amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hnúšťa

Ste v Hnúšti a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHnúšťa

Halaand M 42 rokov
Hľadám zatiaľ nejakú príjemnú priateľku na príjemné strávené chvíle na začiatok, po čase sa uvidí co z toho vznikne. Nejake strávenie pár krásnych chvil spolu.
Booss12323 M 25 rokov
Hľadám vážnu znamost som pracovitý slušný človek a hľadám si partnerku dúfam že sa tu nájde a nezáleží na tom či rómka alebo biela dúfam že by nájdem a budem ju milovať a žiť len pre nu
33331111Elenka Ž 64 rokov
Hľadám milého a úprimného priateľa nad 60 rokov na spoločné chvíle, časom možno aj viac. Som vdova na dôchodku mám tri dospelé deti bývam v malom meste v rodinnom dome moje záľuby domáce a priroda.
Jaro1965 M 61 rokov
Muž 61 rokov Hnúšťa
Vážnu známosť. Do vťahu prináššam vernosť, úprimnosť, lásku a oddanosť. Som na dôchodku a väčšinu svojh času trávim sám. Rád varím, mám rád poriadok a čistotu. Mal som psíka, milujem zvieratá.
Lakybo M 49 rokov
Muž 49 rokov Hnúšťa
Hľadám vážnu známosť. Pracujem ako živnostník do vzťahu môžem dať svoju lásku a ženu s ktorou budem, budem ľúbiť celim svojím srdcom môže mať aj dieťa nerobi mi to problém
mojavec12345 M 44 rokov
som v pohode
hľadám ženu na vzťah, som sám 2r a už je čas na zmenu
z okolia RS hľadám ženu na vážnejšie zoznámenie

naj vekovo od 35r do 45r, štíhlejšia postava

napíš mi
Mroto53051 M 70 rokov
Hľadám ženu primeraného veku, ktorá by so mnou bývalá. Bývam sám v rodinnom dome. Mám rád prírodu, záhradku a chovám pstruhy. Nehľadám krásu, ale ženu s ktorou si budeme rozumieť.
Ivan733000 M 48 rokov
Hľadám len to isté ako vy. Dobre srdce úprimnosť. Vieru v niečo. A hlavne pochopenie. Niesom dokonalý. Ani krásny. Len sa budem snažiť byť úprimný. Prajem každému z nás veľa úprimných písaní.
Jacksonka M 49 rokov
Hĺadám vážnu známosť, polovičku,ktorá má rada hudbu, prírodu, dobrodružstvo, teplo domova. pracujem som zamestnaný ale keď dôjdem domov z práce, nik ma tam nečaká. rád by som zdielal toto všetko práve z tebou. pevne verím, že ma nájdeš
milanmilan77 M 46 rokov
hladam priatelku na travenie volneho casu podelit sa o radosti aj starosti porozpravat sa zasmiat pozriet dobry film pocuvat hudbu prechadzad sa v prirode ...
Erik20 M 22 rokov
Muž 22 rokov Hnúšťa
Rad sa prechadzam po nočnich hodinach s niekým kto vie rozpravať a nebojí sa
Rad športujem behám cvičim čokolvek čo je šport rad skusim
Hladam ženu ktorá sa nebojí skušat nove veci a má rada prirodu
Fck M 36 rokov
Hľadám babu na stretnutie. Časom možno viac záleží od vzájomných sympatií. Ak si osamelá z okolia kľudne napíš možno si sadneme. Ak nie aspoň zabijeme nudu.

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania