amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nová Baňa

Ste v Novej Bani a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNová Baňa

Cyklomaniak M 57 rokov
Milujem horskú cyklistiku a domáce cvičenie. Pracujem doma. Mám dospelé deti, rád cestujem. Mám krásneho atletického psa, rozsiahle udržiavané trávniky a horskú haciendu. Hľadám podobne založenú ženu, ktorá má rada horské prostredie, kvetiny, turistiku a cestovanie.
19801980198019 M 41 rokov
chcem ženu ktora ma bude milovať, staviam dom z výplaty, zatial sa mi darí
najlepsie si pozriet ako vyzeram, co staviam atd, som uplne normalny, minulost už neriesim
Ludo79 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nová Baňa
Hľadám ženu ktorá bude pri mne v dobrom aj zlom. Spriaznenú dušu....hobby záhrada rybačka občas kino. Mám jedného syna, dieťa u teba nie je prekážkou.
Jegfaller M 25 rokov
Muž 25 rokov Nová Baňa
Hľadám v pohode ženu.Pracujem ako SZČO , mám rád prírodu , dobrú hudbu , mám vysporiadsnu minulosť a snáď budem mať aj budúcnosť 🙂, a neviem no treba ma spoznať pokecať a uvidí sa .
Slavka1963 Ž 57 rokov
Hľadám partnera na priateľstvo a možno časom aj niečo viac. Hľadám zodpovedného, príjemného a úprimneho človeka, ktorý nechce byť sám. Rada plávam, čítam a varím. Mám rada všetky zvieratá, nemám vyhradené len jedno.
Lukynb M 29 rokov
Muž 29 rokov Nová Baňa
Hľadám ženu na vážnu znamost , bývam sám v dome , voľný čas trávim športovaním ... áno svoju minulosť mám vysporiadanú a som pripravený na nový začiatok
stevohrasko M 40 rokov
Tak čo na tejto slovenskej zoznamke hladám.
Bolo by super spoznať nejakú zaujimavú žienku ,ktorá je do koča aj do voza má vysporiadanú minulosť a hlavne vie čo chce.:-)
66karla66 Ž 52 rokov
som žena akých je najviac - úplne obyčajná. Život mi priniesol všeličo. Som už pár rôčkov sama a chýba mi už spoločnosť. Preto hľadám príjemného, sympatického muža na spoločné chvíle.
Dree M 31 rokov
Muž 31 rokov Nová Baňa
Hľadám si dobru ženu ktorá má bude ľúbiť taký aký som a ja ju budem ľúbiť veľmi mám rád prírodu a chodiť po horách dobré jedlo dobrá hudba a dobrý film
Baxster M 55 rokov
Sám pracujúci deti samostatné .Rád chodím do prírody hľadám priateľku časom možno aj viac.Cas ukáže šťastie treba pokúšať.Spolocne robiť bežne veci navzájom si pomáhať tešiť sa zo života.Samota nie je dobrý spoločník.
Sylvia9999 Ž 51 rokov
Venujem sa hudbe a celkovo umeniu. Mám rada prírodu a zvieratá, prechádzky, kúpanie v mori a jazerách, termálnych prameňoch. Veľa čítam. Zaujímam sa o filozofiu. Rada by som sa zoznámila s niekým, kto má tiež rád hudbu. Deti nie sú prekážkou.
DJSanik94 M 36 rokov
Muž 36 rokov Nová Baňa
Aho rad by som poznal slecnu na zoznamenie a travenie volnych chvyl.. Som slobody a bezdetny chalan ktory sa vratil po dlhej dobe zo zahranicia .. Mezi moje zaluby patri bicyklovanie plavanie prechazky v prirode ..

1 2 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania