amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Bystrica BB

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

emp20 M 56 rokov
Hľadám priateľku, po vzájomnom spoznaní sa aj trvalý vzťah. Mám vysporiadanú minulosť, pracujem, som finančne zabezpečený. Vo voľnom čase sa venujem svojim záľubám - šport, turistika, cestovanie.
mirecbb M 47 rokov
Muž 47 rokov Banská Bystrica
som abstinent nefačiar pohodak povahou tolerantny som sam sebou mam viac dobrych vastnosti ako tych zlych hladam zenu ktora ma take vlasnosti a povahu ako mam ja
Milano410 M 38 rokov
Muž 38 rokov Banská Bystrica
Hľadám si vážnu známosť. Mam rad prírodu bicykel. Budem rad ak tu spoznám nejakú sympatickú ženu a casom sa spolu aj stretneme. Človek by mal skúsiť každú možnosť a zoznamka je jedna nou.
Vazal M 70 rokov
Priatelstvo, ktoré ak dojde k obojstrannej vzájomnej náklonnosť vážna znamost, hľadám ženu nefajčiarsku s vysporiadanou minulosťou, najlepšie z okolia Banskej Bystrice
Matej282 M 35 rokov
sport, zvierata, pracujem, bez problemov a starosti s minulostou, slobodny ktory hlada starsiu koli rozumu a zabave. Zena musi byt starsia co sa o seba rada stara a necha sa muzom rozmaznavat pretoze taku hladam.

Ak hladas mladsieho bez starosti co je teraz popularne a moderne budem rad. Musim v sebe ale citit ze chces mladsieho ktoremu sa oddas bez predsudkov.
Zuzulka152 Ž 68 rokov
Hľadám priateľa "do dažďa". Zaujíma ma dobrý film, kniha, mám rada rozhovory. Prechádzky v prírode aj v historických exteriéroch sú mojím potešením. Cestovanie je moja vášeň.
Denisa8 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Banská Bystrica
Ahoj.
Rada by som spoznala sympatického muža, s ktorým by sme si dokázali navzájom spríjemniť spoločné chvíle. Niekoho, kto by sa stal mojou chýbajúcou polovičkou.
Si milý, úprimný, nekonfliktný? ...rada sa s Tebou zoznámim.
Viac sa o mne dozvieš v súkromnej správe.
Wolfgang20 Ž 49 rokov
Samota je zlá. Priateĺ, ktorý je oporou v dobrom aj v zlom, v chorobe aj v starobe. Mám rada prírodu a všetku prácu v nej kde aj relaxujem. Rada cestujem.
TuristaMino M 39 rokov
Hladam spoločnosť do prírody, na turistiku, sem tam do kina, zatial nič vážne nehladám len parťáčku na výlety ,na nejaké posedenie a rozhovory. Ale čas možno ukáže
ramona2 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Banská Bystrica
Som rada v spoločnosti múdrych a inteligentných ľudí.
Svoj voľný čas trávim aktívne: práca,šport,kultúra.
Je veľmi pravdepodobné, že osobám bez foto nebudem odpovedať.
Som ateista. Zvieratá nemám žiadne.
Pastelka22 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Banská Bystrica
Hľadám fajn muža ktorý mu bude oporou s ktorým sa budem veľa smiať . Mám rada prírodu, veľmi si vážim úprimnosť a nenávidím klamstvo lož má krátke nohy
elaol Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Banská Bystrica
hladam priatela uprimneho velmi rada chodim von do prirody mam rada dlhe prechadzky v prirode a mam rada zveratka mam aj psikov aj macky doma rada chodim este von do hory na prechadzky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania