amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Banská Bystrica BB

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Banskej Bystrici vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Bagota M 73 rokov
hľadám dámu na spoločné aktivity, Som vdovec na dôchodku. Moje koníčky sú fotografovanie, lodné modelárstvo, práca na záhradke Bývam sám v byte v Sásovej sám
Kamos277 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Bystrica
som solídny muž, so životom vysporiadany a zabezpečený.
Viem byť ohľaduplný a hlavne na úrovni, a poznám aj pojem slušnosť.
Možno tu najdem druhú polovičku, s ktorou sa budeme navzájom dopĺňať a tráviť spoločne chvíle a ktorej by som mohol splniť všetky sny a túžby. Nemám v záujme si hľadať bočaky, pretože som single a nemám rád faloš a klamstvo. Nebránim sa ani blízkemu priateľskému vzťahu, kde by som bol aj ako oporou, ale aj ako najbližší partner, dobrý priateľ....
VladimirSh M 37 rokov
Muž 37 rokov Banská Bystrica
Hľadám sa ženu, môžem do vzťahu priniesť spoľahlivosť a lásku.
Pracujem v dopravnej spoločnosti ako právnik.
Vo voľnom čase čítam, športujem, hrám počítačové hry
Kalo1230 M 43 rokov
Som dosť zaneprázdnený prácou, preto potrebujem trocha aj nežnosti a spriaznenú dušu. Tak zatiaľ skúšam aj túto možnosť zoznamenia. Tak ak má záujem niektorá.
Dusanko123 M 44 rokov
Muž 44 rokov Banská Bystrica
Som mily, mam rad deti, nepijem, nefajcim, rad chodim do prirody, uz nechcem byt sam, samota je zla, preto rad spoznam prijemnu, milu a veselu zienku, s ktorou si budem rozumiet
milco12 M 70 rokov
Hľadám pohodovú žienku na spoločné chvíle, som na dôchodku, bývam sam. Som z okolia Banskej Bystrice. Ak máš záujem, odpíš. Ostatne si povieme po prípadnom stretnutí.
Monika6666 Ž 48 rokov
Hľadám si muža na celý život, nie na flirt, aby bol dobrý, úprimný a aby ma miloval a mal rád prírodu, disko kapely a hlavne, aby sme si mali čo povedať. Som žena, ktorá má rada humor a takisto keby bol, tiež za srandu. Hlavne nemám rada klamárov a takých, čo sa na niečo hrajú.
Alii1 M 48 rokov
Muž 48 rokov Banská Bystrica
Rad spoznam symp slobodnu, rozvedenu mamicku, resp symp. damu, stretnutie napovie viac, som vysoky športovo zalozeny.... uvítam foto v profile, nakoľko ho mam aj ja, dakujem za spravu
BugsBunny1 M 43 rokov
Muž 43 rokov Banská Bystrica
Ahoj, chcem spoznávať teba a to čo máš rada. Travit voľný čas vonku v prírode alebo len tak ležať a relaxovať. Rad jazdím na bajku a dúfam, že sa pridas. Ak ľúbiš kávu, tak to si pochutname spolu.
melchiot1974 M 49 rokov
Muž 49 rokov Banská Bystrica
Hľadám sympatickú slečnu na spoločnú cestu životom. Nepijem, nefajčím, som finančne zabezpečený a mám rád šport, hudbu. Som zodpovedný, milý, so zmyslom pre humor.
Mirci80 M 44 rokov
Hladam zatial kamaratku, aj slobodnú mamicku, s ktorou sa mozem porozpravat, casom mozny vztah. Externe studium vysoka skola. Rozvedeny. Mam rad prechadzky prirodou rad si pozriem pamiatky hrady zamky.. Oblubene zviera pes.
Rado57 M 57 rokov
Muž 57 rokov Banská Bystrica
Rád, by som do svojho života privítal úprimnú a milujúcu ženu, s ktorou si dokážem porozumieť vo všetkých chvíľach. Minulý život už mám vysporiadaný. To čo bolo včera bolo včera, to čo je dnes je dnes a teraz je teraz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania