amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žarnovica ZC

Ste v Žarnovici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽarnovica

21021997 M 26 rokov
Muž 26 rokov Žarnovica
Ahoj som Johny, hľadám normálnu babu na spoločné chvíle. Nie som náročný človek, som skôr introvert ako extrovert, takže tak mám rád futbal, ktorý aj hravam pravidelne, tak ak chceš, napíš.
Lubka0123 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Žarnovica
Rada by som stretla úprimného muža, so zmyslom pre humor a zodpovednosť. Som pracovitá, rada sa zasmejem a pobavím. Príroda je mojím koníčkom, bicyklujem, milujem slnečné dni, cestovanie, rodina je mojou prioritou.
Coky12 M 54 rokov
Muž 54 rokov Žarnovica
Mám dvoch psíkov. Hľadám ženu na víkendové stretávanie. Pracujem. Zatiaľ len priateľstvo, časom možno viac. Rad chodím na huby do lesa. Rad varím. Nefajčím a alkohol nepijem.
Jakub99 M 27 rokov
Muž 27 rokov Žarnovica
Ahoj, som Jakub, mám 27 rokov a pochadzam zo Žarnovice. Mám rád fitness, rýchle autá a všetko čo má rád správny chlap. Som slobodný a bezdetný. Pracujem a mám vysokoškolské vzdelanie ☺️
123465 M 57 rokov
Ženy nad 50 rokov, bez záväzkov, ktoré by mohli poslať tel číslo a boli by diskrétne, najlepšie by bolo, keby boli zo Žarnovica a okolie, dúfam že sa podari.
Ladislav3105 M 35 rokov
Som pracujúci otec troch detí, ale ku životu mi chýbaš už len ty. Mám rád prírodu, šport a ako inak bez toho to nejde, sex. Pokiaľ to stojí za to. V minulosti som sa sklamal, ale to neznamená, že nechcem žiť naplno a spoznať niečo nové.
19559 Ž 54 rokov
Som vdova, minulosť mam vysporiadanu túžim po mužovi svojich snov, mám rada prírodu zvieratá, som empaticka, neznášam klamstvo, mám rada úprimnosť, čaká ma láska?
Buttman1 M 36 rokov
Uvidíme čo príde... Záleží na vzájomných sympatiach 😉 Voľný čas trávim väčšinou doma s deťmi alebo sa chodíme vyblázniť von 😂Verím že si tu nájdem nejakú priateľku na spoločne strávený čas 😘
Deutz M 60 rokov
Hľadám ženu svojich snov. Vek od 45 do 55 rokov, rozvedená alebo slobodná.
Momentálne pracujem ako vodič. S minulosťou som už vysporiadaný. Záľuby: cestovanie, príroda.
Pifik M 53 rokov
Muž 53 rokov Žarnovica
Hľadám priateľku na spoločné potulky prírodou aj na posedenie pri kávičke. Som pracovne dosť vyťažený, pracujem v zahraničí, doma som cez víkend a cez dovolenku.
acitalz57 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Žarnovica
Som úplne obyčajná žena a hľadám kamaráta na spoločné prechádzky, výlety. Pracujem. Volny čas trávim väčšinou sama, niekedy z deťmi a vnucatmi, sem tam s kamaratkami. Zvieratko nemám no mám ich rada. A, áno, minulosť mám vysporiadanu i keď to není až tak dlho.
michal7553 M 51 rokov
Muž 51 rokov Žarnovica
Hladam niekoho na pisanie. O hocicom. -:)) Ak z toho nieco casom bude, nie som proti. Clovek nikdy nevie -:))
Volny cas travim casto s priatelmi, rad si posedim na kave, mam rad spolocnost, rad cestujem, v lete casto jazdim na biku a v zime na bezkach.

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania