amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žarnovica ZC

Ste v Žarnovici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽarnovica

Morfeuss M 39 rokov
Hľadám úprimnú a vernú ženu. Mám 8 ročného syna a veľkého psa. Radi navštevujeme Slovenské hrady zámky. Ak chceš vedieť niečo viac, stačí napísať a dozvieš sa.
Kassandra5 Ž 53 rokov
Odpovede na otázky :
... vážnu s úsmevom na perách :)
... samu seba, svoju výnimočnosť a unikátnosť - tak ako každý jeden z nás :)
... ani jedno :)
... pestrofarebne :)
... minulosť vysporiadaná, "Carpe diem":)
Pohronec M 56 rokov
Muž 56 rokov Žarnovica
Hľadám vážny vzťah. Úprimnosť si cením nadovšetko. Neznášam falošnosť a klamstvo. Do vzťahu prinášam otvorenosť a čestnosť. Mám rád prírodu, prechádzky, mám vysporiadanú minulosť.
Janko217 M 37 rokov
Na zaciatok hladam priatelstvo a cosom aj vazny vztah, zalezi to od okolnostie. UZ pracujem. Mam rad prirodu, priatelov, zabavu ako aj zvierata. Som spolocensky typ.
Rybka15 Ž 48 rokov
Ahoj. Touto cestou hladam spriaznenú dušu. Niekoho kto chce voľné chvíľky tráviť s niekým s ktorým máme podobné záujmy. Ja rada chodím do prirody. Mám rada zmrzlinu, leto a samozrejme aj len tak polenošiť. Budem rada keď sa ozveš
21021997 M 26 rokov
Muž 26 rokov Žarnovica
Ahoj som Johny, hľadám normálnu babu na spoločné chvíle. Nie som náročný človek, som skôr introvert ako extrovert, takže tak mám rád futbal, ktorý aj hravam pravidelne, tak ak chceš, napíš.
Lubka0123 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Žarnovica
Rada by som stretla úprimného muža, so zmyslom pre humor a zodpovednosť. Som pracovitá, rada sa zasmejem a pobavím. Príroda je mojím koníčkom, bicyklujem, milujem slnečné dni, cestovanie, rodina je mojou prioritou.
Jakub99 M 28 rokov
Muž 28 rokov Žarnovica
Ahoj, som Jakub, mám 27 rokov a pochadzam zo Žarnovice. Mám rád fitness, rýchle autá a všetko čo má rád správny chlap. Som slobodný a bezdetný. Pracujem a mám vysokoškolské vzdelanie ☺️
19559 Ž 55 rokov
Som vdova, minulosť mam vysporiadanu túžim po mužovi svojich snov, mám rada prírodu zvieratá, som empaticka, neznášam klamstvo, mám rada úprimnosť, čaká ma láska?
Deutz M 60 rokov
Hľadám ženu svojich snov. Vek od 45 do 55 rokov, rozvedená alebo slobodná.
Momentálne pracujem ako vodič. S minulosťou som už vysporiadaný. Záľuby: cestovanie, príroda.
Pifik M 53 rokov
Muž 53 rokov Žarnovica
Hľadám priateľku na spoločné potulky prírodou aj na posedenie pri kávičke. Som pracovne dosť vyťažený, pracujem v zahraničí, doma som cez víkend a cez dovolenku.
acitalz57 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Žarnovica
Som úplne obyčajná žena a hľadám kamaráta na spoločné prechádzky, výlety. Pracujem. Volny čas trávim väčšinou sama, niekedy z deťmi a vnucatmi, sem tam s kamaratkami. Zvieratko nemám no mám ich rada. A, áno, minulosť mám vysporiadanu i keď to není až tak dlho.

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania