amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Veľký Krtíš VK

Ste vo Veľkom Krtíši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Krtíš

Vieraaa Ž 60 rokov
Ahoj hľadám milého úprimného muža, ktorý je tiež láskou sklamaný a ktoreho to uz nebaví samého.Verím že sa najde niekto na spoločnú reč tesim sa ked sa ozves
patb321 M 44 rokov
Muž 44 rokov Veľký Krtíš
Som 44 ročný hetero mlado vyzerajúci muž plný energie ktorý si hľadá kamarátku . No v prípade spoločného súzvuku sa nebránim ani vzťahu. Sexuálna stánka vzťahu je pre mňa dosť dôležitá. Túto formu "hľadania" som zvolil nakoľko som pracovne dosť vyťažený a lovenie po baroch nie je nič pre mňa. Fotku v prípade záujmu pošlem ... svoje súkromie si strážim a nemám chuť ho zdieľať so všetkými. Ako relax mám rád prírodu a turistiku, aj keď sa mu nemôžem venovať toľko ako by som chcel. Ak myslíš žeby si chcela byť mojou kamarátkou, tak kľudne napíš ... veď emancipácia je aj o prvom kroku :-)
man64 M 55 rokov
Som samostatný chlap s vysporiadanou minulosťou, ktorý sa snaží žiť čo najviac v súlade s vesmírnymi zákonmi. Rád by som spoznal ženu, ktorá nekĺže po povrchu a tiež má potrebu hľadať pomyselný zlatý stred. Som nekonfliktný človek a nemám potrebu to meniť...
Marko19319 M 39 rokov
Hľadám práve teba ak si štíha alebo máš pár kíl navyše máš miesto v srdci a hladáš vážnu známosť tak sa mi ozvi. Mám 39r.som slobodný, bezdetný čakám na vašu reakciu. Vo voľnom čase rád plávam, príroda, zvieratá, práca pri dome.
ivan524 M 73 rokov
primeranú, na dôchodku, opravujem gazdovský domček, kde žijem so psíkom. Som vysporiadaný z každým a zo všetkým. Vyrastal som v kopcoch, teraz žijem na doline.
Janina26 Ž 47 rokov
Hladam muza na spolocne vylety, pracujem ako administrativa vo firme, bicyklujem, plavam, turistika, som rozvedena, rada citam, chodim po Slovensku na turistiku, chcela by som partnera na spolocne straveny cas v prirode
Nikopiko721 M 19 rokov
Muž 19 rokov Veľký Krtíš
Som priateľsky pohodový :D...moje hobby sú byciklovanie,fitko, hranie hier moje obľúbené jedlo je hamburger 😂 chodím na strednú školu odbor stavebná :)
Dodikagreen M 39 rokov
Muž 39 rokov Veľký Krtíš
Sloboda je najdolezitejšia vec ktoru máme a nesmieme si ju nechat zobrat. Ked nemas slobodu nemáš nič. Ja si svoju strázim a nedam si ju vziať a ani vymenit
Ivett1111 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Veľký Krtíš
Hľadám milého, úprimného muža, s ktorým by som rada trávila svoj voľný čas,časom možno aj viac, priateľa s ktorým môžem spolu športovať, výlety, prechádzky, Wellnes ale aj spoločné víkendy. Pracujem ako opatrovateľka v Nemecku ale často som aj doma. Som pracovitá, zodpovedná. Hľadám seriózneho, inteligentného muža, som veselej povahy.
Mmaros1234 M 36 rokov
Muž 36 rokov Veľký Krtíš
Hľadám niekoho na zoznámenie. Dúfam že sa niekto nájde. Mám rád šport prechádzky v prírode som rodinný typ a hlavne ten koho hľadám musí mad rád deti keďže mám malú
Csaba1976 M 44 rokov
Hľadám si vážný vzťah. Mám 43 rokov, bývam v okr. VK. Moje záľuby: včelárstvo, záhradkárstvo, a chovaťelstvo. Mám rád prírodu, peknú hudbu, tanec, dobré jedlá, a ešte veľa veci. Som abstinent a nefajčiar.
Csaba76 M 44 rokov
Hľadám si vážný vzťah. Mám 43 rokov, bývam v okr. VK. Moje záluby: včelárstvo, záhradkárstvo,chovateľstvo. Mám rád prírodu, peknú hudbu, tanec, dobré jedlá a ešte veľa veci. Som abstinent a nefajčiar.

1 2 3 4 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania