amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Bystrica BB

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Lensilka1 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Banská Bystrica
Ahoj.. Som na dôchodku, pracujem, pokiaľ sa dá. Som dlho sama. Tak skúsim tu, hľadať dobrého nefajčiara katolíka, ktorý praktizuje vieru a žije pravými hodnotami. Verného, pracovitého.. Všestranných záujmov. Zájdem na kávu, do kina, divadla... Na športy nemám čas, som domácky typ. Rada cestujem poznávame učím sa nové veci. Mám rada kvety, čokoládu Teším sa z maličkosti, samej to však nejde.
Valenciana Ž 47 rokov
Skutočná láska je dopĺňanie, takže partner, ktorého si vyberieme, by mal mať vlastnosti, ktoré nám chýbajú. Ak sú obaja odhodlaní pomáhať tomu druhému rásť, budeme brať búrlivé obdobia akéhokoľvek vzťahu ako príležitosti na vzájomný rast.
To je dôvod, prečo je pre nás ten pravý nielen ten, kto nás akceptuje, ale aj ten, ktorý nás prinúti rozvinúť náš maximálny potenciál v tomto živote ....
Golem7777 M 46 rokov
Muž 46 rokov Banská Bystrica
Hľadám ženu, som veľmi veľký chlap, mam rad nežnosti, nemusíš byť pekná, ale dobrá, som fajčiar, no nepijem, len veľmi príležitostne
Mam radšej plnšie zeny
Switch84 M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Hľadám ženy na vsetko. Vsak všetko je vždy možné, len treba chciet. Na žene ma najviac zaujímajú oči, postava, vek, deti nie sú žiadna prekazka.
Lukkkky M 19 rokov
Som mladý chalan, ktorý je niekedy s hlavou v oblakoch a niekedy zas s nohami na zemi, úprimne sem som sa dostal len zo zvedavosti a ak má chceš spoznať, tak mi napíš.
tina23 Ž 73 rokov
Hľadám nekonfliktného veselého partnera nealkoholika s vysporiadanou minulosťou. Mám rada prírodu, bicykel, hudbu, tanec, počítač, smiech. Zvieratko nemám.
ibanez123 M 53 rokov
Muž 53 rokov Banská Bystrica
...skúsiť, poslať, možno sa podarí. Čo dá chémia, možnosť sympatia, verím že sa podarí. Chcem skúsiť to čo som stratil a bolí to. Miloval som, prišiel som o to...
OnlyOneLover M 30 rokov
... kohokoľvek s kým si budem mať čo povedať, spoločnosť ktorá bude dávať zmysel a bude nenútená - zmyselná.
... úprimnosť, pochopenie a nežnosti.
... pracujem a žijem pre to.
... príroda, rodina, vzdelávanie a kulinárstvo.
... pracujem na tom a uzatváram niektoré kapitoly.
Samo888 M 18 rokov
Dievča na spoznanie, písanie si, športujem, cvičím, nefajčím, nepijem, mohlo by sa nájsť nejaké normálne dievča na spoznanie a časom viac.
Holas12 M 19 rokov
Muž 19 rokov Banská Bystrica
Ahojte, hľadam si baby, ktoré su za všetku srandu 🤪 Vyzerám dosť mlado, ale nebojte, 18 už som mal a to je hlavné, som za každú srandu, ktorú chcete rad sa zabavim 🤪
Majaxx85 Ž 65 rokov
Akú známosť hľadám? Takú, ktorá príde sama od seba... myslím tým, ak si pri prvom stretnutí padneme do oka.... už sa to môže vyvíjať len jedným smerom... možno minimálne nájsť dobrého priateľa.
Ivka2411 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Banská Bystrica
Hľadám sympatického muža, len z blízkeho okolia,
s ktorým by som s radosťou zdieľala svoj život.
Mám vysporiadanú minulosť.
Voľný čas - nakupovanie, wellnes, leto, záhrada, bowling, hudba, kino....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania