amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zvolen ZV

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

Palopalo22 M 28 rokov
Muž 28 rokov Zvolen
Hľadám ženu ktorá bude normálna ( hysterické prosím nepísať )
Viem aj variť aj upratovať , netreba ma to učiť .
Pracujem ako stolár vo vlastnej dielni .
Andrej1234g M 23 rokov
Hľadám milú, peknú ženu, ktorá vie, čo chce a rada chodí do prírody, rada sa pomazna, je usmievavá a má zmysel pre humor a rada skúša zaujímavé a nové veci.
neposedna74 Ž 48 rokov
Hľadám priateľa, ktorý ma rád šport a turistiku. Tráviť spolu pekne chvíľky a ak budeme mať spoločne záľuby, tak nesedieť doma a užívať si prírodu. Deti nie sú prekážka.
Kepke666 M 45 rokov
Hľadám fajn babenku na pekný vzťah plný lásky a porozumenia, konečne by som bol rád, keby som takú našiel. Myslim si, že aj také dievčatá sa nájdu, dvom je lepsie.
Vega001 M 53 rokov
Dlhodoby vztah. Prinesiem to, co prinesie zena mne. Pracujem. Volny cas travim svojimi konickami. Nemam deti. Minulost vysporiadana. Hladam vazny vztah, nie flirt, ani kratkodoby vztah, ani ulet. Taky vztah ma nezaujima.
Mirodriver M 36 rokov
Rád si chodím zabehať, plávať, korčuľovať. Z času na čas jazdím preteky na aute. Mám rád prírodu a motoršport. Hľadám konečne niekoho normálneho a verného
Petervelky1 M 56 rokov
Hladam ženu do voza i do koča, so vztahom k prirode, k praci okolo domu a zahrady, s chutou travit spoločné chvile športom, plavanim, bicyklovanim, tancovanim a iné.
Tiež chodim rad do lesa, plavem, športujem a relaxujem po praci.
Minulost mam vysporiadanu.
Tuana Ž 53 rokov
Rada spoznám pohodového sympaťáka. Mám rada spoločnosť milých ľudí, pekné počasie a výlety do prírody, cestovanie, more, taichy, hory, dobrú knihu, divadlo
591 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Zvolen
Hľadám seriózneho, sympatického priateľa, možno neskôr aj viac. Úprimného, čestného ,veselého nefajčiara s dobrým srdcom. Niekoho s kým sa môžem smiať, byť si navzájom oporou, vo veku 56-61 rokov. Zvolen a blízke okolie.
Mauzoleum999 Ž 50 rokov
Mam ťažkú minulosť. Hľadám odvážneho, obyčajného, milujúceho muža. Mam rada horory, hory, knihy. Som dobrý človek a hľadám svoju polovicu. Dúfam, že Ťa nájdem.
Elaner M 50 rokov
Hľadám si priateľku, časom možno aj viac, ženu s ktorou môžem ísť do kina, prírody, na wellness, spoločne si niečo uvariť a všetko čo spolu budeme chcieť. Ponúkam lásku za lásku.
skeet23 M 34 rokov
Som chlap plny srandy.
A v zivote ma uz asi nic neprekvapi..
Rad bicyklujem a rad mam krizovky..
Mam rad pivo. A chcel by som rodinu o akej snivam.. No aj dobru zenu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania