amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Lučenec LC

Ste v Lučenci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLučenec

Adorko M 36 rokov
Ahoj som obycajny a uprimny muz, ktory uz nechce byt sam, preto si hladam zenu na trvaly vztah. Skus sa mi ozvat, uvidíme co z toho vznikne, tesim sa.
Harmatanec M 45 rokov
Muž 45 rokov Lučenec
Hladam damu do Koca a voza.
Skratka pre vsetko..
Aby mala dobre srdiečko a zmysel pre humor.. aby mala rada prírodu a mna.
Aby bola dobrosrdečná.
Aby voňala nebom...😋
Slnko123456789S Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Lučenec
Moj partner ma byt uprimny. ma rad prirodu, atd... pracujem, chodim obcas do cukrarne, plavam ..
Obcas daku knihu precitam, zahradka
Od partner a ocakavam toleratnost!
Dodo02 M 53 rokov
Muž 53 rokov Lučenec
Ahoj.Som rozvedený mám 2 dospelé deti. Hľadám vážny vzťah postavený na vzájomnej úcte a vernosti. Momentálne pracujem v Galante. Ináč žijem v Lučenci. Mám rád turistiku a šport. Žijem sám. Ak som Ťa zaujal, budem rád keď sa mi ozveš.
Xandez M 26 rokov
Muž 26 rokov Lučenec
Veselý chalan čo hľadá niekoho na pokec časom možno niečo viacej.
Mám rád športy, túry, prechádzky a havne jazdu na koni.

Cestovanie a spoznávanie nových miest tiež patrí medzi moje vážne.

Ale viacej v správe :D
Anubis666 M 33 rokov
Muž 33 rokov Lučenec
Som normálny úprimný muž ktorý hľadá známosť som bezdetny slobodný rad sa spoznám z milou ženou nehľadám úlet ani nič podobné poteší ma každá správa dakujem
Erik97 M 22 rokov
Som spoločenský typ, mám rád filmy, seriály, knihy, prírodu, oddych, či pri vode, tak aj na horách. Som pracovitý, zodpovedný, Hľadám príjemnú ,úprimnú ženu.
Vejoka1003 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Lučenec
Myslím, že nastal čas na zmenu... Rada by som spoznala inteligentného, čestného, charizmatického, finančne zabezpečeného muža s vyrovnanou minulosťou, kt.má rád život a všetko krásne v ňom. Som veselá, romantická, úprimná a spoľahlivá. Mám rada život, dobrých ľudí, kultúru, cestovanie. Ak sa nájde muž, kt.sa nebojí výzvy- budem rada, keď sa mi ozve. Maďarská národnosť vítaná,ale nie je podmienkou.
Stevo1959 M 60 rokov
Muž 60 rokov Lučenec
Hladam priatelku na staly vztah. Ja sa dame prisposobim. Psa ani macku nemam. Som na plnom invalidnom dochodku. Mam rad prechadzky lesom. Okolo su lesy.
Peterkurak1 M 43 rokov
Muž 43 rokov Lučenec
Mám psa. Plávanie turistika a tak podobne. Rád chodím do prírody behám. Zoznámil by som sa s milou osobou ktorá má rada pohodový vzťah rada trávi čas v prírode alebo chodí rada na piknik tiež na výlety. Veľkú výhradu mám proti ženám ktoré fajčia.
Palino113 M 20 rokov
Muž 20 rokov Lučenec
Mojou najväčšou záľubou je hudba a spev. Už od mala sa spevu venujem a chodím na rôzne vystúpenia. Mojim najväčším snom je dostať sa do celoslovenskej speváckej sútaže. Napríklad Superstar. Mam ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a momentálne pracujem ako brigádnik v Tescu. Neskôr zvažujem štúdium na VŠ. Som jednoduchý človek, ktorý hľadá milého chalana, ktorý sa rad rozpráva, vypočuje, poradí. Najskôr priateľstvo, neskôr možno viac. Každý na svete si zaslúži aspoň raz za život zažiť potlesk, ovácie a uznanie. Treba sa stále snažiť, dúfať a žiť plnohodnotný, šťastný život. A ak chcete vedieť aky človek naozaj je, stačí sa len dívať...
Dudi96 M 36 rokov
Muž 36 rokov Lučenec
Medzi moje záľuby patrí turistika a fitnes. Voľný čas rád trávim v prírode alebo v záhrade pri grilovacke. Pracujem ako SBS a tiež v záložni. Rad by som sa zoznámil s osobou ktorá má rovnaké záľuby ako ja.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania