amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Revúca RA

Ste v Revúcej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRevúca

Ajinka2222 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Revúca
...hľadám sympaťáka, veselého, komunikatívneho, primeraného vekom s výškou nad 180 cm, nezadaného... zatiaľ na písanie, poprípade komunikáciu cez telefón... spriaznenú dušu... ak je taký, ozvi sa, potešíš... viac v správe...
Trubka12 Ž 36 rokov
Hľadám normálneho a chlapa, ktorý neklame a hovorí pravdu už nech je akákoľvek. Som človek ktorý chce len život s niekym kto ma bude brat taka aká som ❤️❤️
Hunterr M 30 rokov
Muž 30 rokov Revúca
Hľadám spontánnu ženu. Stále pracujem. Voľný čas hlavne víkendy sa snažím tráviť v prírode, kam vyrážam zavčasu ráno, som schopný tam stráviť aj cely deň.
Ivuska6633 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Revúca
Hľadám muža, ktorý ma vždy rozosmeje, bude zdieľať so mnou dobré, aj tie horšie dni. Milujem hory, aj more. Neznášam klamárov a alkohol. Bude fajn, ak budeme mať spoločné koníčky.
Belo111 M 31 rokov
Partnerka do života, výhoda ak máš aspoň základy nemeckého jazyka, kľudne s dieťaťom, nech mà aj môj 12r. syn spoločnosť. Chcem začať život na novom mieste, ľahšie aj veselšie je dvom.
Mirka018 Ž 21 rokov
Hľadám muža do 30 rokov, na kamarátsky, prípadne neskôr aj vážny vzťah. Niekoho, s kým by som mohla zdieľať záujmy, vybehnúť von do mesta, na koncert alebo do prírody a hlavne nefajčiar, nakoľko mi to osobne prekáža. Najelpšie niekto, kto má pozitívny vzťah k zvieratám a prírode :) Som študentkou vysokej školy, rada si zájdem niekam von, mám rada prírodu, cestovanie, dlhé rozhovory. Vo voľnom čase sa zaujímam o učenie sa jazykov alebo rada počúvam hudbu (rôzne žánre). Športom sa nevenujem, avšak ľahšej turistike nepoviem nie.
lastovicka12345 Ž 35 rokov
Hľadám partnera na vážny vzťah, ktorý je láskavý, obetavý, úprimný a urobil by všetko pre svoju polovičku. Partner by mal byť veselý a mal by mať zmysel pre humor
Maro5111 M 35 rokov
Napíš dozvieš sa viac. Som komunikatívny, zábavný, rad si užívam 😜
Napis mi a môžme sa baviť o com len chceš a keď si budeme rozumieť nieje problém sa zblížiť.
Al8na Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Revúca
Hľadám priateľa vek od 60 do 72, nealkoholik, nefajčíar, na posedenie pri káve a na zábavu napr ples, na prechádzku, nie turistiku, bez akýchkoľvek záväzkov.
vall7 M 61 rokov
Som vrcholový športovec aj pracujem, nekonfliktný muž, som za kompromisy, mám rád všetko príjemné a to čo ma obohatí, mám rád dobré filmy, s myšlienkou a históriu, vesmír a samozrejme aj rád varím, lebo to rád robím.
janik456 M 24 rokov
Muž 24 rokov Revúca
ja chcem mat milu uprimnu laskavu mudru a peknu zenu
nemože klamat mna
a hladam si važny vztah
tak to je šetko čo by som napisal omne este
a moje zaluby su auta relly a tak
000002mk M 56 rokov
Muž 56 rokov Revúca
Hľadám vážnu známosť. Keďže sa starám o 4r.syna nemám čas na žiadne úlety. Preferujem ženu z vidieka, primeraného veku. Možnosť okamžitého pristahovania. Dieťa nie je prekážkou.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania