amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Detva DT

Ste v Detve a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDetva

Juncko M 65 rokov
Hľadám priateľku na ľahšiu turistiku, cykloturistiku v zime bezecke lyzovanie, nenáročné zjazdové lyzovanie, plávanie, korčuľovanie. A na spríjemnenie voľného času relax v prírode.
miro354 M 52 rokov
Hladam obyčajnu ženu do 50 rokov na važny vzťah. Zostal som nečakane sám a som zvyknuty žiť v pare. Niesom naročny a viem do vzťahu dať uplne všetko aj sa z neho tešiť.
222alka222 Ž 56 rokov
Rada by som spoznala sympatického muža so zmyslom pre humor, romantika. Na priateľstvo a lásku. Nehľadám úlet. Medzi moje záľuby patrí hudba, tanec, bicyklovanie, prechádzky, príroda, kvety, rada varím.
Vire Ž 44 rokov
Hľadám príjemného muža na všetko krásne čo život ponúka. Je pre mňa doležité, aby mal pochopenie, bol aktívny, bavila ho práca v domácnosti, v záhrade, mal rád prírodu.
Jan15348 M 32 rokov
Muž 32 rokov Detva
Hľadám spriaznenú dušu s ktorou by som trávil voľný čas na turistike pri dobrom filme atď... od partnerky očakávam že bude mať rada psy a je nefajčiarka.
Kalimero47 M 48 rokov
Život sa škaredo zahral. Verím v spravodlivosť a dobre srdce. Nemám rád sebeckost a tvrdohlavosť. Mam dcéru a ona ma mňa. A čo bude ďalej to ukáže život sám
Pupava66 Ž 62 rokov
Hľadám muža, ktorý chce zažiť ešte niečo pekné s vysporiadanou minulosťou, muž čo vie čo chce. Nebaví má nekonečné vypisovanie čas sa kráti treba žiť a ak sa taký muž našiel v Tom čo som napísala nech sa ozve budem rada .
Jojko2112 M 26 rokov
Muž 26 rokov Detva
Hľadám vážny vzťah. Som odhodlaný pre správne fungovanie vo vzťahu spraviť všetko čo sa odomňa vyžaduje. Pracujem ako CNC nastavovač podobné ako programátor. Svoj voľný čas trávim väčšinou z rodinou ale keď som sám tak chodím na prechádzky s mojím psíkom (ajkou). Mám rád šoférovanie. 🙂 Čo sa mojej minulosti týka mám všetko vyriešené a plním si sny.
Monca55 Ž 37 rokov
Hladám k sebe muža s ktorým sa nebudem nudit a je sním zábava a nevadi mu ani dieta.
Rada sa prechadzam. Som žena do koča i do voza. Tak budem rada ak sa ozves.
dopalstan M 54 rokov
pracujem, minulost mam vysporiadanu, nemam psa ani macku a hladam spriaznenu dusu a neskor sa uvidi....
19dodo73 M 49 rokov
Muž 49 rokov Detva
Hľadám žienku na trvalý vzťah. Rád varím, prechádzky v prírode, pozeranie televízie. Pracujem v stavebníctve. Domáceho miláčika nemám, nemal by sa kto oň starať
janmajer280479 M 43 rokov
Muž 43 rokov Detva
Som normálny chalan láskou sklamaný a hľadám si dievča na trvalý vzťah. Naucme sa chapat jeden druheho, byt tolerantnym a umeniu odpustat. Jednoducho milovat vzdy a stale. Nepremarnime svoj zivot a zhlboka vdychujme jeho krasy a laska.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania