amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Astra24 Ž 37 rokov
Niekoho normálneho, do voza aj do koča. Som vtipná úprimná spoločenská. Mam rada prírodu, zvieratá. Rada chodím na turistiku na bicykli. Hľadám muža ktorý má bude ľúbiť takú aká som. Nebude klamať a podvádzať
Cool78 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Bystrica
Stále hľadám tú pravú. Som verný a loajálny partner. Pracujem v Holandsku a bývam v Nemecku na hranici s Holandskom. Voľný čas trávim v posilovni, pozeraním filmov a s mojim malým psíkom. Rád by som našiel spriaznenú dušu na zvyšok života, ktorá by bola ochotná za mnou vycestovať, žiť a pracovať v zahraničí so mnou.
Overen M 43 rokov
Hľadám dlhodobú známosť, milej, staršej pani, ktorej chýba spoločnosť a kamarát. Najradšej z okolia , no nejaká kratšia vzdialenosť, nieje prekážka. Uprednostnil by som osobné stretnutie, pred písaním.
lenonfree M 50 rokov
Hľadám preto som tu. Normálny sebestačný chalan, ktorý by sa rád zoznámil. Ostatné je ad astra.
Som sám sebou a iný nebudem. Bývam, jazdím, telefonujem bez hypo a pod. ;)
Palec221 M 45 rokov
Hľadám príjemnú a milú partnerku s dobrým srdcom, ktorá ma rada život. Je úprimná, má rada zvieratá, spoločné prechádzky v prírode, ktorá chce nájsť šťastie v živote.
Bubik59 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Banská Bystrica
Hľadám milého a seriózneho pána nefajčiari, som myslím dosť úprimná občas prehnane cistotna ale veselá však ostatné uvidíš. Som na dôchodku pomáham dcéram s vnucatami rada chodom k vode aj keď plávať sa bojím kedysi som plavala,milujem slniečko aj sneh a dážď čiže každé počasie ma svoje čaro. Zrejme som romantická a asi veľa snívam o všetkom možnom o com môžeš zistiť.
Ledlinko M 60 rokov
Hľadám priateľku kamaradku do voza i do koča Mam rad kultúru wellnes trochu sportu aj trochu turistiku podnikám s potravinami ktoré dodávam do velkoobchodov
Kubikula M 67 rokov
Muž 67 rokov Banská Bystrica
Som na dôchodku, priateľskej povahy, mám rád spoločnosť, rád cestujem. A touto cestou si hľadám priateľku na trávenie voľného času.Moje hobby sú vlaky a zaujímam sa o šport.
Mimkales Ž 46 rokov
Som rozvedená a už viem ako sa vo vzťahu cítiť nechcem... Čo tak zistiť ako by to bolo fajn... Záujmy knihy, príroda, záhrada, bylinky, rozhovory na tému medzi nebom a zemou...
8Martine7 M 35 rokov
Hľadám ženu na všetko dobré aj zlé, tak dúfam že sa nájde :) do vzťahu prinesiem len seba :) pracujem, môj voľný čas venujem pohybu v prírode :) takže tak
Mi111 M 64 rokov
Som pozitívne zmýšľajúci realista .
Mám rád prírodu a poznávanie nových miest.
Rád športujem - bicykel, plávanie, bežecké a zjazdové lyžovanie ...
Hľadám príjemnú partnerku, pre naplnený, romantický, partnerský vzťah.
Lacow M 47 rokov
Uvidíme čo sa tu nájde.
Rád športujem, trávim život v prírode,
Rád cestujem spoznávam zaujímavé miesta.
Nemám rád falošných ľudí, ľudí čo sa nevedia zabaviť

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania