amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Detva DT

Ste v Detve a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDetva

Fifor M 51 rokov
Vážnu známosť. Voľný čas trávim športovaním. Mám rád zvieratá. Som zamestnany. Veľmi rád cestujem po svete ale teraz sa nedá je korona vírus. Musím čakať .
Alen6 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Detva
Ahoj, som vdova mám 49r. jedno dieťa dcéru dospelú ktorá zatiaľ býva so mnou v rodinnom dome. Hľadám si priateľa na sprijemnenie dlhých večerov pretoze samota je veľmi zlá.
Som spoločenská ,rada chodim do prirody,chodím na bicykli,rada čítam knihy.Ak máš podobné záujmy ozvy sa.
robko5 M 20 rokov
Muž 20 rokov Detva
Mám rad prirodu, turistiku, zvierata, bicyklovanie, prechadzky. Svoj volny čas travim v prirode. Doma chovam mačky. Deti nemam ale chcel by som mať v buducnosti. A chcel by som sa zoznamiť s dievčaťom. A mam rád víkendy.
Vlasti99 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Detva
Rada by som sa zoznámila s veselým, milým, rodinne založeným mužom, ktorý by chcel so mnou tráviť spoločný život. Všetko si povieme osobne.
Som veselá, inteligentná.....
vladimir9 M 45 rokov
Muž 45 rokov Detva
Ahojte, hľadám si vážnu známosť. Som slobodný, osamostatnený, rád športujem vo voľnom čase. Medzi moje obľúbené aktívne športy patria posilňovanie, lyžovanie, bedminton, plávanie, beh,turistika. Som praktizujúci kresťan.
Zarea Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Detva
Nechám sa prekvapiť.. či moje rozhodnutie nájsť partnera pomocou Amora.. bolo správne rozhodnutie.. Ked ťa zaujme môj profil..pýtaj sa čo chceš vediet viac.😉...Pre tých..ktorí chcú len plytký a nezáväzný vzťah: ani neplytvajte na mňa svoju energiu ..je to zbytočné..
Jimmi73 M 47 rokov
Som rozvedeny a hladam tu milu osobu ktora by to so mnou skusila. Mam rad lyzovanie turistiku, bicykel, 80 - 90 roky. Mam deti, ktore so mnou neziju. Byvam v dome a som na dochodku, ale pracujem.
Ufko M 33 rokov
Muž 33 rokov Detva
Som 32 ročný muž hľadám ženu na priateľstvo vo veku od 18 do 35.
Som z detvy.

Má rád: Uprimnych ludi
Nemá rád: Ludi čo klamu

Hladam niekoho na priatelstvo.
Ak budem niekomu simpaticky stači napísať.
Dozvie sa nieco viac o mne.
Janci2351 M 32 rokov
V pohode chalan trosku sklamany hľadám uzastnu matku pre moje dieťa super ženu plnú zábavy a ochoty
Hľadám uzastnu ženu a matku môjho dieťaťa
Rad sa bicyklujem športujem
Anie73 Ž 46 rokov
Rada by som spoznala niekoho zodpovedného a zábavného. Rada cestujem, počúvam hudbu, zbožňujem posedenie na mojej záhrade. Venujem sa ekonomike a anglickému jazyku.Som nezávislá, mám tiež rada inteligentnú konverzáciu.
Katik412 Ž 40 rokov
Ahoj,🙂
som uprimna ,vidiecky typ človeka. Preferujem, zdravý životný štýl -domàce pestovanie ovocia a zeleniny
Mám rada podpoliansky folklór,tanec ,čítanie ,lyžovanie ,Wellnes ,turistika ,záhradkarčenie ,prechádzky v prírode so psami... Rada by som sa zoznámila s niekým ,kto má podobné záujmy 🙂
Profilik Ž 35 rokov
Som sklamana z predoslych vztahou a touto cestou by som si nasla rada spriaznenu dusu. Tuzim po pravej laske nie ziadnych pretvarkach . Ak Ta moj profilik zaujal ozvi sa . Rada odpoviem na otazky o sebe.

1 2 3 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania