amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zvolen ZV

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

1Sima10 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Zvolen
Rada spoznám človeka s vysporiadanou minulosťou, s ktorým si budem mať čo povedať. Preferujem inteligentných a galantných mužov, ktorí sa o seba primerane starajú po fyzickej aj duchovnej stránke, sú aktívni a majú radi šport.
Meryem Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Zvolen
Rada spoznám inteligentného muža od 45 do 52 rokov s IQ/EQ, s rozvinutou emocionálnou inteligenciou, vzdelaného, kreatívneho, ktorý má zmysel pre humor a vie, čo od života chce alebo inak povedané, poloboha s kvapkou hedonickej esencie. 😁🤔🙄
Muža, ktorý dávno pochopil, že láska začína motýľmi v bruchu a hormonálnym šialenstvom, ale neskôr je to o rešpekte, vzájomnej úcte, tolerancii, kompromisoch, dôvere a opore.
Muža, ktorému neprekáža, že sa nevenujem aktívnemu športu a ani nebudem, i keď pohyb ako taký potrebujem a ťahá ma to bytostne k umeniu.
Som reštauračno - kaviarenský typ, milujem umenie a pohyb ako taký, ale o športe zväčša len počúvam, najčastejšie o hokeji, krasokorčuľovaní, ale pamatám si, že ma už niekto balil aj na triatlon. 😃

Som žena po akejkoľvek stránke a túžim stretnúť naozajstného MUŽA. 😊

Chcem muža, ktorý sa našiel a nebude sa chcieť nájsť vďaka mne. Chcem muža, ktorý si je istý tým, čo robí a prečo to robí a bude vedieť, že ak si niečo vo svojej duši nevyliečil on sám, ja mu s tým veľmi nepomôžem. Chcem vyrovnaného človeka, ktorý tento svet berie s rezervou, pretože vie, že to najdôležitejšie – presne to, čo k životu nevyhnutne potrebuje, si nosí v sebe a čaro celého života spočíva v tom, že raz nájde niekoho, s kým sa o to môže podeliť.

Chcem osobnosť, nie osobu.
Chcem istotu, nie život na vážkach. Chcem pokoj, nie zhon a krik. Chcem muža, ktorý vie, čo ho mužom robí. Chcem niekoho, kto si bude vážiť to, čo nájdeme doma pod jednou strechou. A bude vedieť, že to nenájde nikde inde, preto k tomu bude pristupovať ako k niečomu krehkému, čo nie je samozrejmé.
Chcem mať niekoho, kto vo mne bude vzbudzovať pokoj. Niekoho, koho sa nebudem vedieť dočkať po príchode z práce, o koho sa budem s láskou starať. Niekoho, kto si bude vážiť večeru, ktorú začnem variť hneď po jeho príchode domov. Niekoho, kto mi povie :
" Oddýchni si, prosím, ja to spravím ".

Verím, že nie som náročná. Verím, že „ len " chcem niečo, na čo sa už za tie roky v dnešnej dobe zabudlo. 🙃

Nestačím krútiť hlavou v smere i proti smeru hodinových ručičiek, čo za " pizzoviny " sú niektorí užívatelia schopní zo seba vypotiť. Nie každý má básnické črevo alebo aspoň tri ľudové. No mnohí lovci alebo núkajúca sa korisť ako keby mali mozog v dezolátnom stave, gramatike vyhlásili vojnu a ich zmysel pre humor odišiel na večný odpočinok.
Našťastie, ešte vždy sa nájde zopár beťárov, čo osviežia odoslané správy zoznamovacím inzerátom s pridanou hodnotou jemnej irónie a sarkazmu. 😆

Update :
Prosím pánov v rokoch, hľadajúcich úlet, pobavenie na 1 noc, ženáčov, aby sa neobťažovali. Mám jasnú predstavu o tom, čo a koho hľadám.
Ďakujem za pochopenie. 😏
Vivian40 Ž 40 rokov
Ahoj, rada by som tu našla na začiatok kamarátstvo s Mužom. Na otázku, čo môžem do vzťahu priniesť, ma napadlo, že čerešňu na torte. Lebo ak si nezávislý, samostatný, vyrovnaný, charakterný a hľadáš nieho podobného len opačného pohlavia tak rada ťa spoznám.
Thyson M 70 rokov
Hladam priatelku, som dôchodca. Moje hobby je praca v zahrade, bicyklovanie a turistika... Mam maleho psika. Ostatne si povieme pri stretnuti na ktoré sa tesim. Nalepsie, keď budes Bratislavy alebo okolia
Slavka35 Ž 51 rokov
Hľadám nikoho na voľné chvíle, kamaráta časom možno niečo viac, deti mám dospelé a vo dvojici sa aj film pozerá lepšie 😉 mám psíka s ktorím chodím na prechádzky, mám rada prírodu, bicyklovanie, plávanie,som žena ktorá nerada sedí doma 🙂
Maria333 Ž 62 rokov
Ak je to tu možné chcela by som s niekým zostarnúť vo dvojici sa to lepšie znáša. Hľadám muža v mojom veku vyššej postavy spoľahlivého so zmyslom pre humor a aj trochu pre šport
3Robo4 M 34 rokov
rad sportujem, do prirody chodím niekedy len tak na prechadzky alebo aj na turistiku a niekedy len tak si nieco pofotit .. v lete zas k vode idem kupat alebo aj k moru ked sa da ...
Spolu123 Ž 63 rokov
Nájdem príjemného priateľa ktorému chýbam práve ja? Vzájomná úcta, rešpekt, záujmy cestovanie, príroda, ľahká turistika, umenie... priateľa, s ktorým nebudem nikdy smutná
Angi11111 Ž 41 rokov
Spriaznená ❤ Spestrenie života a zažitie krásnych spoločných chvíľ. Nehľadám záväzný vzťah. Muž na úrovni a voňavý má šancu, vášeň. Nenávidím ľudskú hlúposť.
Perzeus2 M 34 rokov
Muž 34 rokov Zvolen
Hľadám kamarátku na trávenie spoločných chvíľ, pri spoločných záľubách. Chodím do prírody do málo alebo vôbec nenavštevovaných končín pozorovať zver, pokúšam sa i fotiť. Rád chodím na turistiku kdekoľvek na Slovensku, niekedy aj nejaký prechod pohorím s prespaním. Takže nájsť niekoho s kým by som si sadol bude veľmi ťažké, žena ktorá pôjde so mnou do divočiny, alebo na turistiku. Podľa môjho názoru je veľmi dôležité, aby partneri mali spoločné záujmy a zdieľali spolu spoločné radosti.
Caffeanna Ž 51 rokov
Hľadám normálneho človeka s ktorým sa dá porozprávať, ísť na prechádzku. Pracujem, mám 3 dospelé deti ktoré sú samostatné a jedného psíka. Je nejaký muž ktorý by sa chcel zoznámiť ??
GOODFRIEND M 49 rokov
Muž 49 rokov Zvolen
SOM VESELEJ, NEKONFLIKTNEJ POVAHY. DOMÁCI KUTIL, MUZIKANT HRAJÚCI NA VIAC HUDOBNÝCH NÁSTROJOCH, RÁD PLÁVAM, JAZDÍM NA MOTORKE. HĽADÁM ŽENU, KTORÁ VIE BYŤ VERNÁ A NEHOLDUJE ALKOHOLU. DIEŤA VÔBEC NIE JE PREKÁŽKOU.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania