amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nová Baňa

Ste v Novej Bani a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNová Baňa

Temur M 53 rokov
Hľadám priateľku na občasné stretnutia, nechcem sa už viazať, mám malú stavebnú firmu, rád športujem, bicykle, bežky, plávanie,... Rád by som spoznal ženu, ktorá má rada pohyb, cestovanie..
Diso M 44 rokov
Hľadám niekoho na spoznanie do vzťahu by som chcel priviesť dobro lásku a poroznost pracujem a popri tom aj podnikám volny čas trávim koníčkami a prácou, odych prechacka vilet mam nejake zvieratá som vysporiadani z minulosťou
Cyklomaniak M 57 rokov
Milujem horskú cyklistiku a domáce cvičenie. Pracujem doma. Mám dospelé deti, rád cestujem. Mám krásneho atletického psa, rozsiahle udržiavané trávniky a horskú haciendu. Hľadám podobne založenú ženu, ktorá má rada horské prostredie, kvetiny, turistiku a cestovanie.
19801980198019 M 41 rokov
chcem ženu ktora ma bude milovať, staviam dom z výplaty, zatial sa mi darí
najlepsie si pozriet ako vyzeram, co staviam atd, som uplne normalny, minulost už neriesim
Ludo79 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nová Baňa
Hľadám ženu ktorá bude pri mne v dobrom aj zlom. Spriaznenú dušu....hobby záhrada rybačka občas kino. Mám jedného syna, dieťa u teba nie je prekážkou.
Jegfaller M 25 rokov
Muž 25 rokov Nová Baňa
Hľadám v pohode ženu.Pracujem ako SZČO , mám rád prírodu , dobrú hudbu , mám vysporiadsnu minulosť a snáď budem mať aj budúcnosť 🙂, a neviem no treba ma spoznať pokecať a uvidí sa .
Slavka1963 Ž 58 rokov
Hľadám partnera na priateľstvo a možno časom aj niečo viac. Hľadám zodpovedného, príjemného a úprimneho človeka, ktorý nechce byť sám. Rada plávam, čítam a varím. Mám rada všetky zvieratá, nemám vyhradené len jedno.
Lukynb M 29 rokov
Muž 29 rokov Nová Baňa
Hľadám ženu na vážnu znamost , bývam sám v dome , voľný čas trávim športovaním ... áno svoju minulosť mám vysporiadanú a som pripravený na nový začiatok
stevohrasko M 41 rokov
Tak čo na tejto slovenskej zoznamke hladám.
Bolo by super spoznať nejakú zaujimavú žienku ,ktorá je do koča aj do voza má vysporiadanú minulosť a hlavne vie čo chce.:-)
66karla66 Ž 52 rokov
som žena akých je najviac - úplne obyčajná. Život mi priniesol všeličo. Som už pár rôčkov sama a chýba mi už spoločnosť. Preto hľadám príjemného, sympatického muža na spoločné chvíle.
gumi67 M 54 rokov
Muž 54 rokov Nová Baňa
Som živnostník a hľadám si priateľku, ktorej dám moje srdce a ona mi dá svoje. Keď milujem, tak na 100 percent, ak som milovaný tak milujem na 1000 percent. Mám rád prírodu a psov. Minulosť je už minulosť. Takže asi toľko. Vladimír.
Dree M 31 rokov
Muž 31 rokov Nová Baňa
Hľadám si dobru ženu ktorá má bude ľúbiť taký aký som a ja ju budem ľúbiť veľmi mám rád prírodu a chodiť po horách dobré jedlo dobrá hudba a dobrý film

1 2 3 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania