amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 42 - Zoznámenie Banská Bystrica

Ste v Banskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Bystrica

vrosko M 48 rokov
Muž 48 rokov Banská Bystrica
Športovo založený, udržiavaný, garážovaný :o) ... zvieratká nemám žiadne, už som oficiálne doštudoval, voľný čas trávim radšej na čerstvom vzduchu ako doma, prácu mám, a deti nemám ani zaopatrené a ani nezaopatrené a rád by som spoznal obdobne založenú osobu :o)
DonDiablo666 M 33 rokov
Muž 33 rokov Banská Bystrica
turistika...netere... servisný technik...všetky zvieratká hladám daku babu zo zmyslom prehumor a nevadí jej že niesom jonny deep :D deti niesu prekážkou mam rad dobre jedlo ak viem cutne variť tak 50 percent už mojich má pretože ako sa vraví lása ide cez žalúdok :D
11Lubo11 M 32 rokov
Chcem dávať viac ako brať. Nebudem tu písať reči typu mám rád prírodu a podobne, to je jasné. Proste písať, stretnúť, svadba, nikdy nezomrieť. Ale keďže som zistil že má nazaregistruje bez písania o sebe tak mám rád prírodu hh.
ankahalajova Ž 57 rokov
Som slobodná a milujem slobodu to znamená prírodu, tam si viem odychnuť, načerpať sily a energiu ale niekedy samota je zlý spoločnik. Svoju robotu milujem som jej oddaná skoro celý život a tak isto milujem aj svoje deti aj keď už maju svoje rodiny su mojim životom.
Adka000 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Banská Bystrica
- rada trávim čas v prírode či pri vode, milujem hubárčenie, rada fotím, baví ma aj záhradka
Rada by som sa zoznámila s mužom a čas ukáže
- deti sú vítané,ja mám 10r dcérku
Myslím že ide najmä o sympatie...ale mal by si byt poriadny kus chlapa...bo aj mňa je celkom dosť
Ja UŽ nefajčím...takže by si mal byt nefajčiar ...myslím že ak si raz za čas dáš cigaretu tak to prežijem no ak fajčíš viac tak ani nepíš.
Žijem v BB... a ty by si mohol byť max hodinu ďaleko odomňa.
Neviem čo viac napísať...kludne sa pýtaj
Vladox71 M 52 rokov
Rád sa zoznámim s osobou, ktorá má zmysel pre humor, nie je zaťažená starými vzťahmi a vecami, ktoré aj tak nemôže zmeniť a pozerá do budúcnosti s optimizmom. Niečo podobné môžem povedať aj o sebe. Viac o sebe prezradím počas ďalšej komunikácie
ADOV M 62 rokov
Ahoj hľadám si kamarátku s ktorou by som znovu zažil... Ozvi sa, uvidime.Samozrejme diskretnosť bez narušenia súkromia.Ak mas chut sa občas, stretnut,priestor mám resp.prídem.BR,ZV,ZH,PD,RK,
123456711 M 45 rokov
ahojte,moje zaluby,hlavne turistika,bezky,tak celkovo sport.pracujem mimo Slovenska,deti nemam.mam rad zvierata,to je asi vsetko.chcem spoznat nejake rozumne divca ktora ma rada sport.
1046 M 76 rokov
Samota je zlá. Som na dôchodku. Deti sú zaopatrené a nebývajú so mnou. Nefajčím a nie som závislý na alkohole. Finančne zabezpečený. Vyzerám mladšie ako mám vek. Chcem sa zoznámiť so ženou štíhlejšej, alebo strednej postavy tiež finančne zabezpečenou, Mám vzťah k prechádzkam, turistike, cestovaniu, dovolenke pri mori, plávaniu, návšteve kultúrnych podujatí. Som technický založený. Mám záhradku s ovocnými stromami, možnosťou pestovania zeleniny kde sa dá oddychovať a prežívať príjemné chvíle. Na záhradke mam zariadenú chatku v ktorej sa dá prespávať. V byte nemám žiadne zvieratko z osobných dôvodov.
Petinko91 M 31 rokov
Muž 31 rokov Banská Bystrica
Ahoj chcem spoznať dievča ktoré sa nebojí pokušenia nájsť si niekoho s kým by strávila pár pekných chvíľ.
Dúfam že sa nájde aspoň jedno dievča ktoré by sa chcelo zoznámiť.
Borisprodigy M 40 rokov
Muž 40 rokov Banská Bystrica
Medzi moje záluby patrí hlavne tanečná elektronická hudba a moja práca . Voľný čas trávim väčšinou so slúchsdlami na ušiach . Na dovolenky nechodím pretože momentálne práca a disko keď sa nájde čas. Pracujem v Starom Priore ,bystričania poznajú ako skladník a je to jedno skvelé miesto a máme skvelý tým. Čo sa týka domácich mazlíčkov tak psíka som mal ale už je pod zemou bo mal autonehodu ale chodia za mnou podarené mačky,ktoré kŕmim podla toho akú mám náladu. Hladám si babenku do koča i do voza môžem byť určite aj so slobodnou mamičkou s dcérkou a budeme sa mať dobre. Som slobodný a ja deti nemám a jedno viem že budem skvelý otec lebo mám radosť z maličkostí,rád varím a starám sa o svoj zovňajšok i keď dnes räno som si neumyl zuby..Malý prešľap. Tak jestli sa rozhodneš napísať duša zlatá napíšeš urobíš mi radosť. Krásny deň s Úsmevom na tvári ktorý nám slovákom tak chýba. Bozk
janmohyl M 62 rokov
S obľubou šport, turistika, bicykel a v zime bežky. Záhrada a varenie špecifických receptov. Prečítal som 100 kníh a všetko je ináč a tak menej čítam ale už si vyberám.

1 20 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 59 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania