amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Banská Bystrica BB

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Banskej Bystrici, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

jokaido M 55 rokov
hladam niečo zaujimave a vesele čo travi vela času v prirode pri vode na zahradke hlavne aby bolo uprimne a vysmiate ved žijeme len raz tak si to treba užit
Mati145 M 30 rokov
Hľadám niečo na spríjemnenie dlhých chvíľ.
Niečo na večerné pozeranie TV alebo filmov a popri tom niečo zábavné. Zatiaľ niečo nezavezne a časom sa uvidí
sagarmatha Ž 48 rokov
Som normálna, športovo založená. S vysporiadanou minulosťou. Mám dcéru, s ktorou trávim voľný čas, najradšej aktivne. Záľuby : cestovanie, šport, príroda, čítanie.
Hľadám normálneho... štvornohé zvieratko je vítane :)
patrik96801 M 43 rokov
Muž 43 rokov Banská Bystrica
hladam zmyselnost... prisposobiveho, uprimneho cloveka co vie co chce. Ma rada cestovanie, zvierata a vie davat... nie len brat a minulost ma za sebou. Ak existujes tak skus napisat
Budelepsie77 M 54 rokov
Hľadám priateľstvo... prirodzenosť...
Všetko sa uvidí... už možno pár riadkov napovie či priatelstvo tu vznikajúce nám prináša úprimný záujem o toho druhého, obohati nás, bude nás robiť šťastnejšími a posunie nás niekam v živote ďalej.
Pracujem a rád, chodím do prírody, do záhrady, na bicykel, turistiku...
Vysporiadanú minulosť neriešim, pretože tá sa vymazať jednoducho nedá.
priatelstvo2022 M 59 rokov
Som vdovec hľadám pekné priateľstvo a časom možný vzťah. Neviem, či sa tu dá nájsť skutočné priateľstvo, nie len virtuálne. Ale skúsim šťastie. Deti nemám. Nefajčím nefajčím, nepijem. Rád pomôžem v domácnosti zo všetkým.
Pracujem v strojárskej oblasti, práca je náročná ale baví ma.
Voľný čas, príroda, turistika, bicykel, televízia, hudba, kino, divadlo, spoznávanie hradov a zámkov.
Mám vysporiadanú minulosť. Ak sa budeme navzájom tolerovať a vážiť si jeden druhého, bolo by to super.
Dom123 M 24 rokov
Hľadám si spriaznenú dušu. Ženu, s ktorou budeme zdieľať pekné chvíle ale samozrejme aj to zlé. Nevadí mi ani slobodná mamička s dieťaťom, deti mám rád.
NovyZmysel Ž 52 rokov
Hľadám Teba.. priateľa čo vie čo chce.. aby sme sa zhodli, že odvaha napísať si nás spojila.. možno osud, ale aby sme dali priestor tomu o čo sa pričiníme s rešpektom, citom, úctou a dôverou jedinečným a dôležitým..
s vysporiadanou minulosťou začať znova so zmyslom žiť a vnímať sa.. za predpokladu čo život ponúka.. spoločne prežívať sny.. byť jeden pre druhého..
2315 M 30 rokov
Muž 30 rokov Banská Bystrica
Super veselu babu voľný čas trávim šport príroda zvierata rád spoznávam nových ľudí a milujem futbal a hokej rád sa zabávam a mám rád uprimnych ľudí a tak
majkl12345 M 44 rokov
Muž 44 rokov Banská Bystrica
Hladám ženu, ktorá vie čo chce, rozumnu, pozitivnu, sympaticku, každá žena je krásná. Ja som pozitivný, optimista, stále verim, že môže byť lepšie. Človek by mal mať vždy nejaký cieľ. Mám rád šport, dokumenty....
Mato17 M 46 rokov
Hľadám ženu ktorá vie mať rada a vie si vážiť človeka. Životnú lásku. Trávenie so ženou a volného času a veľa zážitkov s ňou a spoločné prežívanie romantických večerov!
Editka46 Ž 46 rokov
Som rozvedená žena trošku plnšej postavy. Hľadám muža od 48 do 55 rokov na trávenie spoločného času wellness plaváreň proste život s niekým kto má rád úsmev a pohodu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 40 54 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania