amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Veľký Krtíš VK

Ste vo Veľkom Krtíši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Krtíš

TomasKn M 24 rokov
Na momenty, ktore nam sprijemnia život, aby sme si rozumeli, travili spoločne čas.
Chcem priniesť lásku, vášeň, šťastie
Pracujuci
Venujem sa umeniu, bavi ma cestovanie, hudba, adrenalin
Gotya46 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Veľký Krtíš
Priateľa na chvíle pekne - všedné... a zdieľať všetko čo život prinesie.
V tejto uponáhľanej dobe... Ktovie?🤔 kde tá moja polovička je...
75Hanka Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Veľký Krtíš
Pracujem, dve dospelé deti. Mám rada turistiku, prírodu, záhradku, rada sa zabávam, tancujem.
Hľadám partnera s podobnými zalubami, veselého, šarmantného, milujuceho, pracovitého.
Stanislav10 M 55 rokov
Hľadám si vážnu známosť, rád varím, chodím na prechádzky, šport... som rozvedený, detí mám dospele, bývam zo synom v dvojizbovom byte, budem rád, keď sa mi nejaká ozve
Jurkoo99 M 25 rokov
Muž 25 rokov Veľký Krtíš
Ahoj, volám sa Juraj a hľadám možno práve teba! :) Som slušný a pracujúci chalan, ktorý potrebuje nájsť oporu v žene. Som slobodný, bývam sám a som otvorený všetkým možnostiam. Ak som ťa zaujal, neváhal mi napísať, na veku mi nezáleží :*
Mexes07 M 41 rokov
Muž 41 rokov Veľký Krtíš
Hľadám niečo nezáväzné nateraz. Rád športujem a rád si pozriem dobrý film. Pozerám sa na veci pozitívne a mám rád ľudí so zmyslom pre humor, ktorý sa neboja byť sám sebou😉
Dogman M 48 rokov
Muž 48 rokov Veľký Krtíš
Čo hľadám? Určite ženu, úplne obyčajnú, milú, chápavú, ktorá vie urobiť aj kompromisy. Ja sa tiež rád prispôsobím, budem rešpektovať toho druhého. Rád plávam, bicyklujem, turistika mi tiež nieje cudzia, rád chodím na huby. Momentálne nemám zvieratko, mal som psa, niekedy by som ešte chcel mať.
Lubomir561987 M 37 rokov
Muž 37 rokov Veľký Krtíš
Hľadám milú žienku, ktorá dokáže ozaj ľúbiť takého, aký som, vek od 30-38. Mam rad prechádzky v prírode, ak mi to praca dovoľuje. Budem veľmi rad, ak sa niekto taky nájde.
Golf1900 M 43 rokov
Muž 43 rokov Veľký Krtíš
Hľadám kamošku alebo priateľku??? Pracujem v zdravotníctve. Mám rád spoločenský život, turistiku, kultúru, koncerty, divadlo, prechadzky, šport, rád počúvam hudbu a milujem deti. A minulosť mám vysporiadanú 🙂
Bocaccio M 49 rokov
Som realista, snažím sa s minulosťou zmierniť. Som z generácie, ktorá vyrástla za sladké a rozprávkové sľuby predošlej éry, ale západná demokrácia nás naučil inak bojovať na ceste zvaný život.
Preto, ako viacerí z našej generácie, moja profesia sa stala príčinou rozvodu. Dve dcérky sú už plnoleté, majú svoje vlastné cesty a ja sa snažím byť im oporou.
Len tá samota, tá občas bolí....
Favoritnar M 63 rokov
Hľadám vážnu známosť, som už na dôchodku vo voľnom čase sa venujem prácam okolo domu, niekedy svojmu koníčku či svojmu milačkovi psovi. Minulosť mám vysporiadanú. Čo v mojom veku môžem do vzťahu doniesť. Nehľadám bohatstvo či krásu, ale porozumenie, pochopenie, toleranciu a to ponúkam do vzťahu aj ja, samota je niekedy zlá. Zalial na úvod asi toľko.
ivan1130 M 35 rokov
Hľadám známosť na zoznámenie alebo niečo iné. som športový tým. rad mám šport a venujem sa aj športu a keď chceš vedieť viac tak napíš a dozvieš sa .

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania