amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Veľký Krtíš VK

Ste vo Veľkom Krtíši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Krtíš

Lubomir561987 M 36 rokov
Muž 36 rokov Veľký Krtíš
Hľadám milú žienku, ktorá dokáže ozaj ľúbiť takého, aký som, vek od 30-38. Mam rad prechádzky v prírode, ak mi to praca dovoľuje. Budem veľmi rad, ak sa niekto taky nájde.
Golf1900 M 43 rokov
Muž 43 rokov Veľký Krtíš
Hľadám kamošku alebo priateľku??? Pracujem v zdravotníctve. Mám rád spoločenský život, turistiku, kultúru, koncerty, divadlo, prechadzky, šport, rád počúvam hudbu a milujem deti. A minulosť mám vysporiadanú 🙂
Bocaccio M 48 rokov
Som realista, snažím sa s minulosťou zmierniť. Som z generácie, ktorá vyrástla za sladké a rozprávkové sľuby predošlej éry, ale západná demokrácia nás naučil inak bojovať na ceste zvaný život.
Preto, ako viacerí z našej generácie, moja profesia sa stala príčinou rozvodu. Dve dcérky sú už plnoleté, majú svoje vlastné cesty a ja sa snažím byť im oporou.
Len tá samota, tá občas bolí....
evelynka243 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Veľký Krtíš
Ahoj, som slobodná mama pomaly s dvoma deťmi. Mám 31 rokov a hľadám chlapa na vážny vzťah. Vek chlapa 33 - 35 rokov. Najlepšie okolie Veľký Krtíš, môže byť aj Zvolen. Ak by mal niekto záujem a deti niesu problém, môžte písať na mesenger.
Favoritnar M 63 rokov
Hľadám vážnu známosť, som už na dôchodku vo voľnom čase sa venujem prácam okolo domu, niekedy svojmu koníčku či svojmu milačkovi psovi. Minulosť mám vysporiadanú. Čo v mojom veku môžem do vzťahu doniesť. Nehľadám bohatstvo či krásu, ale porozumenie, pochopenie, toleranciu a to ponúkam do vzťahu aj ja, samota je niekedy zlá. Zalial na úvod asi toľko.
ivan1130 M 35 rokov
Hľadám známosť na zoznámenie alebo niečo iné. som športový tým. rad mám šport a venujem sa aj športu a keď chceš vedieť viac tak napíš a dozvieš sa .
Piatrik33 M 33 rokov
Muž 33 rokov Veľký Krtíš
Ismerkedés céljából vagyok itt. Kedves, megértő srác vagyok. Aki meg akar ismerni,az bátran írjon. Köszönöm. Szeretem a humort,szeretek dolgozni, segíteni másoknak.
KristianKiki35 M 36 rokov
Ahoj, hľadám sympatickú babu, ktorá má zmysel pre humor a je úprimná. Som normálny, zodpovedný chlap so zmyslom pre humor a citom pre vážne veci. Mám rád turistiku a rôzne športy. Žijem sám, na minulosť už nemyslím, pozerám do budúcnosti 😊
volo123 M 57 rokov
Muž 57 rokov Veľký Krtíš
priateľku, ktorá je veselá, rada a griluje. Chodím strašne rád na huby.
viem variť skoro všetko, okrem knedlíkov.
Rád chodím na kúpalisko, ale nerád sa opaľujem.
Som fajčiar.
Mám stálu prácu.
edeak M 32 rokov
Muž 32 rokov Veľký Krtíš
Mam 31 rokov, som zamestnanty a pracujem ako programator. Pracujem na vlastnu zivnost.
Hladam dlhodoby vztah, zenu ktora ma rada klud a s ktorou by som zdielal zaujmi, mal sa o com pobavit, atd.
Rori85 M 39 rokov
Muž 39 rokov Veľký Krtíš
Hľadám milú a zábavnú babenku. Som príjemný spoločník, mam rad turistiku, prírodu,, zvieratká. Rad si pozriem dobrý film, vypočujem hudbu. Ak som ťa zaujal, budem rád, keď sa ozveš.
Peter786 M 27 rokov
Muž 27 rokov Veľký Krtíš
Ahoj som Peto mam 27. Moje zalubi su fitko, bojove sporty a turistika. Hladam zenu na spolocne chvile a mozno nieco viac 😊, viac uz v samotnom chate. Minulost mam vysporiadanu.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania