amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Pali1977 M 45 rokov
Hľadám stabilný a dlhodobý vzťah, založený na obojstrannej dôvere a porozumení. Vzťah v ktorom si vie jeden na druhého vyhradiť čas. Spolu tráviť voľné chvíle či už rozprávaním, pozeraním filmu alebo prechádzkou v prírode.
Turek0321 M 44 rokov
Muž 44 rokov Banská Bystrica
Hľadám si milú príjemnú babu na vážny vzťah. Túžim si založiť rodinu. Moje záľuby rad si prečítam dobrú knihu pozriem dobrý film. Deti u partnerky mi nevadia
Janos007 M 66 rokov
Hladam mile ziena, pre spoluzitie... postavou stihla, alebo priemerna. Nemusi to byt modelka, ani krasavica, ale moze byt,...skratka zena do domacnosti, verna, ta, co vie co chce.. Hlavne hladam krasne ciste vnutro, ktore by som citil len ja a ona... To co hladam, to aj mam a aj ti to dam.... Byvam sam v okrajovej casti mesta. Som na dôchodku. Mam rad prirodu, sport, turistiku, dobru hudbu, prace v zahrade a okolo domu. Rad varim. Viac v spravach.... Foto na meil...
JohnCenaWWE M 36 rokov
Muž 36 rokov Banská Bystrica
Hľadám svoju polovičku, ktorá mi neublíži, hľadám lásku na celý život, láska je ten najkrajší dar čo človek môže dať, ešte krajší dostať. Dvom sa vždy kráča ľahšie.
Mates83 M 39 rokov
Myslím to vážne.
Hľadám vážny vzťah.
Svoju prácu mám rad a baví ma ale svoj voľný čas si vážim.
Voľný čas trávim s rodinou.
Záľuby- hudba, foto, príroda
Stredoslovak55 M 67 rokov
Hľadám vážnu známosť (do 65 rokov) do dlhodobého vzťahu pre príjemné spolužitie na dôchodku. Moja budúca partnerka by mala byť skôr štíhla, nefajčiarka, nad 162 cm, rodinne založená. Som zabezpečený, domáceho typu a uprednostňujem letné aktivity (plávanie, rekreačná turistika, záhradka).
Lunalana Ž 25 rokov
Tak, hľadám niekoho kto má rovnaké alebo ešte lepšie hodnoty ako ja. Dobrého človeka.
Výzor nieje dôležitý.
Niekoho kto má rád hudbu a aj prírodu.
Niekoho kto uvažuje reálne a nežije mimorealitné životy.
Banská Bystrica bližšie okolie.
Veve0891 Ž 42 rokov
Hľadám človeka ktorý bude úprimný. Do vzťahu prinesiem pokoj lasku. Pracujem. Milujem hory turistiku lyžovanie. Zvieratko nemám. Minulosť mám už dávno vysporiadanú.
Romi81 M 46 rokov
Som slobodný 46 ročný chlap a hľadám si dobrú kamarátku na trávenie voľného času a neskôr možno aj viac. Vo voľnom čase rád chodím do prírody a v lete bicyklujem.
Janik300 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Mám rád prírodu a kuchyňu myslím že niesom sám skym to budem môcť zdieľať a jasné že si tiež rád aj zamakam na sebe ale zas večer patrí na to aby sme za tým dňom urobili krásnu bodku
Minomuzikant M 26 rokov
Muž 26 rokov Banská Bystrica
Som slobodný chalan a hľadám lásku (tú pravú) deti nie sú žiadna prekážka...
Hľadám spriaznenú dušu ktorá ma bude ľúbiť takého aký som....
Moje záľuby sú hudba, šport, príroda...
Janodebnar M 59 rokov
Ahojte hľadám priateľku z dobrým srdcom. Robím v Harmanci a bývam Banskej Bystrici, mám 3 deti a ženu nemám tak by som chcel nájsť tú pravú ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 54 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania