amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 27 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Paula49 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Banská Bystrica
Rada varím a pečiem. Mám andulky. Rada cestujem a mam rada kvetiny a prírodu. Môj zvierací miláčik je pes. Mám rada deti. Mám dve dospelé dcéry, ktoré nežijú somnou.
Okej M 50 rokov
Hladam rozumnú, štíhlu a sympatickú ženu ktorá má už druhú pubertu za sebou 😂 Hladám novú parťáčku na život, najskôr by stačil nejaký výlet alebo spoločné hobby, napr. idem oprášiť bicykel na ktorý nebol čas
Tomas6821 M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Som slobodný muz. Hľadám mile, pokojne a inteligentné dievča na voľné spoločne chvile. Preferujem kresťanský zalozeneho človeka no nie je to podmienka.
Toumas146 M 27 rokov
Muž 27 rokov Banská Bystrica
Hľadám vážnu známosť, vzťah ktorí vydrží.
Úprimný,milý a inteligentný a tak trochu gentleman.
Pracujem ako kuchár v hoteli.
Rád varím, chodenie do prírody, cvičenie beh,hudba,PC,pes.
MegiB Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Banská Bystrica
Akú známosť hľadám, to veru naozaj neviem, verím, že sa to ukáže časom, priniesť do vzťahu chcem najmä vzájomnú podporu a radosť zo spoločne stráveného času, pracujem tak na polovicu momentálne, + si hľadám prácu, ale mám za sebou obdobie kedy som ťahala práce tri - zložitá situácia a zotavujem sa z toho... Voľný čas trávim rôzne, nie vždy sa mi chce von, takže aj doma, ale áno inak aj kaviareň aj príroda môže byť:) Mám kocúra, z ktorého sa nakoniec vykľula mačka:)... A mám dcéru 12 rokov (to som asi mala spomenúť skôr:) Minulosť mám vysporiadanú, až moc:)
Macsag M 55 rokov
Ako kazdy mam svoje pozitiva aj negativa,zivot je hlavne o tom najst kompromis medzi tymi dobrymi a horsimi vlastnostnami a akceptovat osobnost druheho.To co tu hladam uz asi ani nedufam ze niekedy pride.ale co ked predsa?Vsetko je o spravnom nacasovani .stasti a osude.Co ma cely zivot sprevadza je priroda zaujmami aj profesne.
daniela112 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Banská Bystrica
Rada sa zoznámim so slobodným mužom. Mám rada cestovanie, turistiku, plávanie, korčuľovanie... Rada by som spoznala niekoho s podobnými záujmami :) Ďakujem
Jogi22 M 67 rokov
Muž 67 rokov Banská Bystrica
Som veselej povahy, rád športujem, baví ma turistika, bicyklovanie, domáce práce a všeličo iné čo je
potrebné pre život. Voľný čas trávim v prírode a ak rastú huby tak na hubách, mám rád more a rád si pozriem dobrý film
Damilos1 M 73 rokov
Muž 73 rokov Banská Bystrica
Záľuby príroda práce pri dome na chate emeritný lesník na dôchodku deti dospelé samostatne bývajúce ,priateľstvo a možno viac so ženou primeraného veku do voza aj do koča normálnu slovenku.
mimoo81 M 42 rokov
Hľadám spolujazdkyňu na spoločnú jazdu životom. Ak používaš vlastný mozog a rada tvoríš ozvi sa mi. Zaujímam sa o všetko možné tak sa kľudne pytaj na hocičo. Konaj pretože dobrý život nepríde sám, musíme si ho vytvoriť. Spolu môže byť ešte lepší. Som exot ale v tom najlepšom možnom zmysle. Teda dúfam.Však posuď sama. Ak sa vieme stretnúť na nejakom kurze alebo podujatí rád sa prídem zoznámiť. Možno si padneme do oka. Za pokus to stoji.
asudiL Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Banská Bystrica
priroda, bicyklovanie, citanie, poznavacie vylety, som samostatne zarobkovo cinna , pracujem ako holicka, zvierata doma nedrzim. Rada sa zoznamim s muzom primerane mojmu veku. Najviac do 68 rokov. Rada sa zabavim, mam rada spolonost, preto privitam cloveka s ktorym by som mohla travit volne chvile.
Silvester2020 Ž 59 rokov
Zo záľub je to turistika a plávanie. Víkendy trávim podľa počasia, domáci relax, alebo s kamarátmi, kamarátkami v prírode. Zvieratá doma nemám, keďže bývam v paneláku, tie patria, podľa mňa, do domu. Rada sa zoznámim s niekým, kto nefajčí, alkohol príležitostne a má rad šport.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania