amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Poltár PT

Ste v Poltári a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoltár

100Kamos100 M 54 rokov
Hľadám ženu na niečo pekné a dlhodobo, mám rád prirodu a wellness. Ak máš také isté záujmy, tak sa ozvi, rád ťa spoznám. Samota je strašne zlá, dúfam, že sa nejaka osamelá žena ozve.
Pegy360 M 32 rokov
Muž 32 rokov Poltár
Hladam vážnu známosť na zoznámenie, mám rád prírodu, hudbu, som všestranný, zabavny, kontaktujte ma prosím ženy, ktoré chcú sa zoznámiť.
Emiemilia Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Poltár
Hľadám si priateľa, s ktorým by som si rozumela a nebola sama, auto vítam, samota je zlá. Som úprimná, rada varím a chodím aj na výlety. Neznasam faloš, klamstvo a mám rada úprimnosť.
Hadd M 46 rokov
Muž 46 rokov Poltár
Som celkom obyčajný muž, ktorému chýba druhá polovička na spoločnej ceste životom. Hľadám ženu do koča, aj do voza, s ktorou sa budeme vedieť zhodnúť na spoločnej ceste.
Sisa1982 Ž 42 rokov
Som sama a hľadám si priateľa na vážny vzťah, ku ktorému sa viem nasťahovať. Mam dve deti 14 a 12 ročne dievčatá. Jedna z nich žije so mnou. Byvam u rodičov.
Muro6809 M 57 rokov
Muž 57 rokov Poltár
Hladám priateľku, možno manželku, na spoločne strávené chvíle. Rád cestujem, spoznávam zaujímavosti, prírodu, pamiatky. Som kľudnej povahy, veci riešim s chladnou hlavou. Bývam v rodinnom dome v malom meste. Som manualne zručný, viem všeličo opravit, ale rád zájdem aj do divadla, kina, na ples, posedím s priatelmi, som spoločenský. Rád spoznám aj tvoju rodinu, okruh priateľov. Chcel by som viacej cestovať takým poznávacím spôsobom každý deň niekde inde , ak nás niečo zaujme zdržat sa . Samozrejme aj bežný život je dôležitý. Mám rád aj výlety do prírody, doliny , atd. Občas možno welnes, sauna , masaž. O tom cestovaní je to na dlhší rozhovor, rád sa s tebou porozprávam o tvojich a mojich snoch. Plánov je vela ,uvidíme čo sa podarí. Rád ba som spoznal partnerku z bližšieho okolia, alebo ak máš chuť sa napríklad presťahovat, niesom proti. Ak som ta oslovil kludne napíš. Peter
Kubo72 M 51 rokov
Muž 51 rokov Poltár
Milú, usmievavu, žienku ❤️volny čas v prírode.. beh.. turistika.. bicykel.. a áno, bežky.. som vysporiadaný.. voľný slobodný, ale sám.. takže budem rád, keď sa to zmení..
Adam933012 M 69 rokov
Muž 69 rokov Poltár
Hľadám priateľku, samostatne žijúcu. Som dôchodca. Som rozvedený, sám žijúci, finančné sebestačný. Som introvert, niekto, komu to neprekáža. Foto a stretnutie napovie viac...
Evita24 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Poltár
Samota je zlá. Hľadám muža na spoločné chvíle vo dvojici vo voľnom čase. Som veselej povahy, pracujúca, ktorá vie, čo chce. Neznášam klamstvo a faloš, pravda a úprimnosť nadovšetko.
Diablica11 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Poltár
Hľadám slobodneho milujúceho chalana úprimnosť, lásku, neklame.
Má rád dievča také, aké je 😊.
Chodí rád do prírody, nemyslí stále na sex? Ktorý má auto, býva sám, je slobodný ak si taký ozvi sa???
Juloo M 71 rokov
Hľadám ženu, ktorá má rada práce v záhradke ako ja, má rada prirodu, hospodárenie okolo domu, má rada ľudovú hudbu, senzi senzus.... 🙂
Je nábožensky založená.
Myslím, že môžem byť príjemným spoločníkom do života.
Lajosisko M 62 rokov
Zenu na vztah, rozvedenu, vdovu, na stretnutia u mna, aj na stalo, milovat sa, prechadzky, hubarcenie, v lete kupamie, jazda autom po Sk, nasteva rodiny, relax na rybach

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania