amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zvolen ZV

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

Naoko Ž 54 rokov
Mám rada pokoj, pohodu, plávanie, dobré filmy, muzikály, jazz, prechádzky,
bicyklovanie, okruh milých ľudí okolo seba, hudbu 30-tych rokov....
Robím na turnusy v zahraničí, hľadám vtipného optimistu s nadhľadom :-D
Mailoou Ž 46 rokov
Ak počúvame hlas svojho srdca, ak aj ideme za hlasom svojho srdca, a ak tvrdo pracujeme, v tom prípade nieje pre nás nič nemožné. Vtedy nám aj šťastie začne priať a naše sny sa stanú skutočnosťou.
Brusnica999 Ž 59 rokov
Ahojte, hľadám priateľa na spoločné aktivity. Túlanie po lese, návšteva divadla, či koncertu a iné, podľa záujmov obidvoch strán. Rada sa smejem, aj keď som prežila mnoho negatívnych chvíľ, verím, že nájdem oporu a chápavého, príjemného muža. Brusnica
Palino2421982 M 38 rokov
Muž 38 rokov Zvolen
Hľadám milú dámu, slecnu, na zoznámenie, som pracovitý chlap momentálne bývam vo zvolene no časom sa vrátim do Košíc keďže tu som pracovne, voľný čas mám len keď som v posteli. inak vždy lietam.
Ica666 Ž 54 rokov
Povedala som si dosť ! Už je načase vidieť svet vo farbách. Chýba mi len niekto s kým ho budem zdieľať. Na začiatok popíšeme, ale som skôr za nezáväzné stretnutie.
Krok7 M 59 rokov
Chcel by som stretnúť protiklad, kde bude harmónia v ktorej budeme chcieť byť stále . Pre pokoj v srdci, duši a nebudeme sa musieť držať čo napísať podľa predlohy ako je to tu ...
DarinkaZV Ž 76 rokov
Žena 76 rokov Zvolen
Hľadám sympatického pána, ktorý má rád pohyb, prírodu a vie rozdávať úsmev. Som na dôchodku a čas venujem sebe, čítaniu kníh a lúšteniu krížoviek. Mám rada prechádzky a tanec a dobrú hudbu.
Mamka71 Ž 49 rokov
Hladam priatela na travenie volneho casu
Mam vysporiadanu minulost.
Nemam psa..
Som pracujuca samostatna zena..
Nehladam lasku..ta pride sama..

Ak ma chces spoznat napis
cervik1981 M 39 rokov
Muž 39 rokov Zvolen
Vážnu známosť
Mam rad srandu úprimnosť a dobrých ľudí okolo seba. Neznášam klamstvá, falošných ľudí a pretvárky. A keď dačo sa mi nepáči na druhom človeku tak viem byt úprimný a vravel na rovinu
Summerlove M 43 rokov
Som intelektuál so záujmom o šport a prírodu. Rád spoznám serióznu nezadanú ženu najlepšie z BB kraja na voľný čas, šport, wellness, masaž, dovolenku pri mori.
Monica94 Ž 26 rokov
Hladam veselého priatela na spolocnu cestu zivotom a travenie volnych chvil,časom sa uvidi. Mam rada zvierata, bezdetna, nefajcim , nepijem... ozvy sa
24lucia24 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Zvolen
Vzťah, není jednoduché niekoho nájsť . Pracujem z domu. Prechádzka v prírode, bicyklovanie, rada chodím do tatier, cestovanie . Mam kocúra,a mačku. Áno mám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania