amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žiar nad Hronom ZH

Ste v Žiary nad Hronom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

Marecek885 M 32 rokov
Muž 32 rokov Žiar nad Hronom
Som slobodný inteligentný a s usmevom mám rád šport prírodu, som za zábavu športy v zime lyžovanie beškovanie, skialp a v lete bike, lezenie na skaly plávanie
smajlinka9 Ž 44 rokov
Hľadám inteligentného a zodpovedného muža, s ktorým by som si rozumela a trávili by sme spolu voľný čas. Plusom by rozhodne boli spoločné záujmy a názory na dnešnú dobu. Som kresťanka a svoje vierovyznanie sa snažím aj praktizovať a bolo by fajn keby sme sa zhodli aj v tejto oblasti.
Harryno7 M 32 rokov
Muž 32 rokov Žiar nad Hronom
Hladám milú ženu na trávenie spoločných chvíl. Som nezávislý zabezpečený s dobrou prácou. Mám rád šport, prírodu, leňošenie. Mám rád deti takže žena s dieťaťom nieje prekážka.
radovan21 M 37 rokov
Muž 37 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám vzťah,peknu, rozumnú ženu, vtipnú, ktorá rada cestuje, má rada výlety a dovolenky, rada pláva, bicykluje sa, ktorá sa o seba stará. Veľmi rád spoznávam nové miesta a budem rád, ak to budeš práve ty, co si sa našla v tomto texte.
Maros133 M 33 rokov
Taaaak že, minulosť mám vysporiadanú. Hľadám vážny vzťah aj keď cez internet... Pracujem, príživník nie som 😀 Svoj voľný čas trávim všemožne ale v podstate nič špecifické keďže v tejto dobe je...
lienocka1963 Ž 58 rokov
Hľadám trvalý vzťah partner by mal byť pozorný so zmyslom pre rodinný život a oporou v každom smere.
Uprednostňujem osobný kontakt. Len vážne zoznamenie
gitare M 56 rokov
Muž 56 rokov Žiar nad Hronom
Minulosť mám vysporiadanu. Pracujem tu v zh. Záujmy záhrady gitara huby. Do voza aj do koča. Psa mám V záhrade. Vzťah k prírode. Som iba obyčajný človek. Detí mám rád. .Hľadám Dobrú tolerantnu zo srdiečkom proste láskavu ženu ktorej budem oporou. .
Giovanno1 M 41 rokov
Muž 41 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám partnerku na spoločný život s vysporiadanou minulosťou, žijem v rodinnom dome sám s 12 ročnou dcérou, všetok voľný čas venujem dcére, je pre mňa všetko
Katty07 Ž 59 rokov
Hľadám kludneho, inteligentneho muža, s vysporiadanou minulosťou, ktorý hľadá ženu veselú, štíhlu,, športovo založenú, ktorá miluje prírodu, zvieratá, kvety, so zalub behanie, fitness, bežky, lyžovanie.
Nehľadám flirt, ale priateľstvo a časom aj viac.
Hľadám muža zo Žiaru nad Hronom a bližšie okolie.
Herkules1976 M 45 rokov
Muž 45 rokov Žiar nad Hronom
Ahoj hľadám niekoho, zatiaľ len na kávičku po vzájomnom s poznaní sa uvidí. Som zamestnaný, rád žijem, málo pijem, občas fajčím a zatiaľ stačí. Či????
Palino45 M 75 rokov
Hľadám príjemnú pani na trávenie spoločných chvíľ.
Som vdovec, ktorého samota ubíja.
Pri byte mám malú záhradku, ktorej sa pravidelne venujem od jari do neskorej jesene, zopár sliepočiek na vajíčka. Obľubujem talianske motorové vozidla značky Alfa Romeo, fandím pretekom Formula 1. Rád si vypočujem dobrú ľudovú hudbu. Raz za čas si idem príležitostne prilepšiť k dôchodku.
Peter1612 M 32 rokov
Muž 32 rokov Žiar nad Hronom
Som v pohode a hľadám žienku na zoznámenie dúfam že taká existuje ozvi sa čakám na teba budem rád keď sa ozveš samota je nanič tak sa ozvi budem rád pa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania