 48 rokov
Rád by som spoznal príjemnú ženu úprimnú veselú so záujmom o prírodu, turistiku, rekreačný šport rodine založenú, jednoduchú ženu, citlivú, chapajúcu čo uznáva obyčajné ľudské hodnoty.

1 2 3 4 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania