amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žarnovica ZC

Ste v Žarnovici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽarnovica

Fevo1976 M 44 rokov
Muž 44 rokov Žarnovica
Hľadám nielen kamarátku na vážny vzťah. Som slobodný, bez záväzkov. Osobnému kontaktu sa nebránim, preto ostatne len osobne. Teším sa, že sa nájdeme?!
sonograf123 M 67 rokov
Pracujem v kúpeloch Sklené Teplice. Hľadám priateľku + čas rozhodne ďalej na trvalý vzťah z okolia Sklených Telpíc a Bánskej Štiavnice. Mám trochu slabosť na žena s kratkymi a čiernymi vlasmi. To je asi všetko. Jožko
gumi67 M 53 rokov
Muž 53 rokov Žarnovica
Som živnostník a hľadám si priateľku, ktorej dám moje srdce a ona mi dá svoje. Keď milujem, tak na 100 percent, ak som milovaný tak milujem na 1000 percent. Mám rád prírodu a psov. Minulosť je už minulosť. Takže asi toľko. Vladimír.
Dusan690 M 50 rokov
Hľadám niečo, kde to zaiskrí. Príjemné chvíle bez záväzkov. Občasné stretnutia, ktoré ale vždy môžu prerásť do niečoho vážnejšieho. Nie však nejaké spolky z rozumu.
Voznican M 53 rokov
Hľadám si vážnu známosť. Do vzťahu prinášam úprimnosť a čestnosť. Voľný čas trávim vo voľnej prírode alebo športovou aktivitou. Mám vysporiadanú minulosť.
Rudozo M 59 rokov
Milú dámu na príjemné chvíle
Možno vážny vzťah
Mam rád prirodu.
Rad chodím na welnes.
Som zábavný milý človek ktorý hľadá príjemnú spoločnost.
Rád ta spoznám
Danka965 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Žarnovica
Pracujem ako opatrovatelka. Hladam partnera spolocenskeho nie uzavreteho. Rada komunikujem smejem sa. Moje zaluby su: praca v zahrade, pestujem kvety, citam knihy, chodim na prechadzky. Rada navstivim dobru restauraciu. Chodim na wellnessy. Rada spoznam partnera len nealkoholika nefajciara a ktory nie je ziarlivy.
Gilo1971 M 48 rokov
Hľadám vážnu známosť ak máš záujem ozvi sa odpíšem každej nehľadám krásu ale dobré srdiečko ktoré by vedelo ešte na starosť milovat toľko o sebe som rodinný typ muža
Levandulka1 Ž 50 rokov
Hľadám priateľa na trávenie spoločných chvíľ. Rada chodím do prírody, občas zájdem do wellnessu a tiež na záhradku trošku zrelaxovať. Moje deti majú svoju rodinku, tak hľadám niekoho aby mi nebolo doma samej smutno.
mastifko M 38 rokov
Muž 38 rokov Žarnovica
Okostuj a nebudeš vedieť odolať... Hobby hudba DVD príroda prechádzky je toho veľa... Však treba sa len opýtať odpoviem každému ďakujem hádam ta nájdem aj keď neverím veľmi tomu
Peter85219 M 50 rokov
Muž 50 rokov Žarnovica
Rád chodím na prechádzky, veľmi rád chodím na hríby. Rád sa zoznamim zo ženou v mojom veku... Budem rád keď mi odpíšeš.Som romantik a phodak. Rád mám zvieratka .
Jancidehevlaha M 35 rokov
Som slovodny chalan co tuzi po rodine mam rad prirodu prechacky dobrich ludi mam rad zvierata a rad by spoznal zenu ktora tuzi po rodine a normalnom zivote. dieta neni prekaskov

1 2 3 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania