amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 49 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

bond01 M 42 rokov
Som vraj sympatický, rozvedený, športovo založený, mám rád humor, hľadám sympatickú ženu, nefajčiarku. Mám rád prechádzky, spoločne chvíle, nezáleží kde, ale spolu a čím je nám fajn... Som vysokoškolsky vzdelaný, pracujem ako učiteľ. Zvieratko nemám, ale milujem zvieratká a nemám proti tomu výhrady.
bosorka1541 Ž 43 rokov
Ahoj ty tam na.druhej strane,dufam nebudes vahat a ozves sa mi .:).Hladam si tu kamarata,mozno viac nez kamarata,uvidime.Som vydata,dufam ze uz.nie dlho,ale viac menej sme spolu len kvoli nasim ratolestiam.A ja som si povedala ze preco neskusit niekoho najst.Na zaciatok hladam len niekoho na pisanie,pripadne kavu alebo len tak zajst do kina...
India12 Ž 45 rokov
Som optimistická mladá žena, rada cestujem a plním si sny.. Rada stretnem partnera na zdieľanie pekných zážitkov.. Mám rada pozitívnych ľudí, zvieratá, umenie, úsmev...
renata9 Ž 53 rokov
Hladám sympatického kamaráta, som na inv.dôchodku, venujem sa pečeniu, zviera nemam, minulost mam vysporiadanu. Novy priatel by mal mať aspoň 177cm a primeranej postavy.
vakdal M 60 rokov
Dovolenku rád trávim pri mori,chodím na cyklotúry obľubujem práce v záhrade a okolo domu. V zime chodím pravidelne na lyže.Som živnostník.Nezaopatrené deti nemám a v súčastnosti nemám žiadne domáce zviera.
bekilinka Ž 49 rokov
Ahojte, hladam obyčajného pohodoveho chlapa na trávenie voľných chvíľ. Rada sa zoznamim s chlapom, ktorý má rád humor, spoločnosť, rád športuje, aleee nemusí to preháňať zas, miluje prírodu. Hladam kamaráta do každého počasia. :-)
Zuza12 Ž 54 rokov
Ahoj, rada by som sa touto cestou zoznámila s milým a priateľským mužom vo veku od 48 do 60 rokov, s ktorým by som mohla tráviť voľné chvíle. Mám rada prechádzky v prírode, welnes, alebo len tak si posedieť a podebatovať pri kávičke...Som zamestnaná a rada by som si našla svoju spriaznenú dušu
kikino1066 M 67 rokov
Ahoj , aj keď som vitálny, som už na dôchdku. bývam sám ,mám psika. moje hoby bicyklovanie ,turistika, plávanie v zime bežky. Rád si zájdem do kina alebo aj divadlo môže byť.
NLP Ž 48 rokov
Ahoj, rada sa zoznámim s mužom, ktorý vie čo chce, ktorý sa chce deliť o svoje city. S ktorým si môžem ísť posedieť na dobrú kávu, slnečný deň si spríjemniť prechádzkou, precestovať celý svet.
Wayne15 M 34 rokov
Muž 34 rokov Banská Bystrica
Som normálny chalan, rodinne založený, priateľský so zmyslom pre humor. Hľadá podobne založenú babu približne v mojom veku. Medzi moje záľuby patrí stolný tenis, turistika, bowling a iné. Zvieratá nemám, ale mi ani nevadia. Rád počúvam hudbu a kukám seriály.
729 M 22 rokov
Hľadám babu ktorá je úprimná. Mam rad prechádzku a horolezectvo
Rad spoznam nových ľudí a pomôžem ostatným.nemam problém poziciat.som odvážny a rad posilňujem.volny čas trávim v prírode.
Retsom Ž 56 rokov
Hľadám kamaráta na pekné chvíle prežité vo dvojici, časom možno viac.Som veselá , pohodová mám rada prírodu,hudbu,kino,relax,veselých ľudí.Len seriózne.

1 20 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania