amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Banská Bystrica BB

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Banskej Bystrici.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Lulu84 Ž 38 rokov
Hľadám úprimný a vzájomne láskyplný vzťah. Niekoho, kto sa rád smeje a chce mať pokojný a harmonický život. A keď príde aj niečo pochmúrne, verí že to spolu zvladneme.
2bellerose Ž 58 rokov
Hľadám pohodového muža, s ktorým by som mohla spoločne zdieľať krásu života. Pracujem, ale voľné víkendy by som chcela tráviť s niekým, kto má rád potulky v prírode, výlety, posedenie pri káve, alebo si prípadne rád zatancuje. Minulosť mám vysporiadanú a beriem život taký, aký je. No neprestala som dúfať, že na mňa určite niekde čakáš.
Lienka2709 Ž 61 rokov
Hľadám priateľa na voľný čas. Mám rada spoločnosť, rada sa smejem. Milujem prírodu a slnko. Psíčkovia a mačičky mi nevadia. Nechcem ešte patriť do starého železa.
MM241 M 45 rokov
Hladam niekoho, kto je sam a zazil si sklamanie v podobe neopatovanej lasky. Najde sa nejaka zena, ktora je sama a chcela by to skusit vo vztahu, kde sa laska oplaca laskou?
Evaavea11 Ž 38 rokov
Rada by som tu spoznala fajn muža do pohody aj nepohody. Sama som milá, obetavá, veselá. Nemám rada nudu a som za každú zábavu, šport. Rada varím, pečiem.
Hladasapriatel Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Banská Bystrica
Ahojte, hľadám priateľa na spoločné chvíle... všetko, čo bude vyhovovať obom. Zájsť na kávu, na dobrú večeru, do kina či na výlet alebo nejako inak vyplniť voľný čas.
Laura987 Ž 60 rokov
Hľadám sympatického a ohľaduplného priateľa, ktorý má napríklad rád hudbu, prírodu, zvieratá... alebo má iné záľuby. Poteší tiež milé slovo, úsmev....
Barbora57 Ž 57 rokov
Hľadám kamaráta na voľné chvíle. Lásku, porozumenie a vzťah. Pracujem. Mám psa. Volného času mám menej, o to viac si ho užívam aj s priateľmi. Minulosť už mám vysporiadanú. Žijem sama.
taciii Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Banská Bystrica
hladam priatelstvo, komunikaciu, som vesely clovek, rada cestujem, zaluby psiky, plavanie, citanie, rada varim, kino, v lete turistika, prechadzky so psikmi
dzuvik M 50 rokov
Muž 50 rokov Banská Bystrica
Hľadám kamarátku na voľné chvíle, spoločnu dovolenku, zabavu, rád cestujem a spoznávam nové miesta. Som športovo založený, fitnis, plávanie, lyžovanie, potapanie. Milujem more a piesočné plaže. Som motorkár, mam rad tu slobodu a vietor čo svišti kolo mňa. Rád tancujem, som milovníkom Latina a chcel by sa zdokonaliť v tancovaní v tomto štýle. Ak aj ty hladáš niečo akčné tak sa mi ozvy. Dzuvik
L0stPhe0nix M 19 rokov
Hľadám si dievča na vzťah, som verný, láskyplný a romantik. Prišiel som sem pretože ma nebaví býť stále odmietaný.
Som študentom SŠ.
Hrávam počítačové hry ale mám rád aj prechádzku do prírody alebo šport.
49gabriela Ž 50 rokov
Ahoj, hľadám kamaráta na spoločné vylety, kávičku, mam rada nenáročnú túru, plávanie, rada počúvam hudbu, čítam, nam rada aj zvieratá, ak nás podobné záujmy rada by som ta spoznala.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 40 54 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania