amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 30 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

malabiba Ž 48 rokov
láska, vášeň, porozumenie, tolerancia, pohyb, nadhľad, fantázia, dôvera, spoľahlivosť, elán, optimizmus, aktivita, inteligencia, empatia, pokoj, vyrovnanosť
Evica31 Ž 58 rokov
Hľadám vážny vztah
Som pripravená zdieľať radosti a starosti s človekom, ktorý o to stojí
Pracujem
Rada chodím do prírody, cestujem, tancujem, venujem sa osobnostnemu rozvoju
Nemám zvieracieho miláčika, ale nebranim sa
Minulosť mám vysporiadanú
Lakyboyka M 29 rokov
Hladam prijemne dievca, rozumne, uprimne, plne lasky a sexepilu ktore ma zmysel pre humor, ma rada zvierata a vidiek. Ja som mily, mlady muz, mam zmysel pre poriadok, mam rad prirodu, hory a tury
wolf77 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Bystrica
Hľadám priateľku do voza i do koča . Spriaznenú osôbku na trávenie voľného času, možno časom aj vážneho vzťahu. Proste niekoho s kým spolu aj zostarnem ;).
evita1974 Ž 48 rokov
hľadám vážny vzťah, pracujem, športujem mám vysporiadanú minulosť. Hľadám muža čo vie čo je láska, bude si ma vážiť a milovať slobodného alebo rozvedeného
mais777 Ž 42 rokov
Hľadám niekoho na priateľstvo časom možno viac čas ukáže... Som pracujúca, sebestačná. Vo voľnom čase trávim čas v prírode, výlety plávanie.
VladisBB M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Len skúšam, či nájdem tú stratenú polovičku, ktorá mi kamsi ušla. Ťažko zadefinovať takto stručne ale sú nejaké hlavné aspekty na ktorých záleží.

Otvorená myseľ, občas pocit že niesi z tohoto sveta, občas krútiš hlavou čo to s tými ľuďmi preboha je. A občas máš pocit že ten pekný cit o ktorom každý básni je u teba absolútne iný pojem, niečo čomu sa bežne ľudia len približujú, niečo tak bezprostredné a bezhraničné, spolu s absolútnou oddanosťou, že to ani nemožno popísať. Zasnívaná, možno naivne v kútiku dúfajúca že snáď niečo také existuje... A možno už toľko krát sklamaná že ani nedúfaš. Ale chceš veriť, lebo lepšie je lietať a sto krát spadnúť ako nelietať vôbec :)

Občas blbnúť, ale aj riešiť veci spolu zodpovedne a vážne, občas leňošiť pri dobrom filme, občas pozerať na hviezdy, občas výlet dakam, a aj niekedy trochu rozhýbeme zadky ( ja cvičím ale nevyžadujem to aj od partnera)... Ale hlavne spolu . Spolu budeme krútiť hlavami nad tým ako ľuďom hrabe.

Sedí ? It's a match ! :)

Je toho veľa a každý sme nekonečný vzorec ktorý nemožno slovne definovať, tak treba hodiť reč a spoznať sa.

Najviac odradzujúce je na mne to že sa snažím vždy mať otvorenú myseľ, žijem sám a viem sa o seba postarať, nepotrebujem domácu slúžku, nesprávam sa k ženám ako hovado, nepijem a nefajčím, zabavím sa triezvy (a nieje so mnou nuda)... proste asi nič na čo baby letia, sorry za sklamanie :)

#cook
#talk deep
#chocolate
#traveling
#animals
#science
#saphiosexual
#languages (learning thai)

Ego, vystrih, stekle, omietka - neoslovi

Inteligencia, schopnost hlbsej
konverzacie, nerdy girl - ano prosim :)
Giggles Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Banská Bystrica
Som nezávislá žena, ktorá dáva prednosť inteligencii pred krásou. Hľadám niekoho s kým mi bude, len tak obyčajne dobre, nehľadám dokonalosť, hľadám šťastie.
Pete777 M 56 rokov
Hladám priatelku na pekný dlhodobý vzťah, rád sa zoznámim s príjemnou ženou. Stretnutie na kávičke,alebo na prechádzke za zmrzlinkou,aleb podla predstav ,sa vieme dohodnúť.
Morulo M 50 rokov
Muž 50 rokov Banská Bystrica
Len tak sa chcem nezáväzne zoznámiť s dobrými ľuďmi a možno nadviazať aj partnerstvo ak by bolo možné cez túto zoznamky. Tak a budem teraz dúfať, že sa to podarí.
anjel2001 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Banská Bystrica
Som milá žienka, ktorá hľadá dobrého, spoľahlivého chlapa na cestu spoločným životom. Mám rada prírodu, zvieratká, dobrú knihu alebo príjemné posedenie v objatí pri dobrom filme.
mrbumbo M 58 rokov
Som pracujúci invalidný dôchodca, skôr domáci typ, nie zrovna športovej postavy, nefajčiar, bez záľuby v alkohole, (minimálna spotreba). Hľadám ženu s podobným zameraním na chvíle všedné aj sviatočné. Samota je niekedy fajn, ale keď trvá dlho, neprospieva.

1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 55 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania