amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 42 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

Tomasko3 M 41 rokov
Muž 41 rokov Banská Bystrica
Som veselí muž mám rád prírodu,prechádzky.varenie,hudbu a hľadám ženu na vážny vzťah s ktorou budem šťastný.Vlastné deti nemám ale raz by som určite chcel
shinne M 49 rokov
Hľadám slobodnú, resp. rozvedenú ženu pre zbytok života, lásku, oporu, pochopenie, pozitívne naladenú, ktorá vie nie len brať ale aj dávať. Čo očakávam to aj ponúkam. Vlastné deti nie sú prekážkou. Teším sa na zoznámenie.
Slnecnickaaa Ž 36 rokov
Rada športujem, trávim voľný čas v prírode, wellness, rodina, kamaráti. Najradšej by som trávila chvíle s človekom v trvalom a jednotnom vzťahu. Hľadám verneho, zodpovedného, stabilného a spoľahlivého človeka, s ktorým by som sa vedela straviť prijemne spoločný čas
KIKAKC Ž 54 rokov
Nie som sto percentná a mám veľa nedostatkov, môj ex si pochvaľoval, že dobre varím, no z ničoho navariť neviem, je mi ľúto, že nie som až tak dokonalá a niekedy si potrebujem aj oddýchnuť, min. 8 hodín spánku.
9Marek M 36 rokov
Muž 36 rokov Banská Bystrica
Medzi moje záľuby patrí práca s drevom. Pracujem v oblasti výroby nábytku na mieru. Vo voľnom čase najradšej chodim do prírody na prechádzky. Rád by som sa zoznamil so ženou s ktorou by som si rozumel. Môže byť aj slobodná mamička. Nehľadám vzťah na jednu noc..preferujem osobné stretnutie .
Lukrad M 33 rokov
Rád by som spoznal zaujimaveho muza na pekne kamaratstvo, s ktorym by sa dalo nieco zaujimave podniknut.
Rad cestujem, sportujem, chodim do wellness. Bolo by fajn keby sme mali spolocne zaujmy. A hlavne niekoho kto dokaze odpisat viac ako jednu vetu :)
daniel613 M 62 rokov
Moje záľuby: šport, automobily, leňošenie, rád varím a pečiem film, kultúra najme hovorené slovo. Nemám rád držkovú, aroganciu, miesta kde sa schádza veľa ľudí.
DodoXL M 59 rokov
Práca v záhrade ako relax. Sem tam volejbal, plávanie, lyžovanie. rád chodím na výlety a dovolenky najmä autom. Vo voľnom čase sa venujem hre na gitare a zborovému spevu. Nie je to kostolný zbor, hoci vystúpenia hlavne vianočné koncerty robíme aj tam.
BBYSTRICA M 43 rokov
Muž 43 rokov Banská Bystrica
Rád spoznám príjemné sympatické dievča z BANSKEJ BYSTRICE či blízkeho okolia. Som priamo z centra mesta, 40 r., 180/80, mladistvého vzhľadu, veselý, skôr skromný, nenáročný, slobodný a nezadaný, samostatný, bez záväzkov, nefajčiar... Vo voľnom čase rád chodievam na potulky po okolí - prechádzky, turistika, cyklistika, zabehať si... Ďalšie koníčky sú história, prírodné vedy, niečo z umenia a ďalšie maličkosti... Pridaj sa, ak nám to do seba zapadá :) Veď keby aj nič, tak aspoň kamoši :)
jezz M 47 rokov
baví ma turistika, hrávam bedminton a baví ma plávanie. Pracujem ako dispečer v nákladnej doprave. A rad trávim volný čas na mojej chalupe. Rad si čítam ked mám čas a vela cestujem. Milujem saunovanie a wellness. Proste všetko čo sa vody týka.
David1199 M 53 rokov
Muž 53 rokov Banská Bystrica
Mám rád život, som rodinne a športovo založený. Vo voľnom čase veľmi rád plávam, chodím na turistiku, bicykel a behávam. V zime milujem bežecké lyžovanie.Samozrejme rád cestujem. Som úprimný, zodpovedný a optimisticky zmýšľajúci. Hľadám sympatickú, milú, úprimnú nežnú bytosť na spoločné chvíle... a neskôr sa uvidí...
speedinko M 39 rokov
Muž 39 rokov Banská Bystrica
moje zaluby turistika cyklistika, vykend si viem. predstavit peknymi prechadzkami v prirode či pri dobrom filme alebo chvílky strávene spolu...
pracujem ako žeriavnik v Žp podbrezova
a rád sa zoznamim s babenkou chyba mi laska ktorá by ma robila šťastnym
slobodna mamička alebo aj sama ak si rád popišem aby sme sa spoznali samota bolí a radšej 🧡 milovať a byť milovany milujucou osobou

1 20 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 55 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania