amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 31 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

anjel2001 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Banská Bystrica
Som milá žienka, ktorá hľadá dobrého, spoľahlivého chlapa na cestu spoločným životom. Mám rada prírodu, zvieratká, dobrú knihu alebo príjemné posedenie v objatí pri dobrom filme.
mrbumbo M 58 rokov
Som pracujúci invalidný dôchodca, skôr domáci typ, nie zrovna športovej postavy, nefajčiar, bez záľuby v alkohole, (minimálna spotreba). Hľadám ženu s podobným zameraním na chvíle všedné aj sviatočné. Samota je niekedy fajn, ale keď trvá dlho, neprospieva.
Domne420 M 22 rokov
Muž 22 rokov Banská Bystrica
Hľadám vážnu známosť najlepšie v okolí Banská Bystrica som mladý a popišem z hocikým od vztahu očakávam úprimnosť voľný čas. Trávim športovanim turistikou
vladislavm M 64 rokov
Hľadám len serióznu znamost na spoločné trávenie volneho času.
Mám rád hudbu, divadlo, šport, prírodu, vodu.
Som spoločenský typ rád sa zabávam.
Minulosť mám vysporiadanú.
anulka151 Ž 69 rokov
Som aktívna seniorka, rada šoferujem, objavujem krásy Slovenska, prírodu, hudbu, turistiku, a sem tam dovolenku aj v zahraničí. Nemám rada ušomraných ľudí. Rada sa zoznámim s Tebou,milým inteligentným pánom, lebo vo dvojici je všetko krajšie.
Hanita Ž 71 rokov
Som jednoduchá aktívna seniorka všestranných záujmov.
Prispôsobivý typ s vysokou empatiou.
Žijem na strednom Slovensku.
Samota nie je môj kamarát.
Cestovanie, príroda, folklór, dobrá kniha, dobrá hudba to sú moje hobby.
ariadnabb1 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Banská Bystrica
Mám všetko, čo k životu treba, prácu, zdravie, rodinu a kamarátov ale chýba mi spriaznená duša, niekto s kým sa môžem smiať aj plakať, niekoho, kto si na mňa rád nájde čas. Hľadám úprimnosť, zdvorilosť, ústretovosť i nežnosť aj zmysel pre humor.
Mám rada prírodu, lesy, hory a túlanie sa s mojim verným psíkom. Mám rada hudbu bez zaškatuľkovania - jednoducho dobrú a krásnu, aj vážnu aj rock aj country, folk a A kapely, rada čítam ak zostane čas a o tom ostatnom sa môžme porozprávať, keď sa stretneme
Samo16 M 53 rokov
Muž 53 rokov Banská Bystrica
Hľadám ženu do voza aj do koča mám rád filmy turistiku fotografovanie knihy s iné veci hľadám pohodový rovnocenný vzťah. Ostatné poviem najradšej osobne.
usmev851 Ž 34 rokov
Ahoj, hľadám niekoho milého a sympatického na trávenie voľného času, priateľstvo, časom možno vážny vzťah. Som veselá, komunikatívna a väčšinou pozitívne naladená osoba.
MATEJ84 M 38 rokov
Ahoj,volám sa Matej.Mám 36 rokov,som štíhlej postavy,výška 187 cm,váha 80 kg,tmavo hnedé oči...Som v znamení vodnár a som vegetarián.Pochádzam z Banskobystrického kraja,som pracovitý človek či po pracovnej alebo osobnej stránke,pretože človek sa učí celý život...
Rád by som sa zoznámil s nejakou slečnou - ženou vo veku od 24 - 45 rokov,ktorá vie dať šancu a verí,že každý si zaslúži druhú šancu na život,nakoľko som momentálne vo výkone trestu za chyby,ktoré som spáchal ako mladistvý a neuvažoval som nad následkami svojho konania...Následky môjho konania neviem vrátiť späť,ale chcel by som sa zoznámiť a dopisovať si s milou ženou ktorá má pochopenie a vie dať druhú šancu.
Mám rád úprimnosť,zaujíma ma príroda,hory,prechádzky,hviezdy,šport,rád sa rozprávam,komunikujem a veľa iných vecí,ktoré robia radosť človeku.V tomto prostredí sa venujem Art terapii,korektívne a umelecké kresby,lúštim krížovky a sudoku.Rád hrám šachy-je to pre mňa relax.Rekreačne cvičím 2x týždenne,aby som telo udržal v normále.A tiež veľmi rád čítam zaujímavé knihy o energiách a o živote :-) Zaujal ma autor Marcel Vanek.Teraz čítam jeho knihy....
To bolo v skratke niečo o mne a ak som zaujal nejakú slečnu - žienku a chcela by si so mnou dopisovať listy,potešilo by ma to,pretože nemám nejaký kontakt s vonkajším svetom okrem blízkej rodiny...
krásne dni
Matej
gabika1987 Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Banská Bystrica
Ahojky hladam si prijatela kamarata na dobre chvile chcem byt stastna zena a chcem zazit v zivote vela. som slobodna zena. hladam chlapa ktory bude sen mojho zivota
Chrustik78 Ž 44 rokov
Ahoj, hľadám niekoho na spoločné výlety. Niekto kto ma bude mať rád takú aká som. Verím, že sa nájdeš. Rada plávam, bicyklujem, čítam knihy a spoznávam svet.

1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 56 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania