amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Jajaa Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Banská Bystrica
Hľadám spriaznenú dušu. Niekoho na pokec a časom na priateľstvo, možno aj viac. Som pohodova, duchom mladá. Mam rada svoje deti, vnúčatka. Žijem v krásnom horskom prostredí.
Katarin22 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Banská Bystrica
Som rozvedená, hľadám pohodový vzťah. Pracujem. Voľný čas rada trávim na turistike, v prírode, v zime na lyžiach. Hrávam s priateľmi bedminton. Dovolenku pri mori, oddych, relax.
batman294 M 26 rokov
Rád pracujem, cestujem a chodím do prírody. Prišiel som si nájsť niekoho s kým by som mohol tráviť čas a s kým by mi bolo fajn. Viac uvidíme keď sa spoznáme.
sethiel63 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Milujem cestovanie, spoznávanie nových miest a zákutí. Na ľuďoch si cením najviac úprimnosť na ktorej si zakladám. Oklam ma raz hanba tebe, oklam ma druhý krát hanba mne... Inak som veselý typ chalana, ktorý je za každú hovadinu a čím väčšia tak tým lepšia 😃
adeonko M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Ahojte, hľadám mladú ženu, ktorá má záujem o dlhodobý vzťah, žiadny flirt, keďže tieto veci už máme za sebou :) samozrejme ako každý boli aj sklamania ale dali mi aspoň ďalšie skúsenosti. Samozrejme chyby mam aj ja, ale rad ich pre milú slečnu zmením. Mam veľmi rad psíkov hlavne menšie a stredné plemená, jedného yorkshirika aj mam. Velmi ma baví pestovanie a celkovo záhradka.
KattyL Ž 45 rokov
Hľadám muža, ktorý je sám sebou, spontánny, úprimný, má zmysel pre humor, má rád prírodu, turistiku, bicyklovanie, proste moja spriaznená duša. Je krásne mať niekoho, s kým môžeme tráviť svoj voľný čas.
Samo29 M 23 rokov
Muž 23 rokov Banská Bystrica
Som študent vysokej školy v Trnave z Banskej Bystrice. Mám 23 rokov. Moje záľuby sú futbal, florbal ale aj iné športy. hranie hier, trávenie času v prírode, filmy, knihy-najradšej sci-fi alebo fantasy, serialy(môj najoblubenejší je Breaking bad).
Hortenzia7777 Ž 58 rokov
Príjemného partnera na voľné chvíle.. sport, príroda, kultúra,.. verím, že časom aj viac... Som rozvedená, žijem sama. Som veselá, pohodova a to očakávam aj od druhej strany.
Ivuska30041997 Ž 25 rokov
Žena 25 rokov Banská Bystrica
Hľadám zodpovedného chlapa ktorý vie čo v živote chce keď som sa už veľa krát sklamala a chcem nájsť šťastie v láske.
Momentálne som skončila materskú dovolenku a začala som pracovať.
Celý svoj voľný čas trávim s dcérkou.
Michal06 M 35 rokov
Muž 35 rokov Banská Bystrica
Ahojte!! Rád sa zoznamim s nejakou ženou. Na začiatok pokecame či budeme mat nejakú spoločnú budúcnosť)) som z Ukrajiny ale dosť dobré viem slovenský jazyk))
Zuzana197 Ž 42 rokov
Ahoj, hľadám niekoho kto vie pokecat a možno hľadá aj niečo viac..., som úprimná, všetko na rovinu a to isté hladam, zbožňujem šport, knihy ale iba kriminalne... Čakám...
Cyro123456 M 44 rokov
Pracujem jazdím pracujem a jazdím po celom SK opravujem auta a ťažké stroje opravujem v pneuservise mám dom bývam na dedine sám v dome a tak ďalej ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 54 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania