amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hnúšťa

Ste v Hnúšti a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHnúšťa

steko0001 M 27 rokov
Hľadám ženu na vážny vzťah
Bývam sám, pracujem
Voľný čas trávim s priateľmi a s rodinou rád sa bavím a smejem
Domáce zvieratá nemám
Minulosť mám vysporiadanu
yOx M 33 rokov
Som na dôchodku, mam dve detičky a psíka a hľadám si priateľku, ktorá má rada zmysel pre humor a prírodu a hlavne nech je čestná a úprimná a čo má rada deti.
Rakitnik M 46 rokov
Muž 46 rokov Hnúšťa
Dlhodobú lásku a porozumenie, pracujem, mám rád prírodu, som obyčajný chlap, ktorý hľadá partnera na celý život, viem poskytnúť partnerke pochopenie, porozumenie, nemám rád alkohol.
Vysoko M 42 rokov
Muž 42 rokov Hnúšťa
Hladam priatelku, na ktoru sa mozem spolahnut a ma dobre srdiecko, ja nepijem a tiez nefajcim. Pracujem a byvam sam. Mam 42r. zvieratka nemam, ale uz som to videl 😃.
Halaand M 42 rokov
Hľadám zatiaľ nejakú príjemnú priateľku na príjemné strávené chvíle na začiatok, po čase sa uvidí co z toho vznikne. Nejake strávenie pár krásnych chvil spolu.
Booss12323 M 26 rokov
Hľadám vážnu znamost som pracovitý slušný človek a hľadám si partnerku dúfam že sa tu nájde a nezáleží na tom či rómka alebo biela dúfam že by nájdem a budem ju milovať a žiť len pre nu
Bremeno M 60 rokov
Muž 60 rokov Hnúšťa
Som normal, mam rad otvorenost, uprimnost, rozhovory a este vela, vela, krasnych veci
Každý mi te lasko závidí,
Když jdem,ulicí k nám,
Já vím že každý mi te lásko závidí
33331111Elenka Ž 64 rokov
Hľadám milého a úprimného priateľa nad 60 rokov na spoločné chvíle, časom možno aj viac. Som vdova na dôchodku mám tri dospelé deti bývam v malom meste v rodinnom dome moje záľuby domáce práce a priroda.
Jaro1965 M 62 rokov
Muž 62 rokov Hnúšťa
Vážnu známosť. Do vťahu prináššam vernosť, úprimnosť, lásku a oddanosť. Som na dôchodku a väčšinu svojh času trávim sám. Rád varím, mám rád poriadok a čistotu. Mal som psíka, milujem zvieratá.
Lakybo M 50 rokov
Muž 50 rokov Hnúšťa
Hľadám vážnu známosť. Pracujem ako živnostník do vzťahu môžem dať svoju lásku a ženu s ktorou budem, budem ľúbiť celim svojím srdcom môže mať aj dieťa nerobi mi to problém
Ivan733000 M 48 rokov
Hľadám len to isté ako vy. Dobre srdce úprimnosť. Vieru v niečo. A hlavne pochopenie. Niesom dokonalý. Ani krásny. Len sa budem snažiť byť úprimný. Prajem každému z nás veľa úprimných písaní.
milanmilan77 M 47 rokov
hladam priatelku na travenie volneho casu podelit sa o radosti aj starosti porozpravat sa zasmiat pozriet dobry film pocuvat hudbu prechadzad sa v prirode ...

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania