amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 45 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Janci1302 M 40 rokov
Sklamaný a sám, hľadám spriaznenú dušu ktorá vie že rodina je o všetkom zlom aj dobrom ktoré sa prežíva spoločne.Mam dcérku ktorú absolútne ľúbim a verím že sa nájde taká ktorá bude akceptovať aj tento fakt
Erusa Ž 45 rokov
Zaluby..sport
Praca..v logistike
Zvieratka ani deti nemam.
Proste hladam...niekoho mileho, uprimneho, laskaveho, romantickeho, empatickeho, sympatickeho, neegocentrickeho
Ivusko888 M 58 rokov
normálny chlap čo hľadá normálnu babu. Tráviť spolu čas, cestovať a len tak normálne žiť. Deti mám už odrastené a samostatné. Zvieratá v domácnosti radšej nie.
Bob07 M 52 rokov
Rád športujem, pokiaľ mi to čas dovolí, bicykel, plávanie, lyžovanie, turistika, mám rád prírodu.
Pracujem na pozícii ekonóma v súkromnej firme. Hľadám partnerku s podobnými záujmami.
Saraargan Ž 48 rokov
Moje záluby-turistika,prechádzky,hudba,dobrý film,kniha,plávanie,bicylkovanie.
Zamestnanie-soc.práca.
Zvieratá-mačka,domáce zv.
Rada sa zoznámim s mužom rodinne a roman.založeným,so zmyslom pre humor.
Nemám deti.
Boba10 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Banská Bystrica
Som osamela vdova. Volny cas rada travim pracou v zahrade, prechadzkami v prirode, zbieranim hub. Mam rada zvierata. Mam dve dospele dcery. Rada by som spoznala prijemneho,zodpovedneho muza, s ktorym by som prezila este vela pekneho.
Tomasko3 M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Bystrica
Som veselí muž mám rád prírodu,prechádzky.varenie,hudbu a hľadám ženu na vážny vzťah s ktorou budem šťastný.Vlastné deti nemám ale raz by som určite chcel
shinne M 50 rokov
Hľadám slobodnú, resp. rozvedenú ženu pre zbytok života, lásku, oporu, pochopenie, pozitívne naladenú, ktorá vie nie len brať ale aj dávať. Čo očakávam to aj ponúkam. Vlastné deti nie sú prekážkou. Teším sa na zoznámenie.
Slnecnickaaa Ž 37 rokov
Rada športujem, trávim voľný čas v prírode, wellness, rodina, kamaráti. Najradšej by som trávila chvíle s človekom v trvalom a jednotnom vzťahu. Hľadám verneho, zodpovedného, stabilného a spoľahlivého človeka, s ktorým by som sa vedela straviť prijemne spoločný čas
KIKAKC Ž 54 rokov
Nie som sto percentná a mám veľa nedostatkov, môj ex si pochvaľoval, že dobre varím, no z ničoho navariť neviem, je mi ľúto, že nie som až tak dokonalá a niekedy si potrebujem aj oddýchnuť, min. 8 hodín spánku.
9Marek M 36 rokov
Muž 36 rokov Banská Bystrica
Medzi moje záľuby patrí práca s drevom. Pracujem v oblasti výroby nábytku na mieru. Vo voľnom čase najradšej chodim do prírody na prechádzky. Rád by som sa zoznamil so ženou s ktorou by som si rozumel. Môže byť aj slobodná mamička. Nehľadám vzťah na jednu noc..preferujem osobné stretnutie .
Lukrad M 34 rokov
Rád by som spoznal zaujimaveho muza na pekne kamaratstvo, s ktorym by sa dalo nieco zaujimave podniknut.
Rad cestujem, sportujem, chodim do wellness. Bolo by fajn keby sme mali spolocne zaujmy. A hlavne niekoho kto dokaze odpisat viac ako jednu vetu :)

1 20 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 59 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania