amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žarnovica ZC

Ste v Žarnovici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽarnovica

Matejkoo M 21 rokov
Muž 21 rokov Žarnovica
Chcel by som sa zoznámiť z normálnou babou vo veku od 20 do 30 rokov. Najprv len písanie a čas ukáže viacej. Hlavné je, aby sme si rozumeli a mali radi jeden druhého 😃😃
luda123456789 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Žarnovica
Hladám kamaráta, s ktorým by som si porozumela a bude ma brať takú, aká som. Som už na dôchodku. Zviera nemám. Voľný čas trávim vychádzkami v prirode a cez leto s vnučkami. Keď sa dá, tak cez leto sa chodím kúpať.
Anica33 Ž 52 rokov
Život to zariadil tak, že treba začať odznova. Zanechať minulosť a nájsť šťastie, porozumenie. Najst niekoho, s kým sa opäť dokážem smiať ...
Pracujem v školstve. Mám rada prírodu, turistiku, zaujíma ma história. Rada čítam....
Dusan700 M 66 rokov
Muž 66 rokov Žarnovica
Touto cestou si hladam priatelku, časom i viac, vo veku od 52 do 64 rokov, som sam a samota je zla, už nepracujem, som na dôchodku, koničky priroda, zahrada, v lete kupaliska atd.
Morfeuss M 40 rokov
Hľadám úprimnú a vernú ženu. Mám 8 ročného syna a veľkého psa. Radi navštevujeme Slovenské hrady zámky. Ak chceš vedieť niečo viac, stačí napísať a dozvieš sa.
Kassandra5 Ž 53 rokov
Odpovede na otázky :
... vážnu s úsmevom na perách :)
... samu seba, svoju výnimočnosť a unikátnosť - tak ako každý jeden z nás :)
... ani jedno :)
... pestrofarebne :)
... minulosť vysporiadaná, "Carpe diem":)
Pohronec M 56 rokov
Muž 56 rokov Žarnovica
Hľadám vážny vzťah. Úprimnosť si cením nadovšetko. Neznášam falošnosť a klamstvo. Do vzťahu prinášam otvorenosť a čestnosť. Mám rád prírodu, prechádzky, mám vysporiadanú minulosť.
Janko217 M 37 rokov
Na zaciatok hladam priatelstvo a cosom aj vazny vztah, zalezi to od okolnostie. UZ pracujem. Mam rad prirodu, priatelov, zabavu ako aj zvierata. Som spolocensky typ.
Rybka15 Ž 48 rokov
Ahoj. Touto cestou hladam spriaznenú dušu. Niekoho kto chce voľné chvíľky tráviť s niekým s ktorým máme podobné záujmy. Ja rada chodím do prirody. Mám rada zmrzlinu, leto a samozrejme aj len tak polenošiť. Budem rada keď sa ozveš
21021997 M 27 rokov
Muž 27 rokov Žarnovica
Ahoj som Johny, hľadám normálnu babu na spoločné chvíle. Nie som náročný človek, som skôr introvert ako extrovert, takže tak mám rád futbal, ktorý aj hravam pravidelne, tak ak chceš, napíš.
Lubka0123 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Žarnovica
Rada by som stretla úprimného muža, so zmyslom pre humor a zodpovednosť. Som pracovitá, rada sa zasmejem a pobavím. Príroda je mojím koníčkom, bicyklujem, milujem slnečné dni, cestovanie, rodina je mojou prioritou.
Jakub99 M 28 rokov
Muž 28 rokov Žarnovica
Ahoj, som Jakub, mám 27 rokov a pochadzam zo Žarnovice. Mám rád fitness, rýchle autá a všetko čo má rád správny chlap. Som slobodný a bezdetný. Pracujem a mám vysokoškolské vzdelanie ☺️

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania