amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Revúca RA

Ste v Revúcej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRevúca

Janko57 M 66 rokov
Hladam spolocnost spriaznenej duse na ceste osudom. Samota boli...
Mam rad prirodu, zvierata, ludi, turistiku, romanticke filmy a vela dalsieho, ako kazdy iny clovek.
Hanicka246 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Revúca
...neviem, či nájdem to, čo hľadám vzdelaného, sympatického, inteligentného, pohľadného pána v primeranom veku a výškou nad 180 cm... mal by byť veselý, komunikatívny a s vysporiadanou minulosťou... pokiaľ sa takýto pán ozve, tak sa určite aj o mne dozvie niečo... BEZ FOTA prosím NEREAGUJTE !!! ...
chasmrokar M 48 rokov
Muž 48 rokov Revúca
iba úprimosť - chcem asi veľa ?
V živote sa každému raz všetko vráti ...
Zlo odosielateľovi, láska tomu kto ju dáva .
Klamstvá k tým ktorí ich hovoria ..
Závisť k tomu , kto ju cíti ...
Koleso sa točí .... pre každého ...

Som kto som, tak to nerieš ..
Oki1234 M 39 rokov
Pracujem, hľadám normálnu ženu, ktorá vie ľúbiť s byt chápava, skromnu a zábavná. Som normálny chlap, nemám veľké predstavy, viem úprimne milovať.
SomKtoSom1980 M 43 rokov
Ahoj. Mozno si to prave ty koho hladam, tak nevahaj a napis mi. Nemas co stratit a mozes iba ziskat.ved ako sa hovori : Kto hlada, ten najde. Tesim sa na spravu, ktoru si najdem od teba :)
Pali2403 M 63 rokov
Muž 63 rokov Revúca
Hladam uprimnu, milu, prijemnu zenu, na vazny vztah, Do 170cm, stihlu-plnostihlu, od 48 do 58r. Som domaci kutil,práca v záhrade, pracujem v Rakusku v Lustenau - musim, vyuceny elektrikar, mam rad prirodu, more, zvierata, slnko, vychadzky do prirody, sportove auta ,tuning, rad varim, ked mam pre koho, len chyba mi mila polovicka, podari sa mi este takú najst? Napíš, odpíšem..
Laskava123 Ž 22 rokov
Ahoj, som mlada žena, rada sa zoznamim s milím mužom, mozno prehodime spoločnú reč... Mam rada zvieratká a hudbu, milujem prírodu no nie ked svieti slnko, ano som trochu ina no spoznaj ma a potom pochopíš :)
cubo916 M 51 rokov
Muž 51 rokov Revúca
Som normálny, obyčajný chlap, ktorý hľadá niekoho, kto by chcel byť po mojom boku vždy, keď to ten druhý najviac potrebuje... Rodina, dôvera, úprimnosť, láska je pre mňa v živote to naj, na čom mi veľmi záleží... Sklamanie po 30 ročnom vzťahu bolo ťažké a veľké, a druhý krát ho už zažiť nechcem... No je ťažké byť sám, aj keď mám deti, synov, o ktorých sa starám, chýba mi niekto, s kým by to mohlo byť oveľa krajšie....
Strigus Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Revúca
Hĺadám nezadaného muža od 50 do 60 rokov. Bývanie mám. Som zamestnaná. Mám kocúra. Koníčky dobrý film dobrá hudba koncerty príroda. Nemám rada klamárov!!!
rapi M 59 rokov
Muž 59 rokov Revúca
podobné chute a vlastnosti ako mám ja
myslím si, že veľa zaujimavého
neštudujem, nie som na materskej a nie som na dôchodku
veľa pracujem, ale mám rád šport ale aj oddych
snažím sa ju vyriešiť
minulosť mám vysporiadanú
dve deti samostatné
nerád som sám aj keď niekedy ju človek potrebuje
Trubka12 Ž 37 rokov
Hľadám normálneho a chlapa, ktorý neklame a hovorí pravdu už nech je akákoľvek. Som človek ktorý chce len život s niekym kto ma bude brat taka aká som ❤️❤️
Hunterr M 31 rokov
Muž 31 rokov Revúca
Hľadám spontánnu ženu. Stále pracujem. Voľný čas hlavne víkendy sa snažím tráviť v prírode, kam vyrážam zavčasu ráno, som schopný tam stráviť aj cely deň.

1 2 3 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania