amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 50 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

123miro123 M 45 rokov
Muž 45 rokov Banská Bystrica
Ahoj hľadám ženu na spoločný zivot žijem sám v dome mám psa voľný čas mám ako tak keďže sa motam okolo domu stále rád by som stretol a zoznámil sa s úprimnou ženou s okolia ak je to možné mám 4 r syna s predchádzajúceho vzťahu
Anavi9 Ž 27 rokov
Rada plávam a korčuľujem, trávim čas s rodinou a priateľmi. Som veselá, úprimná a tvrdohlavá ;) mám psa a kocúra ktorí sú mojou súčasťou a rada sa zoznámim s mladým mužom ideálne štíhlym a vyšším so zmyslom pre humor a dobrým vkusom na hudbu :)
biama Ž 45 rokov
Medzi moje zaluby patria sport, v letnom obdobi turistiky, priroda, bicykel, korculovanie. V zime lyzovanie. Rada si precitam dobru knihu a pozriem zaujimavy film.
Vo vztahu hladam zivot naplneny laskou, vzajomnu oporu, porozumenie, stabilitu.
Dadka1611 Ž 48 rokov
Cestovanie a spanok, pracujem s ludmi, mam psika, dcera skoro dospela. Rada sa zoznamim s muzom vo veku od 40 do cca 50 rokov. Mal by mat zmysel pre humor a chut zit. Vztah k detom, zvieratam.
Janik696 M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Bystrica
Podnikateľ-stavebníctvo
Divadlo, opera, kino, záhrada, výlety
Pes, mačka
V podstate mi chlapi nikdy nedospejeme 😂 ale som počul že z nás niektorý sa k tejto méte priblížia. 🤣
1peknyusmev Ž 60 rokov
čo napísať... to by mal napísať niekto,kto ma veľmi dobre pozná... niekto,ktovie aká som, čo mám rada a čo nie... niekto,kto ti pozrie do očí a povie...si šťastná... niekto, kto ťa prituli,ked ti je smutno... niekto,kto sa s tebou rád smeje...
Hanicka1984 Ž 39 rokov
Medzi moje zaluby patri turistika. Hudba citanie knih a obcas varenie ako nutnost som zdravotna sestra a studujem dopnam si vzdelanie..zoznamila by som sa rada s muzom veselym komunikativnym..a usmiatim..mam 15.syna
Dream06 Ž 30 rokov
Momentálne žijem v zahraničí a hľadám muža, milujúceho, zodpovedného, vtipného, ktorý má rád to co ja, teda cestovanie, prírodu, šport, a zábavu každého druhu.
Zylia Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Banská Bystrica
Stretnúť človeka, ktorý je aj osamelý. Som z Ruska, žiť natrvalo na Slovensko. Mám rád čistotu, aby sa pohodlne v dome . So zmyslom pre humor, rád počúvam hudbu, filmy, cestovanie, prechádzka v Parku. Vzájomnej dôvery, úcty, je základ vzťahu, musíte veriť a ísť k svojmu cieľu a tam bude šťastie.
eliana28 Ž 44 rokov
turistika, príroda, stretávani s priateľmi , pracujem ako specialista, mám psa. Rada by som sa zoznámila s s osobou s podobnými záujmami - normálny vzťah ...časom viac. Spoločne strávené dni, kde sa budeme smiat rozprávať..a časom možno viac...
Blanka60 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Banská Bystrica
Spoznam tu pohodoveho muza, s ktorym sa da zivot naozaj zit a nie prezivat? Deti su uz dospele a ja mam stale viac volneho casu na cestovanie, kulturu a vsetko pekne.
Peto26811 M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Bystrica
Mam zaujem travit spolocne chvile plne zabavy smiechu radosti sportu .hladam mladu babu co bude zit premna a ja pre nu a ma rada sex,sport,cestovanie,nakupy ,prirodu a viem prejavit city.mam rad svoju pracu a zvierata.

1 20 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 62 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania