amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 53 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Marian2911 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Som normalny chalan, sportovo zalozeny, priatelsky so zmyslom pre humor. Hladam podobne zalozenu babu do 28 rokov "do voza aj do koca" ktora hlada tak isto ako ja seriozny vztah.
Majdalenka Ž 63 rokov
Moje záľuby,prechádzky prírodou,práca v záhradke,cestovanie,slnko,voda,plávanie,sauna.Zvieratká doma nemám .Rada by som sa zoznámila s partnerom ,kamarátom na dni sviatočné ale aj všedné.Vo dvojici je život krajší a veselší podelená bolesť menej bolí,podelená radosť viacej teší.
pepsi7777777 M 62 rokov
Som normálny clap čo nechce byt sám, hľadám ženu do voza aj do koča,mám rád prírodu šport rád počúvam hudbu pozriem si tv, robim servis výťahov, mám tri dospelé deti majú už svoj život, samota je zlá tak som sa sem prihlásil snáť sa nejaká žena ozve.
dobo65 M 57 rokov
Muž 57 rokov Banská Bystrica
rád chodím do prírody, na hríby, rád cestujem. mám rád hudbu, dobrú spoločnosť, grilovačky a pod... som zamestnaný, mám rád autá, šoférovanie. hľadám ženu do voza i do koča, ktorá má rada život ako ja. najlepšie blízko BB.
Jansar M 66 rokov
Muž 66 rokov Banská Bystrica
Mám rád prechádzky v prírode,hubárčenie,lyžovanie,plávanie,práca na záhrade.Pracujem ako traktorista na Družstve..Mám malého psíka.Chcem sa zoznámiť so ženou s ktorou strávim jeseň života.
snehulienka123 Ž 69 rokov
Hľadám kamaráta na pekné chvíle prežité vo dvojici Som pohodová, mám rada prírodu, veselých ľudí.
Rada navštevujem kultúrne podujatia, hrady , zámky,a kúpaliská.
Medhorny M 65 rokov
Šport,historické a romantické filmy, sudoku, šach,práca v záhrade,huby,varenie a upratovanie nie. Mám 2 dcéry zaopatrené nežijú na Slovensku. Ja som tiež zaopatrený akurát chýba mi normálna žena.
Michalides64 M 33 rokov
moje zaluby su futbal , a rad svoj volny cas hravam ten futbal . chodim pracovat do vlkanovej. Mam psika menom džimi je to maly biely hafanko . Najradsej by som sa zoznamil s osobou co rada pise a rada sa zoznamuje .
keram79 M 42 rokov
Ahoj hladam si partnerku na priatelstvo a po lepsom vzajomnom spoznani sa na zivotne partnerstvo, a tak budem velmi vdacny modernej vymozenosti internetu ak sa to podari prave takto, prajem vsetkym len to najlepsie ved predsa aj tak vsetko je a bude tak ako to ma byt.
Lenka2124 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Banská Bystrica
Ahoj som veselá, sympatická baba. Rada spoznám muža, ktorý vie čo chce. Moje záujmy šport, turistika, zvieratá, rodina, dobrí ľudia, záhrada. Pracujem v ČR. Ak sa nájde ten pravý partner, nemám problém sa odsťahovať a spoločne sa usadiť. Vzťah je pre mňa dôležitejší ako práca. Z ničoho môže vzniknúť veľa.
Lukasinko Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Banská Bystrica
Moje záľuby sú lyžovanie čítanie a relax pri mori momentálne pracujem vo Švajčiarsku vo veľkosklade s potravinami zvieratá v domácnosti žiadne deti mám zaopatrené sú vo veku 30 26 19
martinamartina Ž 69 rokov
Žena 69 rokov Banská Bystrica
Rozvedená 64 r s dospelými deťmi . Záujmy čítanie kníh ,pestovanie izbových kvetov .Rada si vypočujem dobrú hudbu , pozriem si rada zábavné programy , v televízii aj niektoré filmy . Mám rada zmysel pre humor , ostal mi ešte aj nejaký vzťah k romantike .Som nealkoholička , nefajčiarka , evanjelička . Hľadám priateľa podobných záujmov , primeraného veku S vnútornými duševnými hodnotami . Ktorý má v sebe , dar lásky a vie mi ho ponuknúť . Vlasy mám brunet oči modré , Výška 170 váha 72 kg . ZN nealkoholik , nefajčiar , primerané fajčenie môže byť . Aj s trochou mužskej zručnosti .

1 20 40 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania