amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žiar nad Hronom ZH

Ste v Žiary nad Hronom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

canmatkoziar M 21 rokov
Muž 21 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám vážnu známosť. Som mladý chalan ktorý sa nebojí viziev a ktorého robota baví, rád vo voľnom čase sa chodievam prejsť do prírody rád si pozriem dobrý film.
Richard888 M 32 rokov
Napíšte dozviete sa viac čo má prísť príde vo volnom čase príroda turistika prechádzky šport bicyklovanie plávanie korčulovanie šoférovanie práce okolo domu
Patos1 M 45 rokov
Hľadám partnerku iba na vážny vzťah. Na veku prakticky nezáleží, ide o to, kto je aká osobnosť, či už vyzretá, zodpovedná, ale na druhej strane i možno trošku bláznivá a spontánna :) Rád cestujem , chodím do prírody, tiež do kina , divadla , som spoločenský , rodinne založený.. viac v správach :)
Matus4444 M 33 rokov
Muž 33 rokov Žiar nad Hronom
Som slobodny. Pracujem ako nastrojar . Hladam priatelku na vazny vztah. Byvam s rodicmi v rod. dome. Mam psika staforda fenu vola sa Mia. Moje konicky rybarcenie zbieranie hub a prechadzky zo psom a praca okolo domu. Som pracovity uprimny a to je asi vsetko.
peto2705 M 30 rokov
Hľadám ženu na dlhodobý vzťah. Ženu čo vie , čo naozaj od života chce. Má zmysel pre humor, lebo ja som dosť veselá kopa :) Mám rád prechádzky po prírode, ráde zájdem do divadla, ale občas sa treba povenovať aj papučovej kultúre :)
hviezdicka3 Ž 48 rokov
Hladam spriazneneho muza s dobrym srdcom.
Najskor ako priatel, cas ukaze.
Mam rada zvierata, prirodu, pracu v zahrade.
Čas s priateĺmi travim pri športových aktivitách.
Viac o mne v emaily.
Marko525 M 33 rokov
Hľadám vážnejší vstah... Do vzťahu by som mohol priniesť lásku a istotu:) Som zamestnaný a mam pravidelný príjem Volny čas trávim v prírode alebo vo fitnes centre mam rad knihy a zvieratá
Sviecky Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Žiar nad Hronom
Som úprimná a hľadám priatela na voľné chvíle. Pracujem a mam rada prírodu, hory, slnko a wellness. Deti mám už dospelé a sebestačne. Mam rada zvieratá a dobrých ľudí. Neznášam klamstvo a faloš.
tomino111 M 28 rokov
Muž 28 rokov Žiar nad Hronom
Ahoj, volám sa Tomáš, mám 28 rokov a hľadám slečnu na zoznámenie . Mám zmysel pre humor, rád športujem ako napr. plávanie, turistika v zime lyžovanie , rád si vypočujem hudbu . Som nefajčiar, pijem príležitostne aj to veľmi výnimočne a drogy vôbec. Mám ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou. Ak chceš vedieť viac kľudne sa ozvi.
asfalt M 52 rokov
hľadám vážnu známosť, v láske som sa sklamal preto to skúšam tu, dieťa nieje prekážka, mám sám dieťa dcérku 2 roky. dúfam že nájdem tú správnu partnerku do voza aj do koča.
marcel372 M 51 rokov
Hľadám ženu s ktorou by som si rozumel a hlavne vzájomnú toleranciu pracujem ako bezpečnostný pracovník mám hodne záujmov ako hubárčenie počúvanie hudby dobrý film a pod . som slobodný nefajčiar neznášam klamstvo a faloš ak hľadáš niečo podobné tak sa ozvi
10sergej M 51 rokov
som v rozvodovom konaní. pracujem v zahraničí ale riesim prácu na Slovensku
hľadám známosť 39 - 52 ja mam 51, po telefóne viac. aj foto. Deti sú vítane

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania