amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 23 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Smejuch M 50 rokov
Muž 50 rokov Banská Bystrica
Som aký som a nič sa na Tom už nezmení 🙂...minulosť mám už vysporiadanu a hľadám ženu, s ktorou prežijem zvyšok nášho života 😃... dúfam že takú nájdem😉
Luckyboyz M 61 rokov
Sorry, mám asi 158 rokov. Bez 100. Vyzerám na 100, bez polovice. Mínus 10. Chcel by som spoznať žienku, ktorej by som sa vedel venovať až do konca života :)
No, proste priateľku, zatiaľ kamarátku s dobrým srdiečkom a povahou.
Myslím, že mám čo ponúknuť, som nekonfliktný a trpezlivý chlap, však uvidíš, ak budeš chcieť.
:)
061951 Ž 72 rokov
Priateľstvo, spoločnosť osamelej duši.
Som aktívna seniorka.
Túlanie sa prírodou obľubujem.
Spoznávanie nepoznaného uvítam.
Rada čítam, spievam, tancujem, ale varenie, pečenie je moja vášeň.
babowka8791 Ž 45 rokov
Hľadám sympatického pána, aj do voza aj do koča, ktorý nemá rád nudu tipu - bol som v práci - mám toho dosť.... mám rada prírodu, záhradu, turistiku, lyže...kino, divadlo, koncerty - proste zo všetkého trošku ..... ak si sa aspoň v niečom našiel, kľudne napíš, možno nájdeme niečo spoločné......časom niečo nové, niečo viac.....
12Laska Ž 49 rokov
Som sympatická bacuľka a hľadám muža, ktorý by nechcel byť sám. Ponúkam vernosť, dôveru, úsmev, pohodu, Milujem leto, vodu a všetko s tým spojené. Ak by si sa chcel pridať, ozvi sa.
ellissa51 Ž 53 rokov
som single, s minulostou vysporiadana, hladam partnera na volnocasove aktivity, mam dospele samostatne dieta, dalsie nechcem. milujem prirodu a milovanie so spravnym partnerom povazujem za najuzasnejsiu ludsku aktiviu
anna1953 Ž 70 rokov
Som dôchodkyňa, hľadám muža pre život. Som dlho už sama a chcela by som to zmeniť. Preto hľadám priateľa touto formou a dúfam, že sa ozve inteligentný a tolerantný muž, s ktorým bude život krajší.
Slavko220 M 50 rokov
Som zamestnany v zdravotnictve, mám málo volného času, ktorý rád travim v prirode a horách, rád cestujeme a spoznavam nových ludí. Som tiez aktivny sportovec, lyže, bicykel.
Hladám podobne zameranú ženu.
zoldo Ž 45 rokov
Rada sa zoznámim s mužom, ktorý je primerane sebavedomý, bez záväzkov,  sympaťák s inteligentným zmyslom pre humor, šport vítany. Viac s tým, čo spĺňa očakávané.
Beni69 M 54 rokov
Život na dedine spoločne v rod dome slobodná rozvedená z detičkami alebo bez nich spoločne v dobrom aj v zlom. Priateľstvo časom sa uvidí možno aj viac
Dandyboy M 47 rokov
Hľadám žienku domácu pre spoločné chvíle životom. Vo voľnom čase sa venujem hubarčeniu, plávaniu, cykloturistike a lyžovaniu. Som skratka jednoduchý chlap ktorý si hľadá tu pravú spriaznenú dušu.
Tepes M 48 rokov
Ľudia dokážu ubližovať horšie ako zvery, preto hľadám len vážnu známosť. Snáď sa mi to podarí práve tu. Neznesiem klamstvo a pretvárku. Minulosť mám vysporiadanú.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania