amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Veľký Krtíš VK

Ste vo Veľkom Krtíši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Krtíš

Adihou M 53 rokov
Mám 53r. a hľadám vážnu známosť do koča, i do voza, nech má rada humor, spev, turistiku a hlavne nech vie ľúbiť a nesklamať, do vzťahu prinesiem lasku, dôveru a porozumenie jeden druhemu, pracujem ako murár, už psa nemám, lebo umrel, vo voľnom čase turistika, plávanie a mám rád hrady, zámky a jaskyne, to moje hobby a som už rozvedený 2r.
lub1 M 49 rokov
hľadám ženu pre spoločnú cestu životom, som úprimný, tolerantný, pracujem, voľný čas trávim v záhradke, pozriem si dobrý film, mám rád zvieratá, dúfam že ťa nájdem
Maros6911 M 42 rokov
Hladam prijemnu a milu zenu. Ak si mila, prijemna zena a pacim sa ti, mozes sa ozvat. Dieta nie je prekazkou, aj ja mam jedno. Na vzhlade nezalezi, ale na sympatiach ano.
Peter24Peto M 24 rokov
Hľadám nežné humorné a chápave stvorenie pre mňa, nie som moc luxusny a na krásne mi nezáleží, ide o pochopenie dôveru a vzájomnú podporu čo si od života želám
Surda M 59 rokov
Muž 59 rokov Veľký Krtíš
Hľadám dobru priateľku a čas ukáže co bude ďalej. Rad sa motam po lesoch, hlavne keď sú hríby a rad chodím na ryby. Pracujem ako udrzbar a vodar. Rad sa s niekym zoznamim.
nevzdavajuca Ž 57 rokov
Ahoj. Niečo o sebe. Je tomu viac než rok som ovdovela. Manžel mi umrel a ja som ostala sama. Samota ma velmi boli a preto hĺadam kamarata s ktorým by som trávila čas cez volné chvíle. Bývam vo V. Krtíši a do Dudiniec chodím za rodinou. Moji dvaja synovia bývaju v zahraniči. Pracujem ako predavačka v potravinach. Mám rada prírodu a mám tiež psika. Rada uvarím, upečiem a tiež rada urobím kavu pre dvoch. Asi tak v skratke všetko. ĎAKUJEM .
Plachtaa Ž 18 rokov
Hľadám niekoho s kým môžem tráviť svoj voľný čas a s kým si budem dobre rozumieť. Mám veľmi rada mačky a umenie. Dúfam že sa tu nájde niekto s kým sa zoznámim.
Gab84 M 38 rokov
Muž 38 rokov Veľký Krtíš
Ahojte som usmievavý mam dve deti o ktoré sa starám sám sú pre mňa všetko. Minulost vysporiadana. Svoj voľný čas trávim s deťmi mám rád wellness, pobyt v prírode začas aj výlet.
Zany72 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Veľký Krtíš
Hľadám známosť do pohody.
Som zamestnaná.
Rada chodim do prírody, na turistiku.
Mám rada domáce práce, rada čítam.
Som tichšej povahy. Neznášam konflikty, ohováranie
MEL116 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Veľký Krtíš
Hľadám vážnu známosť. Som žena prispôsobivej, milej povahy. Považujem sa za inteligentnú a som poriadkumilovná. Touto cestou hľadám partnera ktorý je aj k sebe náročný. Som žena do koča a do voza.
Majka165 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Veľký Krtíš
Hľadám trvalý vzťah, možno aj motyka vystreli.
Som slušná... 😎 ... Zodpovednosť mi nechýba.. ďakujem.
Tak prosím len nezadany...
Mano5566 M 22 rokov
Hľadám nejakú babu kamku po čase možno niečo viac .. Nechcem na nič tlačiť čas ukáže sám .. mám rad výlety a podobné nerád som na jednom mieste dlho .. 😂😂

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania