amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 26 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Parcel M 50 rokov
Hľadám priateľstvo, porozumenie vzájomnú podporu, dôveru. Proste ženu pre všetky chvíle čo život prináša.. najlepšie stredoslovenský región nie je však podmienka
Evita76 Ž 46 rokov
Som veselá, priama a dobrosrdečná. Neznášam klamárov.
Mám rada wellness, sauna, plávanie, jóga.
Cestovanie je moje hobby. Hľadám niekoho kto bude zdielať moje záujmi.
Futercik M 27 rokov
Muž 27 rokov Banská Bystrica
Som dobry chlapeček Volný čas travim v praci to je smutné Mam rad šport beh ližovanie behanie karate potom mam rad počuvanie hudby všetko čo sa da pocuť
Jankovicovic M 58 rokov
Ahojte,
rozhodol som sa hľadať šťastie na zoznamke. Hľadám skromnú ,sympatickú žienku. Som slobodný, bez záväzkov. Moje záľuby sú príroda, šport, hudba práca v záhrade.
mapal M 50 rokov
V podstate hladam nezavazny rozhovor....niekoho prijemneho, co vie odpovedat vetami a nie jednoslovne. Nestitim sa ziadnej temy, hlavne nech je rozhovor plynuly
igoreny M 60 rokov
Muž 60 rokov Banská Bystrica
Hladam zenu, vazny vztah, mam rad prirodu, turistiku, v zimu bezky, cez leto bicikel, hudbu, fotografovanie, mam rad rybicky, akvarko. Pracujem v zdravotnictve.
maros2486 M 58 rokov
Hľadám niekoho normálneho, t. j. slovo platí, neklamem a nepodvádzam... Pracujem, poľujem, rybárčim, chodím po horách. Mám rád všetko živé a minulosť neriešim. A - asi to tu treba aj inak - chýba mi sex. Som 4 roky sám - opustený "životnou láskou" a v idiotskom očakávaní. Po strate ideálov o druhu "žena" hľadám niekoho, kto mi ich pomôže opäť nájsť. NEMÁM záujem o staré mamy so záľubou - varenie, pečenie, vnúčatá a misionár v stredu po večeri. Zvažujem svojho posledného potomka (čas sa mi kráti) s bytosťou, pre ktorú sa oplatí žiť a keď raz povie "ľúbim ťa" - vydrží to dlhšie, ako po prvý problém!!! POPROSÍM ČÍTAŤ S POROZUMENÍM...A VŠETKO :-)
Silv Ž 50 rokov
Uprimneho človeka, oplatiť to viem patrične.
Pracujem, som slobodná, rada športujem, aj chodím na kultúru.
Tiez priatelsku osobu, ktora je komunikativna, ochotna
tomas8968 M 28 rokov
Rád by som spoznál v týchto časoch milú, príjemnú zábavnú a hlavne pozitívne naladenú osobu.. Pracujem skoro každý pracovný deň. Mam psa, rybičky, spevavé vtáky. Rád poviem o sebe v viac v súkromnej správe.
PatoAmbrus M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Ja hladam niekoho na normalny vztah. Ziadne sproste ulety a chvilkove veci.
Dufam ze je tu niaka zienka s Banskej Bystrice co si ma vezme do parady :D
Raynor M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Ahojte,
volám sa Lukáš, som z Banskej Bystrice a hľadám si priateľku z blízkeho okolia na spoločnú cestu životom. Stačí napísať, nehanbi sa, nehryziem. Teraz v tejto situácii trávim voľný čas doma a chcem to zmeniť.
MarcJacobs Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Banská Bystrica
Ahoj, mam rada knihy, fotografovanie, prirodu, sport a najradsej travim cas s mojim synom 😉 Som slobodna, bez zavazkov🙂 Rada spoznam prijemneho, sympatickeho kamarata...

1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 40 55 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania