amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Poltár PT

Ste v Poltári a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoltár

johanka888 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Poltár
Hladám čestného a charakterného človeka, ktorý nesklame, je rozvážny a spoľahlivý, vie byť oporou v ťažkých chvíľach. to isté ponúkam i ja. Pracujem v školstve, som pred dôchodkom.. Mám rada svoju rodinu, domáce zvieratká, psa, mačku. Mám vysporiadanú minulosť.
Lumo1975 M 46 rokov
Muž 46 rokov Poltár
Hledám spřízněnou duši která my dá to co já ji.
Milujícího partnera, pracovitého chlapa, relativně šikovného udělám všechno v domácnosti a kolem zahrady a baraku
Pracuji jako mostar na dálnici R2
Kutim
Více méně ano
Aerton M 38 rokov
Hľadám kamarátku do dažďa.
Na spoločné trávenie voľných chvil. Nejaká tá turistika, bicykel, korčule a samozrejme erotika 🙃 Nerobím rozdiely v kilách, či vo farbe. Hlavne nech si stále sama sebou.
Duusan M 49 rokov
Životom sklamaný hľadám priateľku potom možno niečo viacej na spoločné strávenie pekných chvíľ. Mam rád zvieratá, prirodu, silne autá, motorky. Pracujem v zahraničí ako vodič kamiónu. Teším sa ze sa ozveš 😊
Gabika75 Ž 46 rokov
Láska a porozumenie kráčajú ruka v ruke. O Tom by mal byť kvalitný vzťah. A o tolerancii. Inak mi nechýba v živote nič. Mám zaujímavú prácu, študujúce deti, na konte tri knižné tituly a dvoch domácich maznáčikov: Dixo je psík, Oxo kocúrik.
Milko2601 M 50 rokov
Muž 50 rokov Poltár
Hľadám, lásku, porozumenie. Vzájomnú pomoc a oporu. Som nefajčiar, pracujem v De. Deti mám vysporiadané. Mam rad, zvieratá, vidiek. Rád sa prechádzam prírodou a niekedy sa rad prevezmem autom, len tak pre potešenie
Mucka058 Ž 35 rokov
Hľadám kamaráta potom sa uvidí viac, pracujem v sklárni Poltár mám rada mačky rada chodím na kúpalisko alebo na precházky a milujem Bojnice a Kremnické vrchy.
Min54 M 43 rokov
Hľadám kamarátku a časom sa uvidí. pracujem, záujmu šport hudba, film, partnerka by mal byť sympaticka žena, a mať rada sex. najlepsie každý deň. a mala by byť hlavne pohodová
Emito M 25 rokov
Muž 25 rokov Poltár
Hľadám ženu vysporiadanu zo svojim životom :) viem byť milý aj planý rád sa starám o druhých ...pracujem
Vo voľnom čase oddych a práca na veľkom pozemku mám tri psi
Tinka66611 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Poltár
Momentalne som na materskej s mojou malou dcerkou takze vacsinu casu venujem jej. A aku znamost hladam? Pre zaciatok by to mal byt clovek s ktorym by som si rozumela a mal podobne zaujmy a hlavne aby mal rad deti.
Tiffon M 36 rokov
Muž 36 rokov Poltár
hladam priatelku na travenie volných chvíl, neskor kludne aj vztah, som prisposobivý a tolerantný. mam rad prírodu, spoznavat nove miesta, ale rad aj citam, kreslim. Mam rad aj letne (plavanie, bajk, turistika) aj zimne (napr bežky) sporty, rad sa celkovo pohybujem.
Lion78 M 43 rokov
Hľadám niekoho na pekné kamarátstvo, vzťah, lásku. Dôvera a vernosť sa dnes už moc nenosí, no pre mňa sú to najväčšie hodnoty ktoré patria do pevného vzťahu. Verím že niekde si...

1 2 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania