amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žiar nad Hronom ZH

Ste v Žiary nad Hronom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

20trojka Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Žiar nad Hronom
Hladám váznu známost.
Do vztahu prinesiem dlhorocné skúsenosti zo zahranicia. Pracujem.
Volný cas trávim väcsinou pri sporte: bicykel, plávanie, beh, lyzovanie, Stand-Up Padling, v zime aj sauna, wellness. Rada cestujem, cize zvieracieho milácika nemám.
Rada by som sa do budúcna vystahovala do Grécka, na Cyprus, na ostrovy. Hladám niekoho na trávenie volných chvíl, len 100% nefajciara s vysporiadanou minulostou a pekným chrupom.
Patrikk1212 M 25 rokov
Rád by som sa zoznámil s milým normálnym dievčaťom. A časom možno niečo viac. To sa uvidí od toho či tam prebehne nejaká iskra alebo nie :).
Momentálne ešte študujem vysokú školu vo Zvolene. Voľný čas rád trávim v prírode so psom.
Vlado0802 M 49 rokov
Muž 49 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám spriaznenú dušu, dámu, s ktorou by som zdieľal svoj voľný čas. Som tolerantný, obetavý, dobrák. Rád trávim voľný čas v prírode. Nemám domáceho miláčika.
541569847 M 60 rokov
Hľadám úprimnú, pohodovú ženu. Do vzťahu môžem priniesť úprimnosť, pokoj, dôveru. Pracujem. Volný čas turistika, príroda, welnes, spoločenské podujatia. Zvieracieho miláčika nemám. Mám vysporiadanú minulosť.
alby20 M 51 rokov
Hľadám pohodovú žienku na všetko pekné. Som pracovne vyťažený a po práci by potešilo mať niekoho, s kým by sa dalo porozprávať, alebo posedieť pri dobrom víne.
JM0 M 55 rokov
Muž 55 rokov Žiar nad Hronom
Hladam jednoduchu zenu na trvaly vztah
volny cas travim mojimi zaujmami
Som zamestnany v strojnej vyrobe ako palic pri peciach
minulost mam vysporiadanu uz velmi davno
artas400 M 33 rokov
Muž 33 rokov Žiar nad Hronom
Hladam zenu, ktora by chodila so mnou do fitka. Potom mozno nieco aj viac. Som uprimny, mozno aj zabavny. Mam rad filmy, ked je cas. Mam rad smiech, ziadne negativa.
Amel M 63 rokov
Hľadám inteligentnú ženu, ktorá má rada turistiku, pokojný a pohodový život, rada sa smeje, je kludnej povahy, je stála a váži si zivot, má rada teplo domova
Amele Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám pohodoveho muža, ktorý ma dokáže rozosmiať. Chcela by som mu byť aj ja dobrou priateľkou. Takže hľadám vzťah bez drám a hádok. Chcem, aby sme si užívali každý deň a tešili sa z obyčajných vecí.
Rada chodím na prechádzky a plávať a bavia ma ručné práce a stále mám rozčítanú nejakú knihu. Ešte pracujem, ale už za chvíľu budem na dôchodku.
cabawa M 52 rokov
hľadám spriaznenú dušu na spoločné zážitky. Mám rád pohyb na čerstvom vzduchu, najmä v lese a na horách. Som viac do prírody, ako do mesta, ale na dobrý koncert či akciu vždy rád pôjdem.
Dado440 M 21 rokov
Muž 21 rokov Žiar nad Hronom
Ahoj, hľadám niečo na voľný čas ako spoločne trávenie času s niekým, kto je sám, môžme zájsť na kávu alebo si spolu zabehať alebo niečo také, čo máš rada aj ty 🙂
Samotar007 M 43 rokov
Spoločné chvíle a čas ukáže, co bude ďalej. A možno si to ukážeme sami. Ak si sama ako ja, určite sa mi ozvi a niečo s tým urobíme. Ver, ze bude spolu fajn.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania