amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Lučenec LC

Ste v Lučenci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLučenec

Lacika007 M 37 rokov
Hľadám žienku ktorá vie čo chce. Je životom sklamaná alebo ťažko skúšaná. Jednoducho povedané vie oceniť chlapa ktorý jej bude oporou a nie ťarchou. Som nefajčiar, nealkoholik, mám záujem o prírodu a aktívny voľný čas. Mám deti čiže sa vim postarať o všetko s tým spojené.
Loft M 45 rokov
Muž 45 rokov Lučenec
Vážny vzťah. Som sebestačný,zabespečený. Bývanie vlastné. Mal som tu popísané vela ale dospel som k záveru že lepšie sa je spoznať komunikovaním. Som spoločenský zo zmyslom pre humor,na druhej strane som zodpovedný a viem čo od života chcem.
Mám rád deti,zvieratá a rád sa venujem športu a som letné dieťa a s tohi asi aj vyplíva že mám rád more ale nepohrdnem ani lyžovačkou.
Ako sa vraví keď sa veci deli dvoma a tak isto aj dvoma násobia tak bolesť je dvakrát menšia a radosť dva krát váčšia.
Maja71 Ž 41 rokov
Ahojte hľadám si kamaráta časom možno aj viac najlepšie Lučenec mám 41 rokov a dve deti najvhodnejšie aspoň od 43rokov vo voľnom čase najradčej trávim čas v prírode .
monterko M 59 rokov
Som obyčajny muž ktory chce s niekym prežiť ešte pekne dni. Rad chodim do prírody najme ked rastu hriby. Chcel by som s niekym spoznavaťešte krasy našho Slovenska prip. isť k moru. Ešte podnikam.
majka181 Ž 52 rokov
Som veselej povahy hľadam si k sebe muža ktorý nie je ofrflaný a vie sa aj smiať,ktorý ma rad šport ako baik , korčule , turistika , plavanie , ale nie je podmienka.Budem rada ak sa tu najdeš napiš😊

Bývam sama, minulosť vysporiadaná, deti samostatne .
sakajda M 66 rokov
Som dôchodca a bývam v obci Kokava nad rimavicou. Rád pozerám TV iné na práci nemám okrem varenia. Ďalej mám rád dobrú spoločnost s dobrými priateľmi. Som sebestačný.
Juditka7777777 Ž 49 rokov
Szeretnék egy jó barátot, akivel bármikor levelezhetek bármiről, egy társat...akivel megoszthatom örömöm, bánatom... imádom a kutyákat, a strandolás, tengert...
Fitbalista M 32 rokov
Muž 32 rokov Lučenec
Rád by som sa zoznámil silou a sympatickou babou mám rád Šport Futbal a do prírody chodievam ale väčšinou na Rybačku zatiaľ som tak ako som ale verím že časom sa to všetko zmení
mirko323225 M 22 rokov
Muž 22 rokov Lučenec
Som pracujúci človek a predovšetkým som róm a ak sa to niekomu nepozdáva alebo nepáči jeho problém nieje každy ako si myslíte preto môj názor znie nesúd druhých keď ich nepoznáš
Margaretka1985 Ž 35 rokov
Hladam partnera, ktori bude mat rad zvierata, hlavne macicky. Bude mat rad zabavu, pretoze mam rada tanec. Od partnera cakam ze ma podrzi v dobrom aj zlom.
Janci15399 M 26 rokov
Muž 26 rokov Lučenec
Hľadám známosť aká príde, buď kamarátky alebo ani vzťahu by som sa nebránil. Robím prácu čo má baví murárcinu. Minulosť mám vysporiadanu, čo bolo bolo.
paanzoltaan M 35 rokov
Muž 35 rokov Lučenec
milujem prirodu, dobru muziku, rad varim, snazim sa dost na bike-u kilometre lámať, je to parada, hl. ako dopravny prostriedok po dedine je to naj. inac som normal/priemerny europsky muž :P

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania