amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zvolen ZV

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

niceday1976 Ž 47 rokov
Hladam niekoho s podobnymi záľubami, ako mam ja. Rada lyzujem, plavam, beham, sem tam korculujem, mam rada prechadzky, turistiku, zvieratká. Tiež si rada oddychnem pri filme alebo v spolocnosti partnera. Som úprimný človek, ktorý úprimnosť aj očakáva, neha, porozumenie a opora je tiež dôležitá. Minulost mam vysporiadanu. Ďakujem, teším sa.
Najlepsie z okolia Zvolena
reset48 M 48 rokov
Hľadám priateľku na pekné spoločne chvíle, kde čas je viac ako majetky
Prijať toho druhého takeho, aký naozaj je a keď sa stretnú sympatie, snáď nájdeme aj to pekné, čo hľadáme.
Segway M 54 rokov
Hľadám trvalý vzťah vzájomnú oporu a porozumenie. Pracujem, ako servisný mechanik. Vo voľnom čase rád chodím do prírody milujem autá a rád si vypočujem hudbu 80'90r 😉
Kikko23 M 22 rokov
Muž 22 rokov Zvolen
Hľadám si priateľku na voľné chvíle, mám rád hudbu, prírodu, zvieratá, starám sa o fenku nemecký ovčiak, nefajčím a nepijem. Rád by som spoznal niekoho, s kým by mi bolo dobre.
MartinHU M 31 rokov
Hľadám niekoho, s kým si môžem najskôr popísať, podľa sympatií ďalšia komunikácia.
Verím, že existuje žena, ktorá hľadá normálneho chlapa, hľadám vzťah...
Úprimnosť - vernost
Oriesokhnedy1 M 36 rokov
Som slobodný, nezadaný a hľadám ženu na kamarátstvo so spoločnými záujmami, mám pozitívny vzťah k prírode a spoločné aktivity by mali smerovať týmto smerom.
Boki M 48 rokov
Najde sa fajn žena na pekny vzťah?? super kamoška, nekonfliktná, s nadhľadom, čas ukaže, čo viac... pracujem.. ale potrebujem mat aj niekoho fajn ... ozvi sa, budem rad..
1990Monika Ž 33 rokov
Hľadám muža na písanie, stretko a spoločne bývanie, keď si budeme rozumieť. Deti vo vzťahu nevadia. Chodím do práce. Rada sa zabávam a užívam si život naplno, ako len viem.
Mireccc761 M 47 rokov
Muž 47 rokov Zvolen
Ahoj, hľadám si známosť na trávenie spoločného voľného času. Vo dvojici je život krajší a dúfam, že zažijeme spoločne veľa nezabudnuteľných zážitkov. Už sa veľmi teším, že Ťa konečne spoznám.
Hladam78 M 45 rokov
Muž 45 rokov Zvolen
Dobrý deň. Hľadám touto cestou pohodovú dievčinu, ženu, ktorá by sa rada zoznámila. Pracujem ako vodič, čo je aj môj koníček. Mám dcérku, na ktorú som nesmierne hrdý 🙂. Ak chceš vedieť viac, napíš.
MikoMiko M 47 rokov
Hľadám žienku na všetko, čo život prináša. Na to dobre, aj zle. Na trávenie voľného času. Príroda, záhrada, hubarcenie, turistika atď. Som obyčajny chalan.
SamJa M 40 rokov
Muž 40 rokov Zvolen
Hľadám spoločníčku pre život, s ktorou budeme spoločne zdieľať pekné aj tie horšie chvíle, takú s ktorou sa budeme vzájomne rešpektovať a podporovať. Hľadám úprimnú, tolerantnú, veselú a milú partnerku, s ktorou si budeme mať čo povedať.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania