amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Lučenec LC

Ste v Lučenci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLučenec

marcel85381 M 39 rokov
Ja hľadám niečo pekné, zaujímavé, sympaticke zo zmyslom pre humor..do koca aj voza.. xD.. Rád spoznávam nových ľudí, ktorí si povedia, čo si myslia rovno do očí xD
Vera338 Ž 22 rokov
Volny cas travim doma. Hladam chlapca na vztah. Nech je v pohode a nech ma berie taku aka som. Nech je fajn a dufam ze si budeme rozumiet. Taktiez rada chodim na prechadzky zo psom
Outlander M 56 rokov
Robím na poziadanie masáze. Jazdím na koni. Hladám dobrú spolocnost pre pekné chvíle. Dámy mohli by sme si popísat, porozprávat sa a potom sa uvidí vzájomná sympatia. Pekny den.
myrtill Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Lučenec
vek je len čislo ... kamarátim sa a hladám ludi so spoločnými záujmami... pracujem, vo volnom čase sa venujem rôzným športovým aktivitám,... máme doma psikov ...
Slniecko0 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Lučenec
Hľadám kamaráta, ktorý je komunikatívny so zmyslom pre humor. Vie o čom je život, má vysporiadanú minulosť, pracujúci, aspoň trochu športovo založený. Vek do 55 rokov.
Sampinon M 34 rokov
Som cielavedomý, pracovitý človek, ktorý ma rad ludi. Rad cestujem, objavujem. Pracoval som v zahranici, momentalne na Sk. V živote som si už kadečim prešiel, preto hľadám lásku.. dôveru, vernosť..
123456789smejko Ž 75 rokov
Hľadám dobrú kamarátku. Som na dôchodku. Mám vysporiadaní minulosť. Nemám doma ziadne zvieratko. Rada chodím do prírody, rada plavam a mám rada ručne práce.
Juli28 Ž 34 rokov
Hľadám partnera na celý život, hľadám galantného muža, ktorého môžem každým dňom obdivovať viac a viac, pretože to ma najviac priťahuje. Muž musí ženu ohromiť nie tým ako vyzerá, lebo to pre mňa absolútne nie je dôležité, ale jeho vystupovaním a tým aký je.
Adon40 M 40 rokov
Muž 40 rokov Lučenec
Som vysporiadaný so životom zažil som v živote všeličo aj dobré aj zle, ale prežil som to. Hľadám tu vyrovnané žieňa na spoločné chvile strávené spolu, už má nebaví byť sám na všetkých, mám zvieratá doma a starám sa o ne.
Nick2468 M 23 rokov
Hladam ženu na uvoľnenie, pravidelné stretka, káva možno po čase aj viac.
Športujem, Milujem zvieratá.
Rád túlím a mojkám sa.
Nie som tu az tak často radšej na messengeri, a viacej preferujem stretko ako vypisovanie denno denne.
Lizibet Ž 54 rokov
Hľadám vážnu známosť.
Do vzťahu môžem priniesť všetko.
Stále pracujem. Voľný čas: prechádzky, túry, dobrá káva. Rada cestujem. Chodím do prírody. Som slovenka. Mám dvoch psíkov.
Áno, mám vysporiadanú minulosť. Viac v ss.
janka25v Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Lučenec
hladam normalneho a verneho chlapa ... milujem cestovanie, more a slnko, dobre jedlo ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania