amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žarnovica ZC

Ste v Žarnovici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽarnovica

mrtak M 45 rokov
zamestnany, sport tenis lyzovanie, plavanie, hory, more, partnerka 35 az 45 rokov, bezdetna, vyska od 165 cm do 175cm, minulost vysporiadana, vztah otvoreny,
bobula55 Ž 55 rokov
Hladam vzdelaneho sympataka na seriozny a vazny vztah do 58rokov. Mal by byt zodpovedny, charakterny, prijemny a laskavy. Vo dvojici sa lepsie zije. Najdeme sa?
Luky2727 M 31 rokov
Muž 31 rokov Žarnovica
Vzťah vážny, ktorý má zmysel pre obe strany, nie iba pre jedného .. rád chodím na prechádzku do prírody, keď mám voľno, rád sa zabávam, ale iba spoločnosti partnerky
jozef158 M 65 rokov
Muž 65 rokov Žarnovica
Hľadám to isté, čo som ja, úprimnú, čestnú, dámu.
Som zabezpečený .. mám ešte prácu ako dôchodca...
Mám vnúčence, ale uz aj tie majú svoje hoby...
Tak čo, bolo by pekné, ak boh dá, super dámu.
Dimoski M 34 rokov
Muž 34 rokov Žarnovica
Potrebujem slobodné dievča na vzťah, pracujem tu a mohli by sme sa dobre zabaviť, inak neviem čo viac napísať, kto má záujem, napíšte mi.
Matejkoo M 22 rokov
Muž 22 rokov Žarnovica
Chcel by som sa zoznámiť z normálnou babou vo veku od 20 do 30 rokov. Najprv len písanie a čas ukáže viacej. Hlavné je, aby sme si rozumeli a mali radi jeden druhého 😃😃
luda123456789 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Žarnovica
Hladám kamaráta, s ktorým by som si porozumela a bude ma brať takú, aká som. Som už na dôchodku. Zviera nemám. Voľný čas trávim vychádzkami v prirode a cez leto s vnučkami. Keď sa dá, tak cez leto sa chodím kúpať.
Dusan700 M 66 rokov
Muž 66 rokov Žarnovica
Touto cestou si hladám kamarátku, časom i viac, od 55 do 63 rokou, som finančne zabespečený, minulosť vysporiadaná, pracujem. Medzi moje záluby patria, záhrada, kvietky, welnes, more, prírodu atd. Samota je zlá.
Morfeuss M 40 rokov
Hľadám úprimnú a vernú ženu. Mám 8 ročného syna a veľkého psa. Radi navštevujeme Slovenské hrady zámky. Ak chceš vedieť niečo viac, stačí napísať a dozvieš sa.
Pohronec M 56 rokov
Muž 56 rokov Žarnovica
Hľadám vážny vzťah. Úprimnosť si cením nadovšetko. Neznášam falošnosť a klamstvo. Do vzťahu prinášam otvorenosť a čestnosť. Mám rád prírodu, prechádzky, mám vysporiadanú minulosť.
Janko217 M 38 rokov
Na zaciatok hladam priatelstvo a cosom aj vazny vztah, zalezi to od okolnostie. UZ pracujem. Mam rad prirodu, priatelov, zabavu ako aj zvierata. Som spolocensky typ.
Rybka15 Ž 49 rokov
Ahoj. Touto cestou hladam spriaznenú dušu. Niekoho kto chce voľné chvíľky tráviť s niekým s ktorým máme podobné záujmy. Ja rada chodím do prirody. Mám rada zmrzlinu, leto a samozrejme aj len tak polenošiť. Budem rada keď sa ozveš

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania