amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zvolen ZV

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

Branicko M 40 rokov
Hľadá sa správna žena pre správneho muža, s vysporiadanou minulosťou na spoločnú cestu životom. V dvoch sa to lepšie ťahá. Prečo si nepomôcť
Stretnutie napovie
DominikDominik M 28 rokov
Muž 28 rokov Zvolen
V zahranici, Nórsko. Pracujem a každým dnom sa niečo učím. Ovládam viac jazykov. Voľný čas cestovanie a turistika. Hľadám niekoho, kto dá zmysel môjmu životu.
111Kukuruku111 M 37 rokov
Ahoj. Rád by som spoznal príjemnú ženu, partáčku na potulky cestou-necestou. Momentálne ma to ťahá do prírody objavovať neskrotenú krásu matky Zeme, ale samozrejme, že aj posedenie medzi ľuďmi, bowling ... zvládnem, ak počasie nepraje. Už mi samota nevyhovuje. Ak ťa to ku mne priťahuje a chcela by si skúsiť podebatovať a zistiť, čo nám to dá, som ti k dispozícii. Veď keď nejde o život, tak sa môžeme maximálne ak nebudú vzájomne sympatie ofučať a nerozprávať. Poprosím Ťa aby si mala do 42r. Prajem ti krásny deň a teším sa na teba, ak ťa tu nájdem.
sandalwood Ž 50 rokov
- priateľstvo,... uvidíme v čo to prerastie
- pracujem
- záujmy : kultúra, nenáročná turistika, voda-slnko-leto, relax v záhrade, lyžovanie, hokej....atď.
- hľadám porozumenie, komunikáciu, úprimnosť a vzájomnú radosť zo života.
Sajmon8888 M 33 rokov
Muž 33 rokov Zvolen
Ahoj, hladam ženu na vážný vztah, s ktorou by som cestoval a trávil čas, tak ak hladas to iste, kludne nápis, budem rad, ked ta spoznam, těším sa, ked sa spozname.
Mamut81 M 40 rokov
Hladam spraznenu dusu na priatelstvo a neskor tvaly vztah. Tuzim si zalozit rodinu. Mam rad prirodu, turistiku, plavanie a rad varim. Verim, ze ta najdem.
Irizar M 33 rokov
Zdravím, rád by som spoznal slečnu, ktorá má rada pohyb v podobe prechádzok v prírode, bicyklovania a samozrejme aj leňošenia pri filme alebo seriali.
Anotanec M 58 rokov
Tanec a turistika bez alkoholu, bez cigariet, s úsmevom.
Dobrá nálada, energia.
FarAway Ž 50 rokov
Hľadám milého a veselého muža na vážny vzťah.
Nie sme už mladí, ale ani nie sme starí, dajme si šancu zažiť ešte pekné chvíle, veď kto hľadá nájde...
a možno si to práve ty, čo čítaš tieto riadky...
Astaroth666 M 47 rokov
Muž 47 rokov Zvolen
Ano, samozrejme že mám vysporiadanú minulosť. Som aktívny turista, rád sa zabávam, tancujem, pozriem film, hlavne komédie, dobrodružné filmy, horory a akčné filmy.
Levica2024 Ž 43 rokov
Je veľmi ťažko o sebe písať... a ešte ťažšie byť popritom úprimný...
Som žena, ktorá hľadá hlavne muža po sklamaní manželstva. Som silná a pochádzam z východu Slovenska, ale žijem už 22 rokov v anglicku.
Rada by som zažila lásku a smiech a spontánnosť.... a hlavne muža, ktorý si váži ženy a vie to prejaviť. Nepotrebujem žiadneho narcissistu, ak si úspešný je to super, aj som dokazala vela veci v zivote, ale ak si povaha zbabelca a nevies prejavit city .. neminaj môj čas....
Mam dve krasne dcérky, su male do 5 rokov a su moje vsetko. Ale ja som sa obetovala a teraz zistujem, ze ja musím byť stastna ...
Lebo ak vidia silnu usmiatu mamu, budú mať dobrý príklad... budeš mi vedieť ten úsmev vrátiť a budeš hodný na to, aby si ohrial nie len moje srdce, ale aj podelil sa o moju šialený povahu a carefree character, ktorý vo mne stále žije ?
Som spontánna s limits... , áno som levica a viem co chcem, ale nám dobre srdce a hlavne snahu žiť!
ak by sa dalo rozdala by som sa....
Nájdem spriaznenu dušu? Musa ktorý možno ešte chce jedno dieťa čoskoro? A možno niekoho kto žije v anglicku?
Momentálne nepracujem, ale to sa zmeni o 6 mesiacov .
Mokie M 47 rokov
Hľadá rozumnú, serióznu ženu na občasné stretnutie, posedenie a trávenie príjemných chvíľ, pracujem víkendy mám voľné, voľné dni trávim športom, oddychom atď.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania