amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žiar nad Hronom ZH

Ste v Žiary nad Hronom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

Herkules1976 M 44 rokov
Muž 44 rokov Žiar nad Hronom
Ahoj hľadám niekoho, zatiaľ len na kávičku po vzájomnom s poznaní sa uvidí. Som zamestnaný, rád žijem, málo pijem, občas fajčím a zatiaľ stačí. Či????
Snezienka70 Ž 50 rokov
Rada by som spoznala sympatického muža vo veku 50-57rokov, ktorý mi bude oporou v ťažkých dňoch aj v radosti,na ktorého sa môžem spoľahnúť a ktorému môžem veriť. Na prechádzky do prírody, na spoločné rozhovory a trávenie voľného času vo dvojici. Som zamestnaná. Rada trávim voľný čas s vnúčatami, v prírode, rada pracujem na záhrade, občas čítam, pozriem si film. Mám vysporiadanú minulosť.
Palino45 M 75 rokov
Hľadám príjemnú pani na trávenie spoločných chvíľ.
Som vdovec, ktorého samota ubíja.
Pri byte mám malú záhradku, ktorej sa pravidelne venujem od jari do neskorej jesene, zopár sliepočiek na vajíčka. Obľubujem talianske motorové vozidla značky Alfa Romeo, fandím pretekom Formula 1. Rád si vypočujem dobrú ľudovú hudbu. Raz za čas si idem príležitostne prilepšiť k dôchodku.
Peter1612 M 32 rokov
Muž 32 rokov Žiar nad Hronom
Som v pohode a hľadám žienku na zoznámenie dúfam že taká existuje ozvi sa čakám na teba budem rád keď sa ozveš samota je nanič tak sa ozvi budem rád pa.
sabinka11 Ž 55 rokov
hľadám niekoho na pekné dni, niekoho kto ma rozosmeje aj rozplače, teší sa v prírode aj v meste. Pracujem, rada sa smejem. som nekonfliktný človek ale neznášam klamstvo a neúprimnosť. Nepreferujem konkrétne záľuby, tak z každého rožku trošku. A vytešujem sa s malou vnučkou.
Smeho M 24 rokov
Muž 24 rokov Žiar nad Hronom
Vážnu známosť a dáke dobre dievča ktoré bude milé a zlate a bude si ma vážiť a mat ma rada takého ako som a si ma vážiť a bude rada popri mojom boku slečna
Hemingway1 M 58 rokov
Hľadám výnimočnú mladú ženu s nadpriemerným IQ na nezáväzný vzťah, ktorej nevadí veľký vekový rozdiel. Budem Ti radiť a pomáhať,ak o to budeš stáť a naše občasné stretnutia budú výnimočnými chvíľami. Mám vysporiadanú minulosť,ale už nechcem žiadny trvalý vzťah so záväzkami, či deťmi.
Sloboda,liberálne názory, literatúra a hodnotné filmy...
To je spoločná základňa pre naše rozhovory o všetkom.
Elza33 Ž 33 rokov
Ahoj. Som bláznivý typ. Mám rada humor, spontánne rozhodnutia, prechádzky do prírody a mnoho iného. Čo má prísť, to príde. Minulosť nechávam minulosťou, žijem prítomnosťou a teším sa na budúcnosť.
aria6 Ž 31 rokov
Slobodná, pracujúca, samostatná žena hľadá normálnu známosť. Muža čo je schopný sa o seba postarať a je rodinne založený. Som bezdetná a tak v budúcnosti určite chcem detičky. Mám mačku tak ak máš alergiu nebude to asi fungovať. Rada športujem, čítam knihy...
Matto12 M 30 rokov
Ahojte hĺadam mile ukecane žiena 😁 na par písmenok 😁 netuším či sa tu niečo milé najde ale však uvidim 😁 hmmmm čo este napisať asi len rad chodim do prirody tak budem rad ked budem mat aj spoločnost 😁
ali42 M 27 rokov
Muž 27 rokov Žiar nad Hronom
Ahojte volam sa Ľubo a hladam tu na tejto socialne sieti niekoho s kým by som si rozumel a časom si mohol vybudovať zazemie. Ak ma nejaka vážny zaujem kludne napíš nehanbi sa som otvoreny každym možnostiam
Miroslavzar M 44 rokov
... poteší aj obyčajne priateľstvo. Mám rád hudbu no som naklonený novému poznaniu. Ozajstné priateľstvo sa nenájde no spoločne sa buduje. Verím, že je niekto čo hľadá to isté.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania