amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Banská Bystrica BB

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Banskej Bystrici.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

JakubStolar M 22 rokov
Muž 22 rokov Banská Bystrica
Čaute hľadám kamošku ma dlhé chvíľu, s ktorou by som sa vedel porozprávať a zabaviť. Moja záľuba je fotografovanie. Fotím väčšinou kamarátky ako hobby ale chcel by som sa tomu venovať aj profesionálne. Tak ak mate chuť povedať neváhajte.
Kobietka2023 Ž 41 rokov
Ahoj, hľadám zatiaľ muža(slobodného, alebo vdovca) na priateľstvo, nie vážny vzťah, spoločné rozhovory, prechádzky, čas ukáže či priateľstvo posunieme na vyšší level. :) Minulosť mám vysporiadanú.
Ciernytulipan M 57 rokov
Hľadám milú úprimnú ženu rodinného typu.
Voľný čas trávim nenáročná turistika plávanie wellness.
preferujem osobne stretnutie pred zdĺhavým vypisovanim.
SOM TU, ABY SOM TU UŽ NIKDY NEBOL
Peter159147 M 57 rokov
Muž 57 rokov Banská Bystrica
Hľadám ženu, ktorú som pravdepodobne ešte nestretol, ale ktorú nevyhnutne stretnúť mám... :-) Nemám rád príš veľa slov, potrebujem ťa vidieť, aby sme sa mohli rozprávať... :-)
123evula Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Banská Bystrica
Život beží a nedá sa zastaviť.. dá sa však stále napĺňať láskou, ako prázdny pohár vínom.. nikdy neprestane dúfať, lebo sklamanie je len dôvod pre ďalší krôčik do nového dňa.. hľadám vážnu známosť o flirt nemám záujem..
Hello199121 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Hľadám babu zatiaľ na pokec na menšie zoznámenie som zamestnaný zvieratá mám rad aj príjemné ženy a uprimne voľný čas trávim oddychnutim a občas prechádzka
DadkaS Ž 45 rokov
Touto cestou si hladam niekoho, kto vie, co od zivota chce a nechce byt sam. Tak ako ja. Mam 3 deti s toho jednu uz dospelu. Ak sa chces uprimne zoznamit, budem rada.
Mariaaano M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Bystrica
Ahojte baby, chcel by som spoznať milé pohodové dievča, ženu. Minulosť mám úplne vysporiadanú. Mám rád šport, turistiku, plávanie leto, vodu, výlety.. veriace dievča by bolo úplne úžasné:-)
Thomas84 M 39 rokov
Hladam zenu s ktorou by som travil volne chvile.
Pracujem v stavebnictve.
Volny cas travim podla moznosti rad chodim na turistiku a spoznavam nove miesta
Spoznajmesa Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Banská Bystrica
Nezávislá pohoďáčka hľadá partnera na trávenie voľnych chvíľ. Mám vysporiadanú minulosť, hľadám nefajciara bez závislostí. V byte nechovám ziadne zvieratko. Samota je dobra vtedy, ked sa máš s kým o nej porozprávať.
ZaraQ Ž 60 rokov
Hľadám milého a empatického priateľa, s ktorým si budeme mať čo povedať, zároveň sa budeme vzájomne počúvať, budeme si navzájom oporou a prežijeme spolu veľa pekných spoločných chvíľ. Mám rada dobrú hudbu, prírodu, zvieratá, kultúrne pamiatky, zaujímavé miesta, atď.
Franklin68 M 54 rokov
Muž 54 rokov Banská Bystrica
Hľadám priateľku, ktorá by mi spestrila život. Inteligentnú, s ktorou sa dá aj porozprávať, zájsť do divadla, na koncert.... Ak preskočí iskra, tak možno aj viac. Som rozvedený, mám vysporiadanú minulosť a mám život ktorý ma baví.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 40 60 62 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania