amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Zvolen ZV

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

Wairoa M 45 rokov
Muž 45 rokov Zvolen
Som obyčajný chalan, milujúci zivot so vsetkym čo prináša so zmyslom pre humor a dufam v stretnutie s úplne normálnou ženou s ktorou by klaplo to "naše spolocne" a stalo za to zdieľať spolu kávy, obraz zvuk a všetko medzi tým ..:)
Bertik286 M 48 rokov
Muž 48 rokov Zvolen
Hladam zenu na krasny priatelsky vztah zalozeny na dovere. Zenu s ktorou by som prezival chvile plne vasne, nehy a nezabudnutelnych chvil.
Romeo74 M 48 rokov
Hľadám nezáväzný vzťah, možno flirt a porozumenie
Môžem priniesť priateľstvo a vzrušenie.
Pracujem v oblasti ekonomiky a financií.
Voľný čas trávim hlavne športovaním (beh, bicykel).
Mám aj domáceho miláčika, psíka, fenku.
Katka2022 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Zvolen
Rada spoznám inteligentného a pohodového sympaťáka s dobrým srdcom ... a s iskrou v očiach do 45 rokov.
Zo Zvolena alebo blízkeho okolia ...
Osobné stretnutie napovie viac ...
Osamoteny30 M 30 rokov
Muž 30 rokov Zvolen
Hladam si perspektívny vztah, ktorý by bol časom plný lásky. Hľadám niekoho na prechádzky mestom či prírodou. Hľadám niekoho, komu nevedia ľudia s telesným postihom… atd.
Mira22 Ž 71 rokov
Rada by by som sa zoznámila s príjemnym, sympatickým mužom, s ktorym by som trávila voĺný čas na prechadzkach v prírode, welnes pobytoch, návštevach kultúrnych podujatí, na výletoch.....
Mám rada optimisticky naladených ľudí, rada čítam, plávam, mám rada hudbu všetkých žánrov, najmä folklór, rada chodím do divadla, kina..
Minulosť mám vysporiadanú.
idoos M 62 rokov
Som zbavený potreby mať všetko pod kontrolou, preto som vždy s dobrou náladou v správny čas na správnom mieste. Som už vo veku, kedy viem, že mám viac spať, mať niekoho rád, kto mňa má rád a to najdôležitejšie: z každej ľudovej múdrosti sa radovať.
Miro2022 M 49 rokov
Muž 49 rokov Zvolen
Hľadám obyčajnú ženu s dobrým srdiečkom. Rád spoznám ženu na spoločné výlety a trávenie voľného času. Minulosť mám vysporiadanú, som bez akýchkoľvek záväzkov, citových, či materiálnych.
Ajka1972 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Zvolen
Ahoj, kedze cesty osudu zariadili, ze som bez mužskej opory.. skusam to napravit tu. Som zamestnana zena, starajuca sa o dve deti vo veku 14 a 17 rokov. Volny cas mi zabera domacnost, no rada sa prejdem s našimi psíkmi, mam rada divadlo. Som vesele, optimistickej povahy. Sama som uz dlhsie, tak ak aj ty chces svoju osamelost hodit za chrbat, som tu 😊
Vladimir1993 M 28 rokov
Hľadám a dúfam, že konečne nájdem rozumnú a inteligentnú ženu, ktorá vie čo chce. Pracujem a žijem v zahraničí. Budem rád keď sa ozveš a prehodime pár slov.
Jaro1102 M 46 rokov
Muž 46 rokov Zvolen
Hľadám priateľku na vážny vzťah žiadny flirt. Samota je zlá a preto si hľadám polovičku. Som dlhodobo zamestnaný na jednej pozícii a mám aj svoje vlastné bývanie žijem vo Zvolene.
Andrejkoo15 M 20 rokov
Muž 20 rokov Zvolen
Hladam sympaticku babu ktora má rada dynamicky zivot :) Rad chodim do prirody po dovolenkach a chyba mi niekto s kym by som mohol zdielat svoje zazitky. Momentalne uz pracujem a mam svoj vlastny 2-izb. byt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania