amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

karolinka18 Ž 27 rokov
Žena 27 rokov Banská Bystrica
Milujem prírodu a turistiku, mám doma 3 psíkov a pracujem ako sociálna pracovníčka. Rada spoznávam nových ľudí. Chcela by som sa zoznámiť s niekým kto bude úprimný a bude mať rovnaké hodnoty v živote ako ja.
Konrad27 M 52 rokov
Hľadam príjemnú, charizmatickú, zrelú ženu na všetko pekné a na krásny vzťah. Žijem oddelene. Mám dospelé deti, som bez záväzkov. Rád cestujem, mám rád šport. Som živnostník.
davit1121 M 42 rokov
Zaluby: hudba sport filmy volny cas: oddych lustenie kvizov prechadzka. Dovolenky ziadne Praca: operator vyroby zvierata: pes hladam: vaznu znamost priatelku zenu damu do 30 rokov sympaticku milu slobodnu
tomuna Ž 58 rokov
Pracujem v zdravotníctve, rada zbieram hríby, bylinky, odpočívam pri mori, chodím na výlety a v dvojici je to veselšie, preto hľadám priateľa s podobnými záujmami do 60 rokov,neunaveného životom, otvorenej povahy.
RoboMurgas M 57 rokov
Muž 57 rokov Banská Bystrica
Rad chodím na výlety s auto karavanom a na motorovom člne,bycykel,lyže občas,domáce práce podľa chuti.
Živnostník podnikám stavbarina .
Mám mačičky.
Rád by som stretol normálnu a sympatickú ženu ,na výlety a spoznávanie čo život prinesie.
Deti sú už 25r a 28r.
Maria4567 Ž 65 rokov
Mám rada folklór, čítanie, cestovanie,prácu v zahrade.Som už na dôchodku. Mám stredoškolské vzdelanie. Bývam v rodinnom dome. Mám doma kocúra.
Rada by som spoznala osobu rovnakých alebo podobných záujmov.
lumik19 M 43 rokov
vo volnom case rad oddychujem alebo sportujem, citam casopisy alebo pozeram TV,
rad by som si nasiel vazny vztah, ktory by nas obidvoch naplnal pokojom a radostou
Dronussmile M 35 rokov
Slobodný mladý muž ktorí hľadá vážnu známosť, slobodnú mamičku na spoločný život.
Rád chodím do prírody na túry k vode more jazerá atď..
Cestovanie, spoznávanie, záhradkárstvo,...
Fajnovy M 20 rokov
Volam sa Patrik mam 18 rokov som z Okresu BR a Hladam na zoznamenie normalnu babu ktora stojí o vazny vztah :)chcem tym povedat ze nepotrebujem babu ktora nestoji zato ktora nechce proste vstah hladam tu proste normalnu babu so stihlou postavou ! :)
Wikie Ž 41 rokov
Rada spoznáme zrelého sympatického muža vo veku 40-50 rokov na príjemné trávenie spoločných chvíľ, po vzájomných sympatiách i na vážny vzťah, ktorý by mal byť založený na láske, dôvere, rešpekte a porozumení. Som samostatná žena, ktorá hľadá partnera, ktorý vie, čo chce od života.
belka22 Ž 61 rokov
Slobodná, bezdetná vraj sympatická by rada spoznala spriaznenú dušu na potulky Slovenskom i zahraničím.Snažím sa byť zodpovedná. Mám rada prírodu. Zbožňujem Slovenskú krásu, ale obohacuje ma aj zahraničná príroda i kultúra. Ešte pracujem /mám kanceláriu/. Ďakujem, že sa ozveš.
Roman277 M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Bystrica
Hľadám stratený pocit ktorému sa hovorí milovať, chcel by som si nájsť partnerku ktorej by som mohol ukázať všetko pekne čo prináša spoločná cesta životom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania