amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Banská Bystrica BB

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

marakuja Ž 49 rokov
sympaticky a pohodovy muz
so zmyslom pre rodinu, rad chodi do prirody, ma rad knihy,kino,cestovanie,
sport aj v lete aj v zime, pozitivny vztah k psikom
Henani Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Banská Bystrica
Hladam priatela. Učím sa slovenský jazyk a pracujem. Milujem prírodu, hudbu, šport, zvieratá. Som slovanka z severného Kaukazu (Rusko). Veselý, pokojný, nemám rád hádky.
1seriozny M 63 rokov
Som nezadaný muž serióznej, vyrovnanej povahy so všestrannými záujmami. Na trvalý vzťah hľadám svoj proťajšok - nezadanú zodpovenú ženu - nefajčiarku s pár kg navyše. Viac o mne mailom alebo pri osobnom stretnutí.
Dana48 Ž 48 rokov
Hladam priateľa na kávu, pracujem, mám rada prirodu. Uvidime čo prinesie čas. Zatial nechcem vážny vzťah ale dobrého kamarata na ktorého sa môžem obrátiť
zelena13 M 65 rokov
Hladam mile stihle ziena, hladam ciste seriozne vnutro. Zijem sam v okrajovej casti mesta. Mam rad klud, pohodu, prirodu, sport, dobru hudbu, rad varim... prace v zahrade. Nemam rad bordel...... Chodim na kulturne podujatie, na turistiku, ale viem prispôsobit svoj spôsob zitia k priatelke, aby bola spokojnost z oboch stran.... Je tu taka?.... Ak ano, splnim jej zelanie, pre pohodove a krasne zitie vo dvojici....
Lenka92 Ž 42 rokov
Hľadám priateľstvo, časom možno viac... Som úprimná a priama, pracujem. Páči sa mi romantika. Rada chodím čerpať energiu do prírody, rada bicyklujem. Zvieratko nemám. A ostatné si už napíšeme, ak budú sympatie 😊.
FARMA4711 M 43 rokov
Hľadám vážnu známosť, mám rád poriadok a čistotu, prírodu, zvieratá, práca okolo domu, som slobodný, bez detí, abstinent, bez záväzkov, žiť jeden pre druhého
Medena6 Ž 54 rokov
Rada by som spoznala zodpovedného muža, ktorému nevadí úprimnosť, má rád humor a vo veciach jasno. Som spoločenská, veselej povahy.
Rada spoznávam atmosféru nových miest, udalostí. Čas trávim aktívnym oddychom v prírode, alebo sa s niečím babrem, no posedim aj pri káve v záhrade. Záľub je veľa, ale vždy prevažuje tá posledná 😊.
Lorinn M 47 rokov
Muž 47 rokov Banská Bystrica
Rád by som spoznal úprimnú a vernú ženu so zmyslom pre zodpovednosť, ktorá hľadá podrobného partnera. Mám rád leto, slnko, prírodu, horskú cyklistiku, zvieratká...
Hii Ž 22 rokov
Hľadám normálneho a trpezlivého človeka na spoločné chvíle, možno časom aj na vážny vzťah - ideálne niekto do 25 rokov. Mám rada turistiku, čítanie kníh, prírodu, cvičenie.
tomas2701 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Banská Bystrica
Hľadám ani neviem čo takto napísať..... mám 48.. vyzerám dobre.. a hľadám naozaj spriaznenú priateľku do života... dosť som sa sklamala.. hľadám veľmi blízku kamarátku.. aj spolužitie do budúcna.. ak by si chcela o mne vedieť viac ... napíš
Acor M 41 rokov
Rád spoznám príjemnú ženu, s ktorou by som mohol zažiť v živote ešte pekné chvíle. Pracujem v zahraničí a rád by som sa pri návrate domov tešil nielen na moje dcéry, ale aj na príjemnú dámsku spoločnosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania