amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Lučenec LC

Ste v Lučenci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLučenec

Pamospurcy M 37 rokov
Muž 37 rokov Lučenec
Ak si dobrodružná povaha, ktorá ma rada adrenalín v podobe motoriek, aút, off roadingu a strelených nápadov, tak si na správnom mieste. Neposedím doma. Život máme len jeden.
Janko888 M 39 rokov
Hľadám ženu na pokec, časom možno viac... zmysel pre humor je potrebný... som zamestnaný, vyťažený ale mám aj súkromie... Mám rád šport, filmy dobré jedlo a zvyšok osobne ☺️
Zdenka3737 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Lučenec
Hľadám slušného, vtipneho, pracoviteho muža. Minulosť mam vysporiadanu, pracujem. Voľný čas trávim s rodinou. Mam rada wellnes, túry, prírodu, šport, fitnes. Zviera nemám.
mircohege M 37 rokov
Uvidime, vaznu, nebránim sa nicomu, co pride, pracujem, praca ma bavi, robim len ranne, svoj voľný čas trávim so svojím synom, som slobodný, mám vysporiadanu minulosť
darkness96 M 26 rokov
Muž 26 rokov Lučenec
Ak rada by si nasla kamaráta a časom vážný vzťah, tak napíš.
Vo vzťahu chcem flexibilitu, vernost a lasku.
Mám rád prírodu a zvieratá.
Viac ti napisem v sukromnom sprave... tesim sa na teba :)
Lily140 Ž 45 rokov
Iba sa chcem zoznamit s niekym normalnym, mam vztah, ale chyba po tak dlhom case vsetko, co vztah obnasa.. vasen .. neha.. laska.. je jedno, co z toho potrebujes ty.
Atinagy M 34 rokov
Keďže som mladý, slobodný .. hladam partnerku na spoločné straveny čas ☺️. By mala byť spontánna... mať rada prírodu. Maznanie sa, tulenie, mojkanie.
Jany88 M 34 rokov
Muž 34 rokov Lučenec
Hľadám fajn žienku na cestu životom
Oporu, utechu, zabavu, spestrenie vo forme vikendovych vyletov na motorke napriklad
Pracujem,
Pes, oddych, auto, moto...
Buducnost1234 Ž 55 rokov
Hľadám vážnu známosť! Príjemného, nekonflikneho, empatickeho, tolerantneho, samostatného priateľa. Som samostatná, nekonfliktna, tolerantná, zamestnaná. Moje záľuby záľuby :záhrada, príroda, slnko, more, cestovanie. Netolerujem klamstvá, prázdne sľuby, faloš, povrchnosť, neveru, fajčenie, alkohol (minim) Nehľadám flirt, úlet. Všetko čo hľadám, ponúkam. Hľadám rovnocenny vzťah, lásku, dôveru, úprimnosť.Moja minulosť sa vysporiadala sama. Prosím primeraný vek +, - 5r. BB kraj. Viac v ss.
Janikovic M 54 rokov
Hľadám vážnu známosť, očakávam úprimnosť, nie krásu, som obyčajný robotny chlap s vysporiadanou minulostou, som vdovec, samota má nici a chcel by som spoznať niekoho uprimneho
Kuricova Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Lučenec
Mám vysporiadanú minulosť. 3 deti. Dve dospelé.. 3 dieťa s otcom. Tak to chcela. Platím si na ňu. . Vychádzame dobre... Priateľ by mal akceptovať moju robotu.. pracujem Turnusy v Rakúsku .. 2 týždne doma. 2 v robote... Pracovitá. Mám jedno zvieratko doma. . da sa doriešiť .. Hľadám priateľa, časom viac... Komunikácia, sympatie musia byť.. Rada by som si išla aj posedieť na kávu. Porozprávať sa. Samota boli... Nefajčím. Ale nevadí mi. Vodičky preukaz nemám. . . A zvyšok osobné. Písaním...
Jejms1234 M 27 rokov
Muž 27 rokov Lučenec
Mam 27 rokov a hľadam si mladú babu, ktora so mnou bude po mojom boku do konca života, aby sme spolu mohli vychovať deti na dobrej urovni, aby mali vzdelanie v buducnosti robotu a hlavne dobre platenú.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania