amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Bystrica BB

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Summerman M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Bystrica
Ahoj. Mám záujem spoznať kultivovanú a komunikatívnu ženu, s ktorou nám bude spolu dobre a s ktorou sa dá normálne o hocičom rozprávať. Lebo mám pocit, že v dnešnej dobe je bežné nekomunikovať. Som normálny chlap, nefajčiar, nealkoholik, bez domácich zvierat. Svoj čas venujem rôznym záľubám, je to najmä čítanie, humor, počúvanie hudby, športy zimné i letné, bicykel, prechádzky, občas turistika a výlety do prírody, čiastočne aj domáce práce a kutilstvo ako relax. Mám záujem o úprimnú, prirodzenú a serióznu ženu pre bežný život, do voza i do koča, pre dni slnečné i upršané. Nemusíš byť turistka, ani ja nie som pravidelný turista :) Poteší ma, ak máš rada prechádzky po meste i v prírode, príp. nejaký šport. Nehľadám tu úlet a ani zábavku na jednu noc. Ak máš záujem o zoznámenie, napíš mi... Možno sa práve tu spoznáme.
dzero69 M 53 rokov
Muž 53 rokov Banská Bystrica
pracujem ako vodic kamionu, takze toho casu vela nie je. hladam stihlu kamaratku na volne chvile. mam rad vodu, jazera a teplo. zo sportov tak bedminton.
erichek M 19 rokov
Hľadám sympaticku ženu na pokec, možno potom niečo viac.
Pracujem, cez voľný čas sa venujem športom.
Lermon M 56 rokov
Hľadám milú a peknú žienku, najradšej vegánku prípadne vegetariánku (nie je podmienkou) nezaočkovanú na spoločnú cestu životom. Pracujem, vo voľných chvíľach bicykel, príroda, v lete more. Samostatný, domáci kutil s uzavretou minulosťou. Ostatné keď sa ozveš a napíšeš čo chceš o mne vedieť.
2023Pipiksou M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Chcem sa zoznámiť s krásnou ženou, ktorá má bude chápať .. a mať rada takého, aký som .. Som mladý človek plný života, ktorý chce Žiť.. mam rád prírodu a ľudí..
Karol112 M 53 rokov
Muž 53 rokov Banská Bystrica
Vysporiadaná minulosť, pracujúci kuchár hľadá vzťah, partnerku, BB okolie, ťažko sa píše o sebe, treba spoznať, voľný čas príroda, wellness, relax Viac v správe. A ešte takto dámy a ženy, slušnosť je, keď sa odpovie na čítanie sú knihy a časopisy
No ženy dámy ktorá z Vás nájde odvahu zoznámiť sa reálne z reálnym mužom
jangertl29 M 25 rokov
Chcel by som peknú ženu so zmyslom pre humor. Mam rád šport, sem tam si aj dačo vypijem, ale iba príležitostne. Mam rád zvieratá. Moja ideálna predstava o žene je, aby bola úprimná, nehambliva.
Marus13 M 30 rokov
Muž 30 rokov Banská Bystrica
Hladam sympaticku zenu na pravidelne stretnutia ….cas ukaze, ako sa to pojde dalej ... pracujem v gastre, vo volnom vase rad jazdim na korculiach a v zime lyzovanie.
Tomcar M 51 rokov
Muž 51 rokov Banská Bystrica
Hľadám milú, prirodzenú, sympatickú a pozitívne naladenú ženu s vysporiadanou minulosťou.
Nie modelku.
Niekoho na trávenie voľných chvíľ, po čase možno na vždy 😊.
Životné hodnoty, postoje, potreby, záujmy sú len veľkým bonusom pre oboch.
Som slobodný, bezdetný, ambiciózny podnikateľ.
Detičky nie sú prekážkou, ba naopak 😊. Teším sa na zoznámenie.
Kukowicz M 49 rokov
Muž 49 rokov Banská Bystrica
Minulosť mám vysporiadanu a voľný čas trávim tym ze plavam, bicyklujem sa chodim na prechádzky do prírody, rad idem aj na plaz, alebo niekde sa okúpať ked mám s kym.
chryza29 Ž 61 rokov
Spolocnost muza bez pretvarky a klamstva.
Este pracujem.
Milujem more, pokoj, knihy a rada jazdim autom.
Volny cas travim s vnucatami, alebo sama so sebou.
Trofej17 M 34 rokov
Muž 34 rokov Banská Bystrica
Vášnivý prejav krásnej prírody zo ženou, ktorá je to, čo tak veľmi velmo súrne potrebujem a chcem v objatí vysokých bozkou v tvojom náručí ❤️😘

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 59 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania