amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 25 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Flos Ž 47 rokov
Cítim, že mi niečo chýba a tak by som sa rada zoznámila s niekým kto nehľadá len sexuálneho partnera, ale niekoho komu by som bola darom a obohatením na celý život. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, turistika, pestovanie kvetov, práca v záhradke a všetko pekné okolo nás. Viac prezradím, keď napíšeš:)
kamjac M 47 rokov
hladam blondinku na vaznu znamost nezalezi nakrase ani na veku ja mam 44 a mam zvierata chodim do prirody mam rad hokej aj futbal nie nerobim som doma sa staram o zvierata
Suzanne8888 Ž 45 rokov
Hľadám možno práve teba. Si štíhly, vysoký a rád sa smeješ?
Vo dvojici je život krajší 😊
Preferujem stretnutie, písanie nie je to čo hľadám...
Mám rada prírodu, dobrú hudbu a rada sa smejem 😜
Sam053 M 55 rokov
Muž 55 rokov Banská Bystrica
Minulost mam vysporiadanu. Som nezavisly. Financne zabezpeceny. Mam vsetko rada ale nudu nie. Rad cestujem. Mam dve deti. Kto chce viacej vediet moze sa pytat 🙂
bora3 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Banská Bystrica
Hľadám priateľstvo, porozumenie, vzájomnú podporu a dôveru. Muža pre chvíle čo život prináša. Mám psíka.Som veselej povahy. Bývam v Banskej Bystrici. Píš.
1bb2 M 55 rokov
Rád spoznám inteligentnú, úprimnú a tolerantnú ženu. Pracujem, vo voľnom čase príroda, bike, cestovanie, história, v zime lyže atď. Vo dvojici by to bolo zábavnejšie:)
Indianik M 61 rokov
Muž 61 rokov Banská Bystrica
Hľadám ženu na vážny vzťah. Priniesť do vzťahu to, čo by nám bolo vhodné. Pracujem. Volny čas trávim v prírode,ak je aspoň trošku dobré počasie. Nemam žiadne domáce zvieratko. Mam vysporiadanú minulosť.
neznamy987 M 43 rokov
Minulosť mám vysporiadanú , to isté očakávam aj od partnerky .
Hľadám príjemnú ženu , ktorá sa na nič nehrá .
Prácu mám.
Rád navštevujem pamiatky a múzeá .
maros2486 M 59 rokov
POPROSÍM ČÍTAŤ S POROZUMENÍM: Hľadám niekoho normálneho, t. j. slovo platí, neklamem a nepodvádzam... Pracujem, poľujem, rybárčim, chodím po horách. Mám rád všetko živé a minulosť neriešim. A - asi to tu treba aj inak - chýba mi sex. Som 4 roky sám - opustený "životnou láskou" a v idiotskom očakávaní. Po strate ideálov o druhu "žena" hľadám niekoho, kto mi ich pomôže opäť nájsť. NEMÁM záujem o staré mamy so záľubou - varenie, pečenie, vnúčatá a misionár v stredu po večeri. Zvažujem svojho posledného potomka (čas sa mi kráti) s bytosťou, pre ktorú sa oplatí žiť a keď raz povie "ľúbim ťa" - vydrží to dlhšie, ako po prvý problém!!! VÁŽNE POPROSÍM ČÍTAŤ S POROZUMENÍM... A VŠETKO :-)
Silv Ž 51 rokov
Uprimneho človeka, oplatiť to viem patrične.
Pracujem, som slobodná, rada športujem, aj chodím na kultúru.
Tiez priatelsku osobu, ktora je komunikativna, ochotna
Raynor M 32 rokov
Muž 32 rokov Banská Bystrica
Ahojte,
volám sa Lukáš, som z Banskej Bystrice a hľadám si priateľku z blízkeho okolia na spoločnú cestu životom. Stačí napísať, nehanbi sa, nehryziem. Teraz v tejto situácii trávim voľný čas doma a chcem to zmeniť.
MarcJacobs Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Banská Bystrica
Ahoj, mam rada knihy, fotografovanie, prirodu, sport a najradsej travim cas s mojim synom 😉 Som slobodna, bez zavazkov🙂 Rada spoznam prijemneho, sympatickeho kamarata...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania