amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 46 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

bekilinka Ž 49 rokov
Ahojte, hladam obyčajného pohodoveho chlapa na trávenie voľných chvíľ. Rada sa zoznamim s chlapom, ktorý má rád humor, spoločnosť, rád športuje, aleee nemusí to preháňať zas, miluje prírodu. Hladam kamaráta do každého počasia. :-)
Zuza12 Ž 54 rokov
Ahoj, rada by som sa touto cestou zoznámila s milým a priateľským mužom vo veku od 48 do 60 rokov, s ktorým by som mohla tráviť voľné chvíle. Mám rada prechádzky v prírode, welnes, alebo len tak si posedieť a podebatovať pri kávičke...Som zamestnaná a rada by som si našla svoju spriaznenú dušu
kikino1066 M 67 rokov
Ahoj , aj keď som vitálny, som už na dôchdku. bývam sám ,mám psika. moje hoby bicyklovanie ,turistika, plávanie v zime bežky. Rád si zájdem do kina alebo aj divadlo môže byť.
NLP Ž 48 rokov
Ahoj, rada sa zoznámim s mužom, ktorý vie čo chce, ktorý sa chce deliť o svoje city. S ktorým si môžem ísť posedieť na dobrú kávu, slnečný deň si spríjemniť prechádzkou, precestovať celý svet.
Wayne15 M 33 rokov
Muž 33 rokov Banská Bystrica
Som normálny chalan, rodinne založený, priateľský so zmyslom pre humor. Hľadá podobne založenú babu približne v mojom veku. Medzi moje záľuby patrí stolný tenis, turistika, bowling a iné. Zvieratá nemám, ale mi ani nevadia. Rád počúvam hudbu a kukám seriály.
729 M 22 rokov
Hľadám babu ktorá je úprimná. Mam rad prechádzku a horolezectvo
Rad spoznam nových ľudí a pomôžem ostatným.nemam problém poziciat.som odvážny a rad posilňujem.volny čas trávim v prírode.
Retsom Ž 56 rokov
Hľadám kamaráta na pekné chvíle prežité vo dvojici, časom možno viac.Som veselá , pohodová mám rada prírodu,hudbu,kino,relax,veselých ľudí.Len seriózne.
Ivuska11 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Banská Bystrica
Rada spoznám muža ktorý sa nebude vyhovárať na nedostatok času a pod... Ak si veselý zodpovedný a máš čas na ženu na pekne výlety zážitky máš u mňa veľké plus. Som veselá a priateľská... Hľadám niekoho z okolia nie z diaľky
Tina7777 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Banská Bystrica
Mám rada prácu v rodinnom dome a na záhrade. Straram sa o 15 ročného syna. Veĺmi rada cestujem, počúvam hudbu, mám rada prírodu. Velmi rada by som sa ešte zoznamila s niekym s kym by som si vedela predstaviť spoločnú budúcnosť vedĺa seba v dobrom aj v zlom
Olinocka1 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Banská Bystrica
Rozvedena,zamestnana,vlastne byvanie,mam rada prechadzky,prirodu,hubarcenie,slnko,vodu ,rada varim,peciem,rodina je u mna prvorada,som rodinny typ,(viacej o sebe neskor prezradim)
romeo100 M 48 rokov
Muž 48 rokov Banská Bystrica
Rád športujem, chodím na koncerty, na výlety. Mám rád zvieratá, som zamestnaný, rozbieham vlastnú firmu.. Hľadám partnerku na seriózny vzťah, ideálne na celý život. Nemam deti, záleží od okolností či budem chcieť dieťa.
Stukamiso M 52 rokov
Mam rad prirodu a zensku spolocnost. Moja praca ma naplna. Zvieratka v domacnosti nemam, ale nebranil som sa tomu. Moju osobu osobu si predstavujem ako nefajciarku plnu zivota

1 20 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania