amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žiar nad Hronom ZH

Ste v Žiary nad Hronom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

Markusian M 39 rokov
Muž 39 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám priateľku a časom aj viac. Pracujem ako opatrovateľ. Mám moje malé šťastie 7 ročnu dcéru. Moje záujmu sú filmy, turistika, kino, historia, príroda.
serioznost66 Ž 55 rokov
Serióznosť úprimnosť. Trvalý vzťah. Nealkoholik nefajčiar so zmyslom pre rodinný život. Vzdialenosť nie je rozhodujúca ale porozumenie. Uprednostujem stretnutie pred vypisovanim. Nehľadám vzťah na jednu noc.
Medulienka123 Ž 30 rokov
Doba je uponahlana a každý sa niekam ženie. Dokážeš sa nachvilu zastaviť a vychutnávať si krásu, šťastie, lásku a hodnoty rodinného života?
Ak vieš čo je vernosť, serióznosť, zodpovednost, dávať a nielen brať, a máš zmysel pre humor tak sa ozvi. Rada ťa spoznám 🙂
Patrik0000 M 27 rokov
Muž 27 rokov Žiar nad Hronom
Ahoj hladam slobodnu babu ktora ma bude brat aky som. Mam rad auta zvieratá turistiku. Sport.dobre jedlo. Romantiku. Zábavu pracujem automobilke. Byvam sam
1turistka1 Ž 51 rokov
Ahoj,hľadám si pohodového parťáka na turistiku/kamaráta/priateľa. Som zamestnaná, svoj voľný čas väčšinou trávim v horách na túrach. Minulosť mám vysporiadanú.
Rony099 M 63 rokov
Hľadám kamadsky vzťah a po čase možno aj viac. Som pracujúci dôchodca. Voľný čas trávim turistikov,hlavne hrady a zámky. Mám vysporiadanu minulosť. Byvam v 2 izbovom byte v podnajme.
France123 M 51 rokov
Ahoj. Som obyčajný muž ktorý rád pozná príjemnú, úprimnú ženu s ktorou by mohol tráviť spoločné chvíle. Dieťa nie je prekážkou. Mám rád turistiku, rád zájdem do kina a spoznávam nové krajiny. Ak si myslíš že som ten pravý ozvi sa.
Zvarac135 M 57 rokov
Muž 57 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám nejakú ženu, čo nechce byť sama. Pracujem ako zvárač. Minulosť mam už roky vysporiadanú. Zvieratá mám rád. Momentálne nemám žiadneho a ani zatiaľ nechcem.
Anima1 Ž 67 rokov
STREDOHRONIE a okolie
~ Dôchodkyňa 175cm/štíhla, FOREVER YOUNG, sa rada zoznámi s aktívnym dôchodcom, ktorý má nad 69 rokov a je tak ako ja > nefajčiar, slušný, úprimný, dobrosrdečný, pozitívne naladený, športový typ, domáci kutil, zveromil.
Ja sa stále cítim mladá, mám rada prírodu, zvieratká (práve okolo mňa moje pobehujú), turistiku, záhradníčenie, domácu pohodu, atď... Deti nemám. Chcela by som mať vážny vzťah, v ktorom by sme boli spolu šťastní a spokojní.
Fotku pošlem v maili/stretko na Skype :)
Plavaren M 42 rokov
Muž 42 rokov Žiar nad Hronom
Som slobodný s dvomi detmi, pracujúci stále v rannej smene. Mám rád prechádzky, hory, plavanie atd. Nemám rád faloš, klamstvo, ohováranie. Rád sa pozriem na dobrý film, mám rád zvieratá.
Janka24a Ž 29 rokov
Chcem nájsť kamaráta a časom niečo viac mám rada pravdu ak si pohode a si z okolia ta budem rada sa ozvi Kremnica a okolie a okolité dediny ďakujem ahojte
Dilit M 27 rokov
Muž 27 rokov Žiar nad Hronom
Obyčajný chlap, mám psa prácu. Rád šoférujem, bavia ma autá, pc. Hľadám vážnu známosť prípadne niekoho na pokec alebo kávu. Voľný čas viem tráviť prácou alebo len tak ležať pri tv.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania