amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 52 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

patrik1971 M 51 rokov
Mojou záľubou je kultúra, zábava, čítanie a vzdelanie. Mojou záľubou je vlastne aj moja práca, pretože som profesionálny novinár a filmový, televízny a divadelný scenárista. Takže film a divadlo sú nielen mojou záľubou, ale životom a kariérou.
Svoju profesiu už som uviedol - študoval som na pražskej FAMU a publicistiku na UMB v Banskej Bystrici.
Mám rád vačšie mestá a milujem veľkomestá, ktoré majú atmosféru a genius loci. Vidiek, prírodu či dokonca
turistiku priam nenávidím. Som tzv.nočný typ - ranné vstávanie strpím len v prípade nutnosti.

Hľadám rozvedenú mladú krásnu nežnú maminku s jedným dieťatkom, ktorá potrebuje istotu, lásku, humor, ochranu a ktorej chýba láska, romantické rozhovory pri sviečkach, no aj vášeň a sex. Nezáleží mi na tom, čo bolo v minulosti a čo - ako sa vraví - hovoria ľudia. Malomeštiactvo a pokrytectvo vo vzťahoch neuznávam -
proste chcem krásnu mladú ženu urobiť šťastnou a milovať nielen ju, ale aj jej dieťa.
david27 M 33 rokov
futbal,hokej
som vodic kamionu
mam psa rad codim na turistiku do vysokych tatier..zo zalub este motocros a skyalpink fajcim pravidelne nepijem byvam v BB mam v prenajme byt vo viedni
J123J M 58 rokov
Hladam milu sympatacku do koca aj do voza na pekny vztah, s ktorou budem zdielat radosti aj starosti a travit volne chvile. Moje zaluby a aktivity suvisia hlavne s letom, ale dokazem sa prisposobit aj partnerke. Cakam, ozvi sa. :-*
Buratlino Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Banská Bystrica
Som vysokoškolsky vzdelaná,učiteľka na základnej škole.Vysoká,štíhla blondínka s dlhšími vlasmi.Som rozvedená.Mám ženatého syna,ktorý žije s manželkou vo svojom byte.Som optimistická,veselá.Rada tancujem,počúvam hudbu.Rada si prečítam dobrú knihu skôr romantického charakteru.Mám rada ľudí,rada im pomáham. Som duchom mladšia, svoj vek neriešim.Chcela by som sa zoznámiť s človekom,mužom ,primeraného veku a vzdelania.
Martn M 30 rokov
Ahoj, hľadám príjemnú babu, slečnu na zoznámenie prípadne vztah. Moje koníčky sú hlavne oddych v prirode, kultúrne pamiatky. Samozrejme keď je viac toho voľného času tak ho trávim návštevou u rodičoch.
Mirko7 M 64 rokov
Volám sa Miroslav. K mojim záľubám patria športy ako fotbal, hokej, plávanie. Rád sa aj poprechádzam po prírode. Ako ďalšie mám rád motocykle na ktorých som už precestoval veľa kilometrov. V práci trávim momentálne veľa času za volantom a zároveň podnikám. Keď prídem domov, čakajú ma tam dvaja kocúri ktorých som si zobral z ulice. Radi mi asistujú pri varení ktoré mám ako relax. Hľadám príjemnú ženu s dobrým srdcom.
Beata57 Ž 63 rokov
Hľadám si priateľa pretože som osamelá a samota je zla.Som veselej povahy nekonfliktna mám rada prírodu,rada varím a dúfam že toutou cestovanie si nájdem milého sympatického priateľa predvoľby čas a pohodu.
Kikimbaj M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Bystrica
Veľmi rád trávim čas s milovanou osobou. Keď nie som v robote tak sa najlepšie cítim v prírode. Pracujem ako murár. Čo sa týka zvierat tak mám rád psov, ale len na dvore. V byte ich nemusím. Chcel by som stretnúť spriaznenú dušu, ktorá by ma pochopila a ja by som pochopil ju. Páčia sa mi ženy so štíhlou postavou. Mám 14rocnu dcéru s ktorou som malo, lebo som stále v robote.
oblacik3333 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Banská Bystrica
Pokúšam sa hľadať priateľa, s ktorým mi bude dobre... vo dvojici je život ľahší a krajší. Je dôležité sa podeliť s radosťou aj starosťami...
Rada si "dobíjam baterky" v prírode a s veselými ľuďmi, pri dobrej hudbe aj ľudových pesničkách..., cestovanie, výletíky, ... prechádzky mestom...
Teším sa na zoznámenie.
Nicko77 M 45 rokov
Som spoločensky typ,nenáročný,mám rad prírodu,prechadzky,turistiku v lete bicykel v zime bežky,hľadám niekoho z podobnými zalubami ,Nefajcim,alkohol príležitostne
Cukrik535 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Banská Bystrica
Mám množstvo záľub,mám rada zvieratká,mám 16 ročného syna ktorý chodí na strednú podnikateľskú školu a chodí aj na futbal,mám rada spoločenské výlety,rada sa zabavím,mám rada spoločenský život medzi ľuďmi.
Marian2911 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Som normalny chalan, sportovo zalozeny, priatelsky so zmyslom pre humor. Hladam podobne zalozenu babu do 28 rokov "do voza aj do koca" ktora hlada tak isto ako ja seriozny vztah.

1 20 40 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania