amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 23 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBanská Bystrica

elizabeth16 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Banská Bystrica
rada spoznám fajn muža, proste srdiečko ku srdiečku, som rozvedená,pracujem,mám rada slnko,vodu,prírodu, mimujem svoju pracu,svoje dve dospelé deti ,
madal23 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Banská Bystrica
Hladam dobreho kamarata na spolocne prechadzky, na porozpravanie sa. Mam rada rucne prace, rada varim, rada sa prechadzam v prirode, som prisposobiva, zodpovedna. Nemam rada domace zvierata.
letizia23 Ž 43 rokov
Charakterizujú ma knihy, dobrá hudba, film, filozofia, psychológia, kaviareň, wellness, vychádzky... Úsmev, dobrá nálada a "dievčenské" bláznovstvá :o)
Rada kreslím, fascinujú ma farby a interiérový design. Pracujem v oblasti ekonomiky, daní a účtovníctva.

Hľadám muža, ktorý dokáže ženu vnímať, byť jej citovou podporou a priateľom zároveň.
2121951 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Banská Bystrica
Rada by som spoznala muža úprimného , inteligentného od 60-70 rokov ,ktorý má chuť ešte žiť a nie prežívať. Mám 65 /165,64 rozvedená, nefajčím, nepijem , ale rada športujem. Som pracujúca dôchodkyňa .Záľuby :wellnes ,príroda, záhrada...
Fany5 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Banská Bystrica
Hladam priatela, ktory by chcel uprimny vztah zalozeny na dovere a ucte.Mohli by sme si pomahat uz tym, ze sme. Ja som na dochodku, mam vsestranne zaujmy.Som prisposobiva. Partner by mal byt inteligentny, spolahlivy a motorizovany.Veriaci clovek.
Jozefo777 M 42 rokov
Moje záľuby...šport,turistika, cestovanie,varenie,milovanie :) som romantik s veselou povahou... a mám rád všetko pri čom si možem vychutnávať život naplno...
alenkaecki Ž 63 rokov
Aj v tomto veku hľadám lásku.Chcem sa celý deň tesiť na tvoju náruč a spoločne vypitú rannú kávičku.Ešte pracujem mám malý obchod ktorý ma živí už 22 rokov a dospelú dcéru s ktorou máme veľmi dobrý vzťah.Mam rada kľud,pohodu,slnko a ešte stále módu.
xantypa7 Ž 72 rokov
Žena 72 rokov Banská Bystrica
Žijem sama, vo voľnom čase rada chodím na výlety,rada spoznávam miesta,ke som ešte nebola.Som bývalá učiteľka,mám dvoch dospelých synov,ktorí žijú v Čechách Rada by som sa zoznámila s pohladným a rozumným mužom,ktorý dokáže urobiť môj další život šťastným.
bbninka Ž 56 rokov
Hľadám športovo založeného priateľa s vysporiadanou minulosťou na dni všedné aj sviatočné, na turistiku, bicykel a lyže. Hľadám muža, ktorý vie vášnivo objať, ktorý sa vie rozprávať a smiať.
Muža do koča aj do voza, pre ktorého sa ešte život neskončil, ale chce ho ešte aktívne prežiť.

Určite nie muža, ktorý vysedáva pred televízorom.
sandokan33167 M 52 rokov
ahoj... som obycajny chlap... podnikam... byvam sam v novo postavenom r. dome...mam jednu dceru... volny cas travim podla moznosti
... dovolenky...leto more...zima.?.. stavanie snehuliaka:-)... hladam :-)
nikivivi123 Ž 60 rokov
Som 60 r.vdova 176/73, s dvomi dosleplými deťmi, ktoré so mnou nežijú v spolocnej domacnosti. Relaxujem v zahradke a s prijemnymi ludmi. Pracujem v statnej sprave.
kvietocek161 Ž 45 rokov
Chcela by som stretnut seriozneho,aktivneho cloveka s podobnými zaujmami tym mojim: priroda,turistika,hrady,zamky,vylety,korčule,cestovanie kamkolvek,spoznavanie slovenskych a aj mimoslovenskych miest..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania